- Jan - Willem Albertus Abbink Huiberdina Maria Kreuger EN 17 OVERLEDEN Verdrietig om het gemis hebben wij, na een lang en gelukkig leven, waarin hij heeft genoten van alles wat hij zich maar kon wensen, afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze vader, opa en overopa Johannis Boonman echtgenoot van Apolonia Boonman - de Koning in de leeftijd van 93 jaar. Leu Boonman - de Koning Peter en Rian Jan (in liefdevolle herinnering) Kees en Yvette Kees en Magda Björn Johan en Jacquelien Bastian en Martine Sandra Jeroen en Melina Harrie en Marina Anita en Jan Youri en Marianne Mïreilla en Maurits Glenn en Nina En achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum De Kraayert, Afd. 21, voor de goede en liefdevolle verzorging. Lewedorp, Zorgcentrum De Kraayert, 19 oktober 2021 Correspondentieadres: Magnoliastraat 168,4431 EK 's-Gravenpolder De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 25 oktober om 10.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Als u zich betrokken voelt, weet dat u welkom bent. Wij hebben afscheid genomen van onze zwager en oom Jan Boonman We wensen zijn nabestaanden sterkte toe. Familie Boonman Familie Franse Neven en Nichten Met verdriet ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons gemeentelid Henk Bons Wij zijn dankbaar voor de jaren dat Flenk als organist aan onze gemeente verbonden is geweest, en bidden Marian, kinderen en (achter-)kleinkinderen Gods nabijheid toe. Kerkenraad Protestantse Gemeente Kamperland Marianne Wittkamp, voorzitter Annemieke Lobik, scriba IEN Verslagen hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze nicht José Faasse-Weststrate We wensen Maurice, Lynn en Sem en verdere familie veel sterkte toe. Piet en Anneke Huibregtse-Wijkhuijs Ilse Hij bevoer de wereldzeeën en hij volgde nog steeds met grote belangstelling de schepen over de Westerschelde Op 19 oktober 2021 is toch nog plotseling overleden, onze lieve zwager en oom sinds 31 augustus 2020 weduwnaar van Aaltje Abbink de Beer in de leeftijd van 82 jaar. Heerenveen: Ger en Vera de Beer Nuenen: Gerrit de Beer en Margo Schrier Myrthe, Jelmer, Sara, Iris Balk: Erik de Beer en Jildou Popma Nora Correspondentieadres: Gerrit de Beer Schepen van Durenlaan 16, 5673 BJ Nuenen We nemen afscheid van Willem op dinsdag 26 oktober om 12:00 uur in het crematorium te Bergen op Zoom, Mastendreef 5. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medebewoonster Riet de Graag-van de Gruiter Namens het bestuur en alle bewoners van appartementencomplex "De Dokke", Clasinastraat te Arnemuiden Gerda van Marion - Schrier Jaap van Marion COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten PM DONDERDAG 21 OKTOBER 2021 Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven geven wij u kennis van het overlijden van mijn zus en tante Schiedam t Goes 23 oktober 1932 16 oktober 2021 Bijzondere oudste zus van: Ton Truus Greetje Ludie Tante van Liduina en Sebastiaan Onze dank gaat uit naar Buurtzorg Haamstede, voor de uitstekende en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Ludie Hammer-Kreuger Hendrik Sturmstraat 16 4353 CB Serooskerke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Je kunt niet praten met iemand die er niet meer is Je kunt niet luisteren naar iemand die er niet meer is Je kunt niet meer lachen met iemand die er niet meer is Maar je kunt voor altijd houden van iemand die er niet meer is Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed maandag 18 oktober 2021 in de leeftijd van 85 jaar. Richard en Diny Roel en Froukje, Lynn, Loek Dirk en Lieke, Anouk, Loes, Roos Ingeborg en Jeroen Jason Megan en Danny Loulou en Ivo Zsazsa en Jaimie Jo Correspondentieadres: coöperatie DELA, t.a.v. Fam van Marion Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 23 oktober om 11.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bloemen Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45