met onze zorgpremie alert ben je de eerste Het wielerseizoen op de weg is bijna voorbij. Het peloton gaf 4 Vollering wint Women's Tour Zege en leiding voor Herlings Nu de Ronde van Lombardije (winst Tadej Pogacar) en Parijs-Tours (winst Arnaud Démare) verreden zijn, is het wielerseizoen op z'n einde. Drie wielerduels die 2021 bepaalden en ook 2022 zullen kleuren. welkom bijindepender Monsterzege van Oranjehandbalsters maandag 11 oktober 2021 GO WIELRENNEN Demi Volle ring heeft de Women's Tour gewonnen. De 24-jarige renster van SD Worx gaf op de zesde dag van de rit tenkoers in Groot-Brittan- nië de leiding niet meer uit handen. De afsluitende etappe werd gewonnen door de Italiaanse Elisa Balsamo, die voorkwam dat Lorena Wiebes voor de derde keer op rij de beste was. Amber van der Hulst eindigde als vijfde in het eindklassement. MXGP Motorcrosser Jef frey Herlings (27, foto) heeft de GP Frankrijk in de MXGP gewonnen en daar mee de leiding heroverd in het WK-klassement. De Brabander eindigde in de eerste manche als tweede achter de Fransman Ro- main Febvre. In de tweede manche waren de rollen omgedraaid. Herlings leidt het WK nu met 460 pun ten, Febvre heeft er 455. De Sloveen Tim Gajser, is derde met 450 punten. Nederland won in de EK- kwalificatie de tweede groepswedstrijd met over macht. Oranje zegevierde op Kreta met 35-14 over Griekenland. Angela Male- stein en Bo van Wetering waren met zes treffers de beste schutters bij Oranje. Drie gevechten van 2021, die écht naar meer smaken Tadej Pogacar was zaterdag weer een klasse apart, de Sloveen won de Ronde van Lombardije. Zijn landgenoot Primoz Roglic viel met zijn vierde plek net naast het podium. foto ap We lijken soms best veel op elkaar. Toch zijn we allemaal net een tikje anders. De een wandelt netjes in de pas. Een ander rent liever buiten de gebaande paden. Ook elke zorgverzekering is een tikje anders. En de premie vaak méér dan een tikje. Wij vinden de verzekering die haarfijn bij je past. Wil je als eerste weten hoe hoog de zorgpremies volgend jaar worden? Scan de QR-code of kijk op independer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 36