Paulina Johanna Donze 12 FAMILIEBERICHTEN Johannes Janse -Jo- José Faasse - Weststrate OVERLEDEN José Faasse - Weststrate ...maar Ik zal Mijn hand tot de kleinen wenden. Op Gods tijd is tot onze grote droefheid overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en (over) grootmoeder, echtgenote van Jacob Klaassen Zij mocht 71 jaar worden. Wij verliezen in haar een biddende echtgenote, moeder en oma. Terneuzen: Jaap Klaassen Middelburg: Saria en Dick Hagen-Klaassen Rick en Thirza, Norah Rob en Mellanie Julia 's-Gravenpolder: Kathinka en Wilco Neels-Klaassen Jorèns Riduan en Esmee liana en Robbert Manuela Middelburg: Arko Klaassen Bodegraven: Johan Klaassen Onze dank gaat uit naar huisarts Razavy, de specialisten en het thuiszorgteam van ZorgSaam voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, 18 oktober 2021 Correspondentieadres: Jacob van Heemskerkstraat 8,4535 BB Terneuzen De rouwdienst waar wij u voor uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 23 oktober om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wanneer u de rouwdienst wilt bijwonen, verzoeken wij u tien minuten voor aanvang van de dienst aanwezig te zijn. Gelegenheid om de familie te condoleren en afscheid te nemen, is op D.V. vrijdagavond 22 oktober van 19.30 uur tot 20.15 uur in het gebouw van Monuta aan de Bellamystraat 28c. De rouwdienst is te beluisteren via: www.gergemterneuzen.nl Liever geen bezoek aan huis Geborgen in Gods hand Dankbaar voor zijn leven hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze vader en opa Oostkapelle, Aagtekerke, 24 juni 1937 18 oktober 2021 Riet Janse-Suiveer Geja 8c Fred Myrthe Koen, Joël, Mariëlle 8c Robin, Romy, Davy Karin Marley 8c Diana Esther 8c Arjen Heieen, Simon Inge 8c Wilko Lukas, David Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen T. a.v. familie Janse Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen De dankdienst voor het leven van Jo wordt op vrijdag 22 oktober om 12.30 uur gehouden in de Michaëlskerk, Kerkring 26 te Grijpskerke. Wanneer u hierbij niet aanwezig kunt zijn, dan kunt u de dienst volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend vindt omstreeks 14.00 uur de begrafenis plechtigheid plaats op de Algemene Begraafplaats, Loodholseweg 3 te Grijpskerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Dorpshuis Nimmerdor, Bakkersland 29 te Grijpskerke. Jan Langebeke José Faasse Jan Langebeke JohannesJanse WOENSDAG 20 OKTOBER 2021 PM Mijn sterke man Mijn rots, mijn trots Mijn alles kan De liefde van mijn leven Je steun, je kracht Je zorg, je lach Zo vreugdevol gegeven. Na alle fijne jaren die wij samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van Middelburg, 17 mei 1956 Hulst, 15 oktober 2021 Pa en Ma van Belsen t Leen en Angie 3» Carlo en Veronique Emma, Emiel Bram en Ronja Dennis Kari en Timmy Ria en Cor Cees en Tuirian Jolanda t Johnny en Claudia Familie van Giel Schoonbroers, schoonzussen en kinderen Van Giel Neven en nichten Correspondentieadres: De Vosplantsoen 14,4561 LA Hulst De uitvaart van Klaas zal in besloten kring plaatsvinden. Heb jij nog persoonlijke herinneringen aan Klaas? We hopen dat je die met ons wil delen op deze pagina: https://herinnering.dela.nl/klaasvanbelsen Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van Wij zullen José haar vrolijkheid nooit vergeten. Wij wensen Lynn, Sem, Maurice en familie veel sterkte. Team Kasteel van Batavia Zacharia 13 vers 7 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Vader, schoonvader en opa van onze vrienden Armando, Marije, Marc en Yara. We wensen hun heel veel sterkte. Erik Cynthia Marco Chantal Ruud Nina Freek Nona Norbert Arianne Gerben Vera Michael Angelique Mike Mirjam Stefan Jody Hennie en al onze kinderen die altijd graag een rondje meereden op de shovel of samen naar de paarden gingen kijken. We zijn geschokt door het verlies van We wensen Maurice, Lynn en Sem veel sterkte toe. namens de Wasschappelse Heiploeg Verdrietig zijn wij door het overlijden van moeder van onze leerling Lynn Faasse uit M2A. Namens de leerlingen en het team van Nehalennia Kruisweg wensen wij de familie veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Intens verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze allerliefste en zorgzame Paulina en Abiya Wij wensen onze dochter en zus, kleindochter en nichtje, Gods onmisbare steun toe bij dit verlies. Dignus en Yolande Nijssen - Spijkman Nicole en Jan Peter en Lydia Marian en Hans Karin en Kees Elma en Wim Neven en nichten Correspondentieadres: Stal Goodwill Stationsweg 34,4451 HK Heinkenszand Verdrietig maar met dankbare herinneringen aan zijn leven nemen wij afscheid van onze jongste broer, zwager en oom echtgenoot van RietSuiveer We weten hem geborgen in de belofte van Gods Liefde. Dien Janse - Louwerse Nel Janse - Vogel Ans Janse-Slob Frans en Bets Janse - Geldof Neven en nichten Onze herinneringen zijn ook bij de familieleden die zijn overleden. Grijpskerke Burgem. Bouwmanstr. 13

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44