intermediair Op zoek naar de toekomst van jouw bedrijf? c Nieuwe Brasserie De Zeester aan de Oosterschelde officieel geopend Dan moet je niet ouderwets blijven werven! 6 Op de Oosterscheldedijk bij Scherpenisse staat een gloednieuw pand. Het heeft iets weg van een vuurtoren met een brede onderbouw. Vrijdagavond is Brasserie De Zeester van de familie Goudzwaard officieel geopend. Arie Westeneng Scherpenisse f H H et is een droom I die eindelijk wer- I kelijkheid wordt, I een kroon op ons I werk", zegt Jenny Goudzwaard (60). Ze kijkt met haar man Hans (66) trots rond in de nieuwe horecazaak. Samen met hun zoon Maikel (36) en zijn vriendin Iris Krijnen (31) willen ze van De Zeester in het nieuwe pand een succes maken. Brede blik ,,Deze plek is toch uniek?", zegt Hans. ,,Zo'n brede blik op de Oos terschelde heb je nergens." Hij wijst richting de Antwerpse ha ven, naar Yerseke, de Zeelandbrug en Goes. Hij stelt zich al voor hoe hun terras van ruim 600 vierkante meter volgend voorjaar lekker vol zit. ,,Hier achter bouwen ze vakan tiepark Het Wulpdal, met 135 va kantiehuisjes. Als die vakantiegas ten één keer per week bij ons in de brasserie komen eten en bij ons komen borrelen, dan ben ik al dol blij." Dan zijn er nog de 13 recrea tieappartementen in aanbouw bo venop De Zeester. Die worden vóór het eind van het jaar opgele verd, verwacht Maikel Goud zwaard. ,,Ook dat zijn potentiële brasseriegasten." „Boekingen voor feesten en bruiloften komen ook al volop binnen", vertelt Maikel. ,,We kun nen van de verschillende delen van de zaak, van de brasserie, de vergaderruimte en de feestzaal één geheel maken en het terras er bij trekken. Dan kun je hier hele maal een groot feest geven." ,,Ik hoop alleen dat we geen co rona-sluitingen meer krijgen", verzucht Jenny. ,,Ik heb best wel eens over mijn bolletje gekrab beld. Hoe krijgen we het financieel rond als je door een pandemie weer lang dicht moet?" Familiebedrijf Tien jaar geleden begonnen Jenny en Hans al met dromen over een nieuw pand, naast De Zeester die ze overnamen. Door de financiële crisis, door bouwvertragingen en corona kostte dat veel meer tijd dan ze hadden verwacht. Nu De Zeester eindelijk af is, willen ze verder bouwen aan het familiebe drijf. Maikel was de afgelopen ja ren volop actief in zijn bedrijf dat groepsuitjes verzorgt en Iris geeft dans- en sportlessen. De grote Familie Goudzwaard en keukenpersoneel in hun nieuwe Brasserie de Zeester. Op de voorgrond van links naar rechts Maikel Goud zwaard met zoontje Jaxx, Iris Krijnen, Jenny Goudzwaard met klein zoon Sky en Hans Goudzwaard. foto cynthia cats nieuwe zaak zal meer tijd gaan van hen gaan vergen. Daar komt de fo cus te liggen. Wie weet kunnen hun zoontjes, Jaxx en Sky de zaak ooit overnemen. Knuffelen Voorlopig heeft de tweejarige Jaxx vooral zin om te spelen en om te knuffelen met oma Jenny. Zijn broertje Sky van vijf maanden kijkt relaxed toe vanuit de kinder wagen. Het is aan hun ouders en aan opa en oma om er het beste van te maken. ,,We zitten in een prachtig nieuw pand, maar het wordt geen sterrenrestaurant, we blijven een gezellige brasserie." benadrukt Iris Krijnen. „Iedereen moet zich hier thuis voelen, De Zeester blijft De Zeester." Eén ding verandert wel, Iris gaat trou wen met Maikel. Vrijdag tijdens de opening van de nieuwe Zeester vroeg hij Iris ten huwelijk. Ze zei 'ja!' Het familiebedrijf van de Goudzwaards is straks ook echt helemaal een familiebedrijf. Plaats jouw vacature slim online en bereik ambitieuze professionals op intermediair.nl/boost DINSDAG 19 OKTOBER 2021 BE 'Dit restaurant is de kroon op ons werk'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51