10 José Faasse - Weststrate José Faasse-Weststrate José Faasse-Weststrate José Faasse - Weststrate José Faasse José Faasse OVERLEDEN Het was niet moeilijk om van José te houden Na een dapper gevecht dat zij moedig heeft gestreden en positief tot het laatste moment, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve, zorgzame vrouw en onze trotse moeder Middelburg 8 november 1975 t Westkapelle 17 oktober 2021 Maurice Lynn Sem Onze dank gaat uit naar allen die José tot het allerlaatste moment hebben verzorgd en bijgestaan. d 'Arke 24 4361 AX Westkapelle De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt in besloten kring gehouden. U kunt de afscheidsbijeenkomst vrijdag 22 oktober om 10.00 uur wel meebeleven via: www.h.jobse-uitvaart.nl, livestream. Verdrietig zijn wij omdat wij veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze lieve schoondochter en schoonzus José Faasse-Weststrate Pa en ma Faasse Marcel Autobedrijf Faasse is vrijdag 22 oktober gesloten Intens verdrietig, maar toch ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Wij hebben grote bewondering voor de wijze waarop zij met haar ziekte is omgegaan. Maurice, Lynn en Sem wensen wij veel sterkte. Wij zullen er voor jullie zijn. Westkapelle: Bram Weststrate Nel Weststrate-Huibregtse Nico Weststrate Linda Weststrate-Boone Inge Biggekerke: Els Weststrate Ronny Herwegh Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van onze lieve nicht Wij wensen Maurice, Lynn en Sem, Bram en Nel, Nico en Linda, Els en Ronny en overige familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Ko en Iet Weststrate-Groen Wim (in dierbare herinnering) en Diny Weststrate-de Waardt Thijs en Rina Weststrate-Dekker Piet en Bep Weststrate-Koppejan Jan en Ineke Weststrate-Jongepier Wij zijn verdrietig over het veel te vroeg overlijden van onze lieve nicht Wij herinneren haar als een dappere vrouw, lieve moeder en vooral als een mooi mens. Ons hart gaat uit naar Maurice, Lynn, Sem, oom Bram, tante Nel en onze neef Nico, Linda en nicht Els, Ronny en alle verdere familie en vrienden die José moeten missen. Anita, Henriëtte, Jan Karei, Mariëlle, Carolien, Meike, Job, Joke, Peter, Andries, Wouter, Joan, Wilma Samen wandelen door de tuin genieten van de bloemen en de planten. Stil van verdriet omdat José er niet meer is. Onze lieve en positieve, spontane nicht. Ze genoot van haar gezin en van het leven. Ze laat een grote leegte achter. Klara Huibregtse Peter Flipse Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve nicht José Faasse-Weststrate Wij wensen Maurice, Lynn en Sem, ouders, Marcel en verdere naasten veel sterkte met dit grote verlies. Anita en Michiel Elvira en Martin Marieke en Erik Evelien en Chris Alex en Eefje Melanie Joyce en Bertie Daniëlle en Michel achterneefjes en -nichtjes Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze nicht José Faasse-Westrate We wensen Maurice, Lynn, Sem en verdere familie sterkte met dit grote verlies. Margreet en Daan (in herinnering), Daisy Norbert en Patricia, Jeffrey Wij zijn geschrokken door het overlijden van onze nicht José Ons medeleven gaat uit naar de familie, die wij veel sterkte willen wensen in deze verdrietige tijd. Anneke Hugo Suzanna Iris Eva Verslagen hebben we kennis genomen van het overlijden van José Faasse - Weststrate Schoondochter van onze vrienden Wim en Louise. We wensen de familie heel veel sterkte toe. Anton en Koos Jo en Camilla Jan en Hannie Chris en Tiny Adri en Ina Sjaak en Cobi Westkapelle, 17 oktober 2021 Erg verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve en altijd positieve vriendin José Bedankt voor je vriendschap en alle fijne momenten die we samen gedeeld hebben. We hebben bewondering voor hoe je met je ziekte omging. Wat gaan we je ontzettend missen. We wensen Maurice, Lynn en Sem en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Piet en Jolanda Jan Willem en Martine Clazina Marcel en Monique Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van José Onze gedachten zijn bij Maurice, Lynn, Sem en de familie. De bankjesploeg Wij zijn diep geraakt door het overlijden van José dochter van onze vrienden Bram en Nel. Wij wensen Maurice, kinderen en familie veel sterke toe. Jack en Willy Pieter en Nellie Helm en Annemie Jan en Coby Te midden van haar geliefden is na een moedige strijd zacht en kalm ingeslapen onze lieve buurvrouw We wensen Maurice, Lynn, Sem en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Peter, Angelina en Richard DINSDAG 19 OKTOBER 2021 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42