Laatste woorden van afscheid dpg11' Maria Barbara Slaakweg-Huizen - Lien - (BïandQVcmymbetop EN 13 Zorg JLandacfit Respect OVERIGE BERICHTEN COLOFON Familieberichten 10 oktober 2021 Verdrietig, maar dankbaar geven wij u kennis dat, na een leven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, zacht en kalm, is overleden mijn lieve man, onze dierbare vader en opa 7 april 1932 1 11 oktober 2021 Ans Waayenberg-van Leerdam in liefdevolle herinnering- Davina Waayenberg-de Jonge Annemiek in liefdevolle herinnering - Lilly Pirn en Ana Paula Martha en Wim Sinke-van der Kley en kinderen Zierikzee, Eilandzorg Schouwen-Duiveland, locatie De Wieken Correspondentieadres: Meekrapstraat 3 4318 EZ Brouwershaven De begrafenis zal in kleine kring plaatsvinden. Vrijdag 15 oktober is er van 13.00 tot 14.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Vijverbergstraat 8 te Noordgouwe. 'De Heer is mijn Herder' Met liefdevolle herinneringen denken we terug aan onze zwager en oom Jan f en Matty van Leerdam-Leijnse Bert Bart en Arrianne Annelies en Wicher Hanneke en Leo achterneven en achternichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten PM WOENSDAG 13 OKTOBER 2021 Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekent heeft, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed rustig is ingeslapen onze mama, schoonmoeder, oma en overgrootoma In de leeftijd van 86 jaar weduwe van Ko Slaakweg sinds 2008 Adrie Slaakweg en Belinda Koetze Andréen Baiba V,Jodi Jeroen, in herinnering Anita en Marco Hoogstrate-Slaakweg Ramon Annemarie en Kevin Jacqueline en Wim Cevaal-Slaakweg Correspondentieadres: Kerkstraat 6, 4364 AJ Grijpskerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring. We zijn de medewerkers van hospice 'Het Ciarahofje' dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. De zekerheid voor een waardig en betaalbaar afscheid! T 0113-23 15 77 M 06 -512 774 73 roeland-uitvaart.nl info@roeland-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45