Laatste woorden van afscheid 11 José Faasse-Weststrate José Faasse-Weststrate José José José José Faasse José Faasse - Weststrate PM DINSDAG 19 OKTOBER 2021 Verdrietig zijn wij om het overlijden van ons lieve nichtje Ooms en tantes familie Conté Intens verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve nicht Wij wensen Maurice, Lynn, Sem en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies Ome Sennie en tante Bea Jordy, Marianne en Dion Verona, Jaimy en Juno Lieve Lynn, We zullen er voor jullie zijn. Anna en Isa Verdrietig zijn wij om het overlijden, door een niet te winnen ziekte van onze lieve werkneemster en collega, We zijn je dankbaar voor je inzet, betrokkenheid en enthousiasme in onze winkel en als collega. We hebben altijd op je kunnen rekenen, ook tijdens je ziekte. We gaan je erg missen. In verband met het overlijden van onze werkneemster en collega José is onze winkel vrijdag 22 oktober de hele dag gesloten. Juwelier Minderhoud 'The winner takes it all' Vol bewondering om haar positiviteit nemen wij verslagen en verdrietig afscheid van onze lieve vriendin We zullen je nooit vergeten. Wij wensen Maurice, Lynn, Sem en verdere familie veel sterkte toe. Adriaan en Petra Pieter en Eline Jordy en Marianne Leo en Korina Siem-Jan en Mayke Wilbert en Mirella Piet, Nanda en Lung Ramon en Renée André en oale güüs Westkapelle, 17 oktober 2021 Ons bereikte het droeve bericht dat op veel te vroege leeftijd is overleden dochter van onze vrienden Bram en Nel Weststrate. Wij wensen hen, Maurice, Lynn en Sem en verdere familie heel veel sterkte toe. De vriendengroep: Joke en Sjaak Thea en Adri Koos en Anton Coby en Jan Jannie en Adrie de Lichtboei V Archipelschool Verdrietig zijn wij door het overlijden van moeder van onze leerling Sem uit groep 8 en onze oud-leerling Lynn. We wensen Sem, Lynn en Maurice veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen en het team van Archipelschool de Lichtboei, Marloes Ketting directeur Dochter van onze oud-firmant Bram Weststrate, is na een lange, dappere strijd helaas veel te vroeg overleden. Wij wensen Maurice, Lynn en Sem en Bram, Nel en kinderen, overige familie en vrienden alle sterkte toe dit enorme verlies te verwerken. Medewerkers en directie Weststrate V.O.F. An ja Chris Fran oktober 2021 We wensen Maurice, Lynn en Sem en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Juwelier Minderhoud Westkapelle, Piet en Jolanda Adrie Maarten en Marion Anneke Angelique Lydia Nanda t Alina Frans Mayke Harriët Dyanne Hanneke Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media I familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43