Paulina Johanna Donze Johan Provoost Johan Provoost JLrie WiCCem Bernanf %oster 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN ELsa Catharina de Vliegere-d'Hooghe Maria Maatje Scholter - Mol Piet de Vliegere ...maar Ik zal Mijn hand tot de kleinen wenden. Op Gods tijd is tot onze grote droefheid overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en (over) grootmoeder, echtgenote van Jacob Klaassen Zij mocht 71 jaar worden. Wij verliezen in haar een biddende echtgenote, moeder en oma. Terneuzen: Jaap Klaassen Middelburg: Saria en Dick Hagen-Klaassen Rick en Thirza, Norah Rob en Mellanie Julia 's-Gravenpolder: Kathinka en Wilco Neels-Klaassen Jorèns Riduan en Esmee liana en Robbert Manuela Middelburg: Arko Klaassen Bodegraven: Johan Klaassen Onze dank gaat uit naar huisarts Razavy, de specialisten en het thuiszorgteam van ZorgSaam voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, 18 oktober 2021 Correspondentieadres: Jacob van Heemskerkstraat 8,4535 BB Terneuzen De rouwdienst waar wij u voor uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 23 oktober om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wanneer u de rouwdienst wilt bijwonen, verzoeken wij u tien minuten voor aanvang van de dienst aanwezig te zijn. Gelegenheid om de familie te condoleren en afscheid te nemen, is op D.V. vrijdagavond 22 oktober van 19.30 uur tot 20.15 uur in het gebouw van Monuta aan de Bellamystraat 28c. De rouwdienst is te beluisteren via: www.gergemterneuzen.nl Liever geen bezoek aan huis en voor altijd bleef het stil Na vele jaren samen en dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, hebben wij op zijn 90ste verjaardag afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa fohannes Jannis Jacobus echtgenoot van Tanny Provoost-Pladdet Biervliet, t Terneuzen, 17 oktober 1931 17 oktober 2021 Tanny Jacolien en Patrick Dylan Ronan Jan en Paulien Maaike Jeen We zullen in besloten kring afscheid nemen van Johan. Correspondentieadres: De Hullustraat 29, 4511 BG Breskens Met verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn broer en onze oom M. de Baare-Provoost Bram en Anja Annemarie en Nico Bram en AnneMette en kinderen Met droefheid geven wij kennis aan het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Echtgenoot van Levina Pleuntje Koster - van Tatenhove Terborg, t Terneuzen, 27 februari 1943 17 oktober 2021 Levina Nouska Marije en Leo - Jordy, Roy Brenda en Edwin - Mischa, Thomas, Sven Arina en Robert - Jolise, Philotte, Dianthe Wilfred en Janita - Arne, Kirsten Correspondentieadres: Ferdinand Bolstraat 36 4532 HT Terneuzen Wij nemen afscheid van Arie in de dienst op vrijdag 22 oktober om 10.30 uur in de aula van het uitvaart centrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. VJ 27-12-1927 17-10-2021 WOENSDAG 20 OKTOBER 2021 ZV Mijn sterke man Mijn rots, mijn trots Mijn 'alles kan' De liefde van mijn leven Je steun, je kracht Je zorg, je lach Zo vreugdevol gegeven. Na alle fijne jaren die wij samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van Middelburg, 17 mei 1956 +Hulst, 15 oktober 2021 Pa en Ma van Belsen Leen en Angie Carlo en Veronique Emma, Emiel Bram en Ronja Dennis Kari en Timmy Ria en Cor Cees en Tuirian Jolanda Johnny en Claudia Familie van Giel Schoonbroers, schoonzussen en kinderen Van Giel Neven en nichten Correspondentieadres: De Vosplantsoen 14, 4561 LA Hulst De uitvaart van Klaas zal in besloten kring plaatsvinden. Heb jij nog persoonlijke herinneringen aan Klaas? We hopen dat je die met ons wil delen op deze pagina: https://herinnering.dela.nl/klaasvanbelsen Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbij gingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van 16 oktober 1929 Hulst 114 oktober 2021 weduwe van Namens allen die haar dierbaar zijn Ann en Petra Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. familie Thuije Rucphensebaan 93B 4706 PH Roosendaal De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 21 oktober om 13.30 uur kapel De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Na de plechtige uitvaartdienst is de crematieplechtigheid in besloten familiekring. Een speciaal woord van dank aan het verzorgend en verplegend personeel Korenmarkt te Hulst voor de goede zorgen. Zacharia 13 vers 7 Enige kennisgeving weduwe van Albertus Scholter sinds 9-12-2002 Jo Blomaard - Mol Janny Goetheer - Mol Yolanda en John Dek De crematieplechtigheid heeft volgens de wens van onze zus en tante Marie in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 63