Maria Cornelia Philomena de Schepper-Michielsen Jf Laatste woorden van afscheid dpg1'1' I, EN 13 i Josephus Alphonsus Lauret Jo OVERLEDEN -Rie- Petrus van Dierendonck A.I heeft zij ons verlaten, Zij laat ons nooit alken. Wat wij in haar bezaten, is altijd om ons heen. A.ls zonlicht om de bloemen, een ieder goed gemind. Teveel om op te noemen, door iedereen bemind. In volle overgave van Gods Heilige Wil en gesterkt door het Heilig Sacrament der Zieken is overleden onze lieve en zorgzame moeder en metertje sinds 2002 weduwe van Jo de Schepper Zaamslag, 2 juli 1923 f Putte, 9 oktober 2021 Stabroek (BE): André Karin Mathias Paulien Karl Goes: Marc Correspondentieadres: Abtsdreef 26,2940 Stabroek (BE) Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst van Rie op zaterdag 16 oktober om 10.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 in Goes. Voorafgaand aan de dienst is er aldaar, van 09.30 uur tot 09.50 uur, gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zullen wij Rie gezamenlijk begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats van Goes, Geldeloozepad 30. Met oprechte dank aan al haar nabestaanden en het hek team van verzorgingstehuis "de Beukenhof" in Putte. Na de begrafenis kunt u de naaste familie bij de uitgang van de begraafplaats condoleren. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Mia Scherbeijn Philippine: Familie Scherbeijn - Ploegaert Breskens: Familie van den Bosch - Scherbeijn Oostburg: Familie Scherbeijn Hoofdplaat: Familie de Smit - Scherbeijn We zullen hem missen! Alles komt goed Met een lach stond je altijd vol in het leven Iedere tegenslag bestreed je met jouw lijfspreuk: "alles komt goed" Je hebt jouw dierbaren zoveel liefde gegeven Ook deze laatste beslissing heb je genomen met veel moed. Het is zo goed. echtgenoot van Oda Lauret - de Koning 19 september 1937 f 11 oktober 2021 Oda Lauret - de Koning Arnold Lauret en Sandy Cozijnsen Danique de Bake en Rudy Rooseboom We nemen in besloten kring afscheid van Jo. El Narcisstraat 8 4587 BC Kloosterzande Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom Jo Lauret Willy en Reen Tonny en Rennie Marie-Louise en Jo Roger, Els en Tiny (allen in herinnering) Olga en Paul neven en nichten If COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten ZV WOENSDAG 13 OKTOBER 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 64