Mil® 14/° 16/5 Koninklijke Burgers/ Zoo bestel tickets op leukstetickets.nl/eropuit Op hoogte 20% Dierenrijk, kom dichter bij de dieren ZooParc Overloon 20% Ga je mee op ontdekkingsreis? In Burgers' Zoo ga je als een ware ontdekkingsreiziger op avontuur door de meest uiteenlopende natuurgebieden ter wereld! Je duikt onder in de tropische koraalzee (Ocean) en verkent het tropisch regenwoud (Bush), de rotswoestijn van Arizona (Desert) en de Oost-Afrikaanse savanne (Safari). Jouw reis voert je verder door het zoutwater-vloedbos van Belize (Mangrove), de jungle van Maleisië (Rimba) en diverse charismatische zoogdieren en vogels in hun natuurlijk vormgegeven verblijven (Park). voor de lezers van de Voor meer leuke deals, inspiratie en uiinacties: volg ons op AquaZoo Leeuwarden Klimrijk Brabant 4 KORTING ZA%r" Hé jij, kom eens dichterbij. Vlak bij Eindhoven, tussen de velden, ligt een heel bijzondere dierentuin. Van grote neushoorns tot kleine pinguïns, van trotse tijgers tot vrolijke kriebelvisjes: ze doen allemaal mee in Dierenrijk. Waar wacht je op? Slinger je weg door de speeltuin, sta oog in oog met je nieuwe favoriete dier en ontdek de dierenwereld van dichtbij. Als een echte ontdekkingsreiziger verken je in ZooParc Overloon de 7 verschillende expeditiegebieden waar cheeta's, miereneters, tamandua's, brazzameerkatten en nog veel meer bijzondere diersoorten leven. Ontdek ook het nieuwe en avontuurlijke Zuid- Amerika-expeditiegebied Madidi. Zin om te klimmen en klauteren? Wijk dan af van de hoofdroute en neem de avonturenpaadjes. AQUA ZOO KORTING Het klimpark van Klimrijk Brabant is gelegen in de prachtige bossen van Veldhoven. Het parcours bestaat uit vijf verschillende routes met allemaal een verschillende moeilijkheidsgraad, dus er is voor iedere avonturier een eigen uitdaging. Door de uitdagende hindernissen ga je direct met een adrenalinekick van start. Durf jij het aan? Arnhem, Gelderland Tickets zijn geldig t/m 24 december 2021. Veldhoven, Noord-Brabant Tickets zijn geldig t/m 28 november 2021. Overloon, Noord-Brabant Tickets zijn geldig t/m 31 december 2021. Mierlo, Noord-Brabant Tickets zijn geldig t/m 31 c/ecember 2021. Wandelschoenen aan, backpack om en ontdekken maar! Loop samen met de pinguïns over het strand, wandel tussen de ringstaartmaki's en sta oog in oog met de nijlkrokodil. Kom alles over ze te weten tijdens de verschillende leerzame presentaties. Leeuwarden, Friesland Tickets zijn geldig t/m 3december 2021.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52