Lijnie van Jfrntwerpen - %Ceinjan Elberth Hazelhorst 18 FAMILIEBERI Edith Weststrate-Lantsheer Dag oma Edith DANKBETUIGING Gijs Donker (Bep Jfaartsen Theodoor Adriaan Boudeling Cornells Nieuwenhuijze Cees Gerrit Jan Rijn Han Tiemes Jan Bostelaar hebben veel mensen Jannie Oosting Lesli Theo Meijers (Klein)kinderen Voor de vele blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader willen wij u hartelijk bedanken. Uw betrokkenheid, op welke wijze dan ook, is ons tot steun geweest. Korina Hazelhorst - Jansen Hans Marlinde en Reindert Annelie Jeannemiek Kloetinge, oktober 2021 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn moeder betuig ik mijn oprechte dank. Rob van Mameren Oktober 2021 Bedankt voor alle steun en meeleven bij het overlijden van Harm Klerk De mooie woorden, kaarten en herinneringen aan Harm helpen ons met het verwerken van dit grote verlies. Margriet Rozemond Suzanne, Wouter, Esmée en Maxim Marianne, Jesper en Siem Middelburg, oktober 2021 Een warmer afscheid van onze vader, opa en overgrootvader hadden wij ons niet kunnen wensen. Wij willen u bedanken voor alle vormen van medeleven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Boudeling Swifterbant, oktober 2021 <XX> Hartelijk dank voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en moeder ^oóie Sftjfóelaaw - OüW Adrie Kokelaar Marion van Belzen - Kokelaar Kees van Belzen Vlissingen, 9 oktober 2021 Cornelis Piet Johan Sanderse - Kees - Riet ZATERDAG 9 OKTOBER 2021 PM I want to hold your hand denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma Kapelle, 10 april 1945 t Oost-Souburg, 4 oktober 2021 Trots als moeder op zoon en kleinkinderen. Willem Weststrate Edwin Weststrate en Lonneke Tax Lodewijk Bastiaan Veel dank aan huisarts en medewerkers Zorgstroom te Oost-Souburg voor de goede zorg. Valkhof 10,4388 ME Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Je was onze grootste fan. We gaan je enorm missen! Lodewijk en Bastiaan Wij willen u hartelijk bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Henriëtte Henk-Jan Hubrecht Ofctoèer 2021 Na het overlijden en het afscheid op 20 augustus j.l. van mijn lieve man, vader en onze opa hun warme medeleven betuigd in de vorm van bloemen, kaarten, brieven, ontroerende woorden. Te ervaren dat Jan voor veel mensen van grote betekenis is geweest, biedt troost Heel hartelijk dank hiervoor. Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te mogen ontvangen, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze liefste Hartelijk dank hiervoor, het steunt ons enorm dit verlies te dragen. Jayne Diana Donker Jaap Anneke Donker-Cappon Bob Annemarie van Lingen-Donker Anne, Floortje Daimen Middelburg, oktober 2021 Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Kinderen Klein- en achterkleinkinderen We willen iedereen bedanken voor het medeleven bij het plotseling overlijden van Het is voor ons een grote troost te weten dat Gerrit voor zoveel mensen iets heeft betekend. Nel Kinderen en kleinkinderen Goes, oktober 2021 Wij danken iedereen voor de ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar uw betrokkenheid heeft ons goed gedaan. Uw medeleven was en is voor ons een grote steun bij de verwerking van dit grote verlies. Betsy Sanderse-Lous Ernest en Willemijn Sanderse-De Hair Fiene, Casper Nadine Sanderse en Jeroen Damman Serooskerke, oktober 2021 Wij willen iedereen die belangstelling heeft getoond na het overlijden van hiervoor hartelijk bedanken. Annemarie Beryl en Paul Koen, Jan en Noud

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46