bolderman nl Voor fantastische Kerstreizen! bolderman.nl 27 Opnieuw in de picture vonden die vier kandidates heel gek, maar voor mij is het een teken van respect, iets positiefs. Ik wist al dat hij als persoon mij aansprak." Sjoelexpert Carla helpt inmiddels volop mee in de b&b, want het programma zorgt voor veel nieuwe boekingen. Samen snoeien ze de gi gantische palmbomen in de tuin, werken ze aan een Facebook- en Instagrampagina. Ze tennissen, badmintonnen, yogaën en sjoe len - Jacob blijkt een sjoelexpert, Carla wil de competitie graag aan. Ze vinden elkaar in hun weerzin tegen het coronabeleid, in hun filosofie hoe de wereld in elkaar zit. Voelen diepe connectie bij 'hun' liedje, Titanic-hit My heart will go on. ,,We vullen elkaar per fect aan", concludeert Carla. 's Ochtends be ginnen ze de dag met een glas water met citroensap. „Om de gifstoffen uit je lichaam te spoelen", legt Jacob uit. Daarna doen ze body blade - 'een korte work-out waarbij je alle spieren in je lichaam traint' - en een yogasessie. Dan staat er een Nederlands gezin voor de deur. Of ze even op de foto mogen met Jacob. Hij geniet van de aandacht, laat hun zijn domein zien. In 22 jaar tijd verbouwde hij het eigenhandig van een huis van ruim 500 vierkante meter tot een gigantische villa van 1500 vierkante meter. Hij laat het zwembad zien, de cactustuin - zijn trots - en de koikarpers. Het gebeurt wel vaker, de laatste tijd, dat er plots fans voor de deur staan. En ook dat vrouwen hem benaderen, of ze met hem willen da ten. ,,Ik vind het lastig om te zeggen dat ze geen kans maken, dat voelt voor mij heel hard", zegt Jacob. Maar Carla hoeft zich geen zorgen te maken. ,,Ik hoef niet duizend da mes uit te proberen, zij is gewoon goed." Dan ga ik liever vol gas op alle fronten." De eerste avond eindigt op een zonnebed op het dakterras, onder de sterrenhemel. ,,Op de verjaardag van mijn overleden moe der. Het was zo magisch, zo bijzonder", zegt Carla. ,,Het was de mooiste week van mijn leven." Jacob: ,,Er waren geen onzekerheden meer." Het voelt zo goed dat ze een maand later huis en haard achterlaat - ze heeft op wat vrienden na 'toch niets meer in Neder land'. Nu is ze met haar inboedel naar Portugal verkast 'voor langere tijd': de garage staat vol met haar dozen, haar banken staan on der een door Jacob gemaakt afdak achter in de tuin. Vlak voor vertrek gaat ze in haar eentje langs bij Jacobs moeder in Zandvoort en zijn zus. Met hen heeft ze ook al zo'n klik, lacht ze. Carla kijkt tevreden. ,,Ik heb nu alles wat ik kan wensen en dat is wederzijds. Het is een sprookje." Gaat het te snel? Jacob vindt van niet. ,,Ik kocht dit huis jaren geleden ook in 7 minuten tijd. Ik weet gewoon heel snel of het klopt", zegt hij. „Natuurlijk hebben we al wat discussies gehad - Carla kan soms wat bazig en ongeduldig zijn -, maar dat is omdat ze wat onzeker is. Dat komt wel goed." Ook Carla schudt haar hoofd. ,,Weet je, misschien is ook het feit dat hij zijn ex in huis heeft genomen toen zij ziek was. Dat Ik heb nu alles wat ik kan wensen en dat is wederzijds. Een sprookje V Geld-terug-garantie Repatriëringsgarantie V Zekerheid via SGR Bij Bolderman j aanbetalen niet verplicht! sSjr 6-daagse kerstreis Van der Valk Landhotel Spornitz 6-daagse kerstreis All-inclusive in Amsterdam "Village Hotel" 6-daagse kerstreis Dresden en omgeving 6-daagse kerstreis Bayerischer Wald 6-daagse kerstreis Zagarï in Polen 8-daagse kerstreis Venetië en omgeving GO WOENSDAG 20 OKTOBER 2021 Jacob runt naast zijn b&b ook een bouwbedrijf. Hij ontwerpt nu een huis voor een Britse klant om te bou wen in Vale do Lobo, de plek waar ook BN'ers Louis van Gaal en Linda de Mol een huis hebben. Het En gelse programma Grand De signs (te zien op Netflix) gaat dat project volgen, dus dan staan er weer camera's op Jacob gericht. ,,Nu gaat het meer over mijn business. Die is in B&B Vol Liefde niet ter sprake gekomen." Dat Carla hem nu kan helpen met de bed and breakfast, is een uit- fo komst. „Dan heb ik wat J meer aandacht voor het bouwen, want met gas- I ten over de vloer schiet dat er bij in." wulcr hingA - Carla ALL-INCLUSIVE is»uf:sw«*nl v.a. slechts v.a. slechts Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. *Bekijk de voorwaarden op onze website. ANVR Brochure en (0318) 58 09 58 iipr boekingen: www.bolderman.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excL Calamiteitenfonds, reserveringskosten SGR-bijdrage. Vertrekdatum: 22 december Vertrekdatum: 22 december Vertrekdatum: 22 december Vertrekdatum: 22 december Vertrekdatum: 22 december Vertrekdatum: 21 december

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 27