Jan Langebeke 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Alexander Julien Verstraeten Lex Verstraeten Alexander J. Verstraeten dhr. A.J. (Lex) Verstraeten Lex Verstraeten Cees Delzenne Na een energiek en zorgzaam leven is op 87e jarige leeftijd overleden mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Winny Versprille Vlissingen, 28-10-1933 t Terneuzen, 15-10-2021 Winny Delzenne-Versprille Cees en Ingrid Babette en Randy - Lola, Joan Jules en Sanne Maxime en Ricky Ab en Manita Rachel Martine Winanda en Remco Correspondentieadres: Zijpe 2 4535 JL Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg Saar aan Huis en zorgcentrum 'De Molenhof', afdeling Hoge Heule, voor alle goede zorgen en aandacht. Plotseling is Jan er niet meer. De shovel staat stil. We hadden nog veel te bespreken. Verdrietig omdat wij hem moeten missen geven wij u kennis dat na een leven hard werken, sober leven en klaar staan voor een ander wij veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa, broer en zwager Weduwnaar van Maqa Bakker in de leeftijd van 61 jaar. Heinkenszand: Armando en Marije Yara Mare GerdaenAdri Correspondentieadres: Fam. Langebeke, Eigen Erf9,4451 HL Heinkenszand Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Jan op donderdag 21 oktober van 19.30 tot 20.00 urn in het Uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8-b, 's-Gravenpolder. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance, (de familie is niet aanwezig). Er zijn geen rouwkaarten verstuurd. Deze advertentie kan als zodanig beschouwd worden. De crematie van Jan zal in besloten kring plaatsvinden. DINSDAG 19 OKTOBER 2021 ZV Wanneer een boot achter de horizon verdwijnt, dan is hij niet weg, we zien hem alleen niet meer.... Met diepe droefheid nemen we afscheid van onze geliefde vader, schoonvader, opa en opa Knokke de heer Ridder in de Orde van Oranje Nassau Oud Reserve ritmeester der Huzaren Stichter en oud- directeur van Fundex Group Beheerder van vele vennootschappen, waaronder Funderingstechnieken Verstraeten BV echtgenoot van Dora Cornelia Grimm (+2017) Geboren in Hulst op 20 juli 1930 en overleden te Knokke op 15 oktober 2021 De herdenkingsplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden in het Mauritshof te Ijzendijke. U kunt Alexander een laatste groet brengen op dinsdag en woensdag in het funerarium bij uitvaartzorg Bleyaert, Kalvekeetdijk 181A te Knokke, telkens van 14.00 tot 18.00 uur. Wij danken de dokters en het verplegend personeel van AZ Zeno te Knokke voor de goede zorgen. Dit melden U: Marion Verstraeten Alexander en Anna Bakker Athina Auke Jelmer Bakker René Verstraeten Karin (+2020) en Geert de Smet- Verstraeten Dorothy en Tom Van Buynder- de Smet Emma- Lynn Bert de Smet Mathis zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Rouwadres: Platanen 26 8300 Knokke- Heist Of: Verstraeten.condoleance@gmail.com Na vele mooie herinneringen nemen wij met veel pijn in ons hart afscheid van onze lieve broer, zwager en oom. Breskens: Denise Ad Sanderse - Verstraeten Ingeborg Hans Renee Johan Angelique Stephan Breskens: Yvonne Verstraeten Alexandra Harry neven en nichten Wij gedenken de heer Met ongeëvenaarde wilskracht en visie bouwde de heer Verstraeten zijn bedrijf Fundex Group uit tot een topspecialist in funderingstechnieken. Hij laat een kerngezond bedrijf met een topteam achter waar hij tot op het laatst bij betrokken was. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en nabestaanden. Hulst/Geffen Familie Verstraeten Ter Strate Holding B.V. Alexander GJ. Verstraeten We wisten dat deze dag ooit zou komen... Vrijdag jl. kwam het bericht dat de oprichter van ons bedrijf op 91-jarige leeftijd is overleden. Tot op het laatst is hij altijd nauw betrokken gebleven. Hij was voor velen een groot voorbeeld. Zijn ideeën hebben geleid tot grootse werken, en zijn inzichten waren karakteristiek. Wij zetten het bedrijf voort in zijn geest en gedachte. Namens directie en alle medewerkers van - Fundex Holding BV - Funderingstechnieken Verstraeten BV - Fundex Materieeldienst BV -Tubex BV - CCAT Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van de heer Wij denken met respect terug aan zijn grote inzet en betrokkenheid bij Jachthaven Breskens. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn kinderen en familie. Namens Jachthaven Breskens BV In verband met het overlijden van onze werkneemster en collega José is onze winkel vrijdag 22 oktober de hele dag gesloten. Juwelier Minderhoud

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56