M B Maria Cornelia Philomena de Schepper-Michielsen a Jo Lobbezoo-van Boven 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Gonny Roos-Haccou -Rie- Geschokt en verdrietig, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat wij, geheel onverwacht, afscheid hebben moeten nemen van onze lieve tante sinds 2005 weduwe van Paul Jansen. Meerkerk, 1 januari 1960 Rotterdam, 6 oktober 2021 Herber en Dayony Amy André en Yvonne Sanne •üf Fleurtje t Jan Willem Frisoweg 7, Renesse Correspondentieadres: Ketelkade 129,4463 LB Goes De uitvaart heeft op dinsdag 12 oktober in besloten kring plaatsgevonden. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve collega Nellie Jansen We herinneren haar als een fijne, betrokken collega. We gaan haar missen. Collega's van Westerduin 1 en alle collega's van Allévo Duinen van Haamstede We zijn diep geraakt door het overlijden van onze collega Nellie Jansen We verliezen in Nellie een gewaardeerde collega die haar werk met plezier en toewijding uitvoerde. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar familie, we wensen hen veel sterkte. namens alle collega's Natasja Mariman, raad van bestuur Allévo Na een periode waarin haar gezondheid langzaam maar zeker achteruit ging, is maandag li oktober op 84-jarige leeftijd overleden mijn lieve jongste zus en onze lieve tante Jopie Heijt-Haccou neven en nichten Correspondentieadres Dahlialaan 63 4401GZ Yerseke Gonny wordt vrijdag 15 oktober a.s. om 141130 gecremeerd in het Crematorium Tilburg Pieternella Kloote - Karman Susanna Spanjer - van Huizen Suus Suus Al heeft ftj ons verlaten, ftj laat ons nooit alleen. Wat wij in haar bezaten, is altijd om ons heen. Als zonlicht om de bloemen, een ieder goed gemind. Teveel om op te noemen, door iedereen bemind. In volle overgave van Gods Heilige Wil en gesterkt door het Heilig Sacrament der Zieken is overleden onze lieve en zorgzame moeder en metertje sinds 2002 weduwe van Jo de Schepper Zaamslag, 2 juli 1923 f Putte, 9 oktober 2021 Stabroek (BE): André Karin Mathias Paulien Karl Goes: Marc Correspondentieadres: Abtsdreef 26,2940 Stabroek (BE) Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst van Rie op zaterdag 16 oktober om 10.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 in Goes. Voorafgaand aan de dienst is er aldaar, van 09.30 uur tot 09.50 uur, gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zullen wij Rie gezamenlijk begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats van Goes, Geldeloozepad 30. Met oprechte dank aan al haar nabestaanden en het hele team van verzorgingstehuis "de Beukenhof" in Putte. Na de begrafenis kunt u de naaste familie bij de uitgang van de begraafplaats condoleren. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis Scheldehof is van ons heengegaan onze onvergetelijke moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Kees Lobbezoo f 2019 Oost en West-Souburg, 11 januari 1932 t Vlissingen, 11 oktober 2021 Marianne en Jan Jeroen Stefan Correspondentieadres: Familie M. Cijvat-Lobbezoo Rookstraat 3 4361 BB Westkapelle De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Condoleance graag schriftelijk. Wij willen alle medewerkers van Verpleeghuis Scheldehof in Vlissingen bedanken voor htm goede zorgen. WOENSDAG 13 OKTOBER 2021 PM Op vrijdag 8 oktober 2021 is overleden onze zus en schoonzus sinds 27 augustus 2010 weduwe van Leendert Kloote Opgewekt en steeds belangstellend in ons wel en wee, zo zullen wij ons Nellie blijven herinneren. Jos Karman - Janssens Piet Karman Jan Karman en Marijke Karman Gussenhoven Kees Vos Margreet Bruin-Karman Kees Karman en Ria Karman - Potappel Rinus Karman en Margret Karman - Sauer Leen Karman Titia Vermeer Ko Karman Greet Kamper - Karman In dierbare herinnering: Adri Karman Cathrien de Vos - Karman Henk de Vos Jannie Karman - Potappel Riek Vos - Karman Hans Karman Rietje Karman Teus Kamper Ze mocht gaan Het is goed Ze mag rusten Maar voor ons Een gemis Nu alles stil geworden is Vlissingen, fVlissingen, 16 augustus 1950 10 oktober 2021 Wij willen alle medewerkers van Ter Reede en Scheldehof (afdeling Somatiek), bedanken voor de goede verzorging. Ted Manon en Danny RickNout Linda en Benjamin Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 14 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 Vlissingen. De crematieplechtigheid vindt plaats in kleine kring. Correspondentieadres: T. Spanjer Wilhelmina Druckerlaan 84 4385 JB Vlissingen Zó lang... Veel pijn... Zó stoer... Nu rust... Zó fij Dag lieve Liefs, Halina

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44