fïjfo OVERLEDEN Greet van Dam - Jansen O Loes Koens - de Nooijer Jan Langebeke 12 FAMILIEBERICH =S Yvonne Geertruida Tjauw-A-Hing Alexander Julien Verstraeten dhr. A.J. (Lex) Verstraeten Met groot verdriet om haar te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, laten wij u weten dat in haar vertrouwde omgeving, te midden van de mensen die haar liefhadden, rustig is ingeslapen mijn lieve moeder, mijn schoonmoeder, mijn zus en schoonzus sinds 24 maart 2021 weduwe van Hans van Dam Hoevelaken, 23 juni 1945 Goes, 16 oktober 2021 Den Haag: Monique en John Haarlem: Marianne en Kees Westsingel 12A, 4461 DL Goes De uitvaart zal op vrijdag 22 oktober in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor huisartsen dr. A. Joosse, dr. J.A.N. Huijsman en de verzorgenden van Allévo voor de deskundige en liefdevolle zorg. - Tanneke Sara de Fouw-Dieleman -Tanny - Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze moeder 3 augustus 1960 - f 15 oktober 2021 Goes: Peter Koens Biezelinge: Angélica en Robin Rocky "U" Evertsenstraat 32,4461 XP Goes De afscheidsbijeenkomst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Plotseling is Jan er niet meer. De shovel staat stil. We hadden nog veel te bespreken. Verdrietig omdat wij hem moeten missen geven wij u kennis dat na een leven hard werken, sober leven en klaar staan voor een ander wij veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa, broer en zwager Weduwnaar van Maija Bakker in de leeftijd van 61 jaar. Heinkenszand: Armando en Marije Yara Mare GerdaenAdri Correspondentieadres Fam. Langebeke, Eigen Erf9,4451 HL Heinkenszand Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Jan op donderdag 21 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in het Uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8-b, 's-Gravenpolder. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance, (de familie is niet aanwezig). Er zijn geen rouwkaarten verstuurd. Deze advertentie kan als zodanig beschouwd worden. De crematie van Jan zal in besloten kring plaatsvinden. -Wonnie- Degene die ik liefheb, heb ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien. Verdrietig, maar dankbaar dat zij ondanks alles toch van het leven heeft weten te genieten, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve oma Weduwe van Cor de Fouw f 1983 Levenspartner van Thoon Stroo f 2016 Hoek, t Oost-Souburg, 12 februari 1925 18 oktober 2021 Riet in liefdevolle herinnering Jan Melinda Ruud Eelco Jolande Leen in liefdevolle herinnering Dorpsweg 23 4389 TS Ritthem Wij bedanken het personeel van de Zoute Viever en dokter Lucas voorde liefdevolle verzorging van Tanny. Het afscheid zal worden gehouden op donderdag 21 oktober om 13.00 uur in de aula van uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid tot samenzijn. Afscheid nemen is met zachte handen wat voorbij is, samenvouwen en verpakken in kostbare gedachten ter herinnering aan haar. Verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Paramaribo, Oost-Souburg, 22 juli 1950 12 oktober 2021 moeder en schoonmoeder van, Lorita en Gérard Lydia in liefdevolle herinnering Wendel Marciano en Karin oma van, Anthony Daryl en Jamila Tenisha en Lennart Deflin en Wiebe Bradley en Cheyenne Sairah en Justin Chantell en Gylermo Yanilio en Sifra Salvador en Emma Richelle en Jaydian Marley-Jade Glenn-Yahro Correspondentieadres: Burchtstraat 48 4388 JL Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. DINSDAG 19 OKTOBER 2021 PM Wanneer een boot achter de horizon verdwijnt, dan is hij niet weg, we zien hem alleen niet meer.... Met diepe droefheid nemen we afscheid van onze geliefde vader, schoonvader, opa en opa Knokke de heer Ridder in de Orde van Oranje Nassau Oud Reserve ritmeester der Huzaren Stichter en oud- directeur van Fundex Group Beheerder van vele vennootschappen, waaronder Funderingstechnieken Verstraeten BV echtgenoot van Dora Cornelia Grimm (+2017) Geboren in Hulst op 20 juli 1930 en overleden te Knokke op 15 oktober 2021 De herdenkingsplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden in het Mauritshof te Ijzendijke. U kunt Alexander een laatste groet brengen op dinsdag en woensdag in het funerarium bij uitvaartzorg Bleyaert, Kalvekeetdijk 181A te Knokke, telkens van 14.00 tot 18.00 uur. Wij danken de dokters en het verplegend personeel van AZ Zeno te Knokke voor de goede zorgen. Dit melden U: Marion Verstraeten Alexander en Anna Bakker Athina Auke Jelmer Bakker René Verstraeten Karin (+2020) en Geert de Smet- Verstraeten Dorothy en Tom Van Buynder- de Smet Emma- Lynn Bert de Smet Mathis zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Rouwadres: Platanen 26 8300 Knokke- Heist Of: Verstraeten.condoleance@gmail.com We wisten dat deze dag ooit zou komen... Vrijdag jl. kwam het bericht dat de oprichter van ons bedrijf op 91-jarige leeftijd is overleden. Tot op het laatst is hij altijd nauw betrokken gebleven. Hij was voor velen een groot voorbeeld. Zijn ideeën hebben geleid tot grootse werken, en zijn inzichten waren karakteristiek. Wij zetten het bedrijf voort in zijn geest en gedachte. Namens directie en alle medewerkers van - Fundex Holding BV - Funderingstechnieken Verstraeten BV - Fundex Materieeldienst BV - Tubex BV - CCAT

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44