-r y to V EN 13 Emmie Niemantsverdriet- Louwerse Riet de Graag-van de Gruiter Riet de Graag-van de Gruiter DANKBETUIGING Suzanna Maria Christina Meeuse - Boom IN MEMORIAM ^-^OVERICE BERICHTEN Ria Markusse - Bakker Jacobus Gerardus Janssen - Koos - Ik %ie een poort wijd open staan. Joh. de Heer: 140 Na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, oma en over-oma Middelburg, 26 februari 1942 f Goes, 19 oktober 2021 Lau de Graag Annelies en Jan Meerman-de Graag Bianca en Klaas; Diégo, Dani Edwin en Jennifer; Evi, Daley Michelle Irma en Marco Janssen-de Graag Senna Rowin Gerry de Graag Carmen en Arjaen; Fenne Féline Clasinastraat 27 4341 ER Arnemuiden De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 25 oktober om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand is er nog gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal omstreeks 14.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemd kerkgebouw. Veilig in Je%us' armen We zijn verdrietig omdat onze lieve zus, schoonzus en tante is overleden. We wensen Lau en zijn gezin veel sterkte Arnemuiden: Saar Klaasse-van de Gruiter Nico Klaasse f Sint Laurens: Hannie Dekker-van de Gruiter Han Dekker Neven en nichten Het verlies was er al eerder, voordat het afscheid kwam, omdat een onzekere verwarring, bezit van haar gedachten nam. Langzaam gleed zij van ons weg en is het kaarsje opgebrand en het vlammetje uitgegaan. Wij laten u weten dat is overleden onze moeder en oma 15-05-1936 117-10-2021 Sjaak Chris Marian en Arjan Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op vrijdag 22 oktober om 10.00 uur in de aula van het crematorium, aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres Fruitlaan 8,4462 EP Goes In liefdevolle herinnering 06-05-1966 20-10-2020 Kees van de Swaluw Om zonder onze lieve zoon Kees te zijn doet voor ons nog steeds veel pijn. Pa en Ma van de Swaluw Goes Telefoon 0113-3403811 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I infb@uitvaartpeterbutler.nl Stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 Kapelle voor een persocmfijke uitvaart begeleiding Het adres voor een respecwof afscheid. Je liefde, je kracht, je warmte en je lach. We zullen je missen, elke dag. Emmie Niemantsverdriet-Louwerse (schoon)zussen broers en zwagers neven en nichten. PM WOENSDAG 20 OKTOBER 2021 En toen, nog plotseling, kwam het moment dat je de regie niet meer had. Je was er klaar voor. Na een lang, bewogen, rijk en waardig leven is overleden onze geliefde vader en opa weduwnaar van Elisabeth Johanna Janssen-Mientjes Eist, 16 maart 1927 Vlissingen, 15 oktober 2021 We zullen zijn humor, scherpte en eerlijkheid missen. We zullen hem voor altijd herinneren vanwege de vastberaden en liefdevolle zorg voor zijn echtgenote Lies, die hij eerder dit jaar moest loslaten. Ruud en Heidy Koen Tim Caspar en Mariola Cleo Dolores Op donderdagavond 21 oktober is er in de huiskamer van uitvaartcentrum Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes, van 18.00 tot 19.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Koos te nemen en ons te condoleren. De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 22 oktober om 12.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst ontmoeten wij u graag in de koffiekamer. Huil om het gemis Lach om de herinneringen En geef het een plaatsje In jullie hart Emmie weduwe van Cor Niemantsverdriet ORG Peter Butler Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma heeft ons getroost en geeft ons moed, kracht en vertrouwen om ons leven in hartsverbondenheid met haar en met elkaar verder richting te geven. Hartelijk dank daarvoor. Ilona Alexandra en Viona, Boef, Moos Peter en Angelique, Jordy, Vera Middelburg, 20 oktober 2021 Correspondentieadres: n tihlno+raot 10 A Q"71 n Wr. in besloten kring. Oost- en West-Souburg, 2 juli 1950 t Vlissingen, 17 oktober 2021 Rinaldo en Emily Noa Vienna Monika

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45