Nog altijd dat jonge gezichtje van destijds t Jacob vindt dan toch de ware: 26 HOE IS HET NU MET... ALIZEE VAN MOI... LOLITA Waar zijn ze gebleven? Sterren van toen die uit de schijnwerpers zijn verdwenen. Vandaag de Franse zangeres Alizée, bekend van de hit Moi... Lolita. Ruim twintig jaar geleden dook de toen 16-ja- rige Franse zangeres Alizée uit het niets op met het lied Moi... Lolita. Het nummer bete kende direct haar grote doorbraak: zowel in Europa als in delen van Oost-Azië was Moi... Lolita een daverend succes. Er gingen ruim 2 miljoen exem plaren van over de Europese toonbanken, waarvan 1,2 miljoen alleen al in Frankrijk. Ook in Nederland ging de hit als een speer: met ruim 40.000 ver kochte exemplaren bereikte het nummer zelfs de gouden status. f f Het lied bleek niet al leen een succes te zijn, ook Alizée zelf viel wereldwijd in de smaak bij luisteraars. Dat had onder meer te maken met de wulpse dansjes in haar videoclip én haar looks. Het filmpje is inmiddels meer dan 37 miljoen keer bekeken op YouTube en de Franse edi tie van het blad For Him Magazine zette haar in 2010 zelfs op de tweede plek van allermooiste vrouwen. Na Moi... Lolita werd het even stil rondom de zangeres. Ze maakte in 2007 een comeback met de single Mademoiselle Juliette en het album Psychédélices, maar die lance ringen leidden niet meer tot een hit. Haar looks en haar wulpse dansjes vielen wereldwijd in de smaak Tatoeages Tegenwoordig leidt Alizée een meer teruggetrok ken bestaan. Ze trouwde in 2003 met collega-zan ger Jérémy ChJtelain. Het stel zette twee jaar later een dochter op de wereld, maar in 2012 liep hun huwelijk op de klippen. In 2014 leerde ze tijdens Dancing With The Stars haar huidige man kennen: Gregoire Lyonnet. Ze vormden een danskoppel en wisten het programma te winnen. Inmiddels is de 37-jarige Alizée moeder van dochters Annily en Maggy. De zangeres is nog even herkenbaar als destijds, met haar donkere lokken en jeugdige gezicht. Ze blijkt een groot fan van tatoeages en is dol op adop tiehond Nala, die ze met haar 830.000 volgers op Instagram deelt. Hoewel Alizée in 2014 haar laatste album uitbracht, is ze zo nu en dan nog wel op het podium te vinden. Zo gaf ze vorig jaar een show in Polen en verschijnt ze af en toe nog met haar mon sterhit MoiLolita op de bühne. Ranking The Stars: oldies Opposites in Amsterdam Kijk, dit is Carla", zegt Jacob de Vries (60), glunderend. Een blonde vrouw met slank postuur, zwarte sportkleding en stevige wandel schoenen stapt vanuit de tuin de kamer binnen. ,,Dit is haar dus." Jacob pakt haar even vast. Ze aait een van de zeven katten in woonkamer van het privégedeelte van de villa, die bomvol spullen staat. Inderdaad, deels haar spullen. Hun verhaal begint eigenlijk met een af wijzing. Carla (54) uit Heerlen ziet maan den geleden de oproep van bed-and-break- fasteigenaar Jacob uit het Portugese toeris tenwalhalla Albufeira, op zoek naar de liefde bij een nieuw programma van RTL 4. Leuke man, denkt ze, maar ze twijfelt. Ze heeft niets met televisie, niets met datingshows en hoe moest dat dan met haar hond, een oude Berner Sennen, als ze naar Portugal zou gaan? Haar beste vriendin blijft aan dringen: mail nou, dit is hem! ,,Ik trok Jacob via Google helemaal na, wat is dat voor een man? Met zo'n villa, is hij niet zo'n rijke stinkerd waar ik niets van moet hebben? Ik ga niet zomaar schrijven. Ik zag dat hij het allemaal zelf heeft opge bouwd en daar heb ik ontzettend veel res pect voor", vertelt ze op een bank in Jacobs tuin. Jacob excuseert zichzelf even: hij moet de schoonmaakster naar de