EN 13 Martina Pieternella Salomé-Poley Mart Salomé-Poley Lou Polderdijk Wij staan altijd voor u klaar/ COLOFON Familieberichten OVERIGE BERICHTEN Wij kunnen je niet bij ons houden, maar dat je van ons hield dat houden we bij ons. Verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herin neringen en alle liefde die zij ons heeft gegeven, laten wij weten dat is overleden onze lieve moeder en trotse oma ~Mart~ sinds 31 oktober 2016 weduwe van Jannis Salomé in de leeftijd van 94 jaar. Kruiningen: Anita en Peter Michelle Yara en Hilco Esmée Kruiningen: Wïm {in liefdevolle herinnering} 17 oktober 2021 Correspondentieadres: Albert Schweitzerstraat 22,4416 CX Kruiningen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 23 oktober om 10:00 uur in Dorpshuis MeerWaarde, Mauritsstraat 4 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in genoemd dorpshuis gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Cederhof voor de goede en liefdevolle verzorging. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Familie Poley In liefde gedenken wij allen die ons zijn voorgegaan. Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze gewaardeerde oom en oud-oom Arnemuiden, 3 januari 1936 Middelburg, 17 oktober 2021 Hij leefde zijn leven eenvoudig en op zijn manier. Ann Koos en Rinus Peter en Leonne Jan en Heieen Achterneven en achternichten Wij willen alle medewerkers van Hof Mondriaan, afdeling "de Stroming', dank peggen voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Briljant 22 4337 ME Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 21 oktober om 13.30 uur in de Dorpskerk te Kleverskerke. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Het Zeeuwse Land PM DINSDAG 19 OKTOBER 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ca voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek. DEIA - 55 ■-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45