trein brengen - nee, niet befaamde Marianne uit het pro gramma die in haar string in de keuken stond. Carla - jarenlange ervaring in de reiswe reld, dierengek, harde werker, ontzettend sportief- verhaalt hoe ze in de selectiemo len van producent Blue Circle belandt. Hoe weer de twijfel toeslaat. Moet ze dan op tv, ter leedvermaak van alle kijkers? Ze wil af zeggen, maar besluit dat 'het universum het moet bepalen'. Uiteindelijk komt er een te lefoontje: ze heeft de laatste ronde net niet gehaald, maar was wel een uitstekende kan didaat. Acht vrouwen worden aan Jacob voorgesteld, hij mag er vier selecteren die bij hem op bezoek komen. Ze hadden nog betere kandidaten gevonden. ,,Die passen nóg beter bij Jacob", krijgt Carla te horen. Vrouwen die beter bij Jacob passen? Ze moet het maar zien. ,,Want op papier klopte alles tussen ons. Het is de perfecte match, dat wist ik gewoon. Ik vroeg me alleen af of er aantrekkingskracht zou zijn. En of hij als hts'er (Jacob is civiel ingenieur, red.) wel humor zou hebben. Ik heb altijd sportman nen gehad." Zij - geen fervent tv-kijker - stemt deze zomer vier avonden per week af op B&B Vol Liefde. Ze ziet hoe Jacob en zijn vier vrouwen een complete mismatch zijn. Het gevoel groeit dat zij wél de ware voor Jacob is. Tegen het eind van de uitzendingen bena dert ze hem persoonlijk. Ze legt uit dat ze ook een kandidaat was. Dat zij een match zijn. Jacob ziet dat ook en nodigt haar uit. Voor vliegen is ze huiverig - 'moet ik zo'n staaf in mijn neus' - maar de nieuwsgierig heid overwint. Eind augustus landt ze op het vliegveld van Faro, voor een week. Hij haalt haar op. ,,Ik dacht niet meteen 'wauw', maar na een paar uur samen praten, merk je dat je dezelfde hersensnelheid hebt en de zelfde dingen leuk vindt: dieren, sporten, goed voor jezelf zorgen. Dat zijn belangrijke raakvlakken. Er is niets wat niet klopt", zegt Jacob, die zich weer bij het gesprek heeft ge voegd. Carla knikt: ,,Jacob bleek gewoon echt de Jacob die ik op televisie had gezien." Hand op been Hij legt op de eerste dag tijdens een auto ritje zijn hand op haar been. ,,'Zullen we dan maar gelijk even voelen?' Ik keek 'm aan: huh? Ik verstijfde een beetje." Ze giert het uit terwijl ze het vertelt. ,,Hij legde het me uit: 'We hebben maar een weekje, dan kun je toch beter meteen kijken of het wat is?' Daar zit wat in, dacht ik. We keken elkaar aan, hij pakte mijn hand en legde die op zijn been." Jacob haalt droogjes zijn schouders op: ,,Zij heeft interesse, ik heb zelfvertrouwen. Ik ga toch niet de kat uit te boom kijken? Dan is ze straks weg en weet je nog niets. TV-PROGRAMMA GELUK VOOR KANDIDAAT B&B VOL LIEFDE Uit de zomerse tv-hit B&B Vol Liefde werd een ding duidelijk: aan de vier vrouwen die Jacob in Portugal op bezoek had, ging hij zijn hart niet verliezen. Twee maanden later barst het van de romantiek, zagen wij op bezoek bij zijn villa in de Algarve. i - Maxime Segers WOENSDAG 20 OKTOBER 2021 GO TELEVISIE Het nieuwe sei zoen van Ran king The Stars bestaat dit jaar uit twee afleve ringen waarin al leen sterren van weleer te zien zijn. Onder an deren 'golden ol dies' Peter Jan Rens, Ben Cra mer, Henk West broek, Viola Holt en Imca Marina doen mee. MUZIEK The Opposites geven volgend jaar voor het eerst een show sinds het rapduo weer bij elkaar is. Op 25 febru ari staan Big2 en Willem in de Am sterdamse Gas houder. Vorig jaar kregen ze een oeuvreprijs. Carla en Jacob houden beiden van sport en zijn gek op dieren. FOTO'S MAR LIES VAN LEEU WEN Dit is Carla Marlies van Leeuwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 26