.V -V Camiel de Geertje Warners-Lievense Patrick van der Veer Patrick EN 17 OVERLEDEN Camiel Foort de Jonge Lou M arte ij n Laurens Marteijn Lou Lou Marteijn Lieve Patrick Pieternella Antoinette Vermaat - Sommeijer Nel Loslaten doet pijn Mijn lieve, zorgzame, sterke en altijd positief ingestelde moeder, mijn maatje, is overleden. Westkapelle, 26-01-1927 Goes, 05-10-2021 Een leven getekend door de Tweede Wereldoorlog Mijn verstand zegt dat het goed is, maar mijn hart huilt. Dina Warners Bodhi In dierbare herinnering: J.M. Warners (1997) Jan Warners (2012) Mischa van der Plas (2009) Correspondentieadres Aanloop 4, 4357 HA Domburg. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 12 oktober 2021 om 11.00 uur, in de Dorpskerk, Dorpsplein 4 te Aagtekerke. Aansluitend wordt moeder naast mijn vader begraven op de Algemene Begraafplaats te Domburg (ingang Babelweg). Na de begrafenis is er gelegenheid tot informeel samenzijn in het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Een schriftelijke condoleance wordt op prijs gesteld. Tot slot: Mijn dank gaat uit naar allen die voor moeder hebben gezorgd. In het bijzonder de dames van Buurtzorg Team Veere en het verplegend personeel van het ADRZ, afdeling Interne Geneeskunde voor de liefdevolle verzorging. - Patrizio - PM ZATERDAG 9 OKTOBER 2021 tmar T', Opeens was je er niet meer Wissenkerke 24 juni 1972 Goes 6 oktober 2021 Wim de Jonge en Cathy Bollaerts Anke Jansen en Ank Buizer Fabricio de Jonge en Anneke de Joode Carlos Mario de Jonge, Norah Isa belle Ghijsens, Alexander Laurent Ghijsens en Dayna Neyts, Cataleya Tessel Hengeveld Correspondentieadres: Annie MG Schmidtsingel 44 4421 TA Kapelle De crematie is in besloten kring. Achter tranen van verdriet. Schuilt stil de glimlach van herinnering. We gaan je missen lieve grote man Bewoners en Medewerkers Zuidwester Scheldestraat 56AB Dagbesteding Schengestraat 39A Stilletjes hebben we je hand los moeten laten, maar vergeten doen we je nooit. Verdrietig, maartrots op zijn kracht en doorzettings vermogen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa Arnemuiden, 3 april 1945 t Nieuw- en Sint Joosland, 7 oktober 2021 Ada Marteijn-Poortvliet (in liefdevolle herinnering) André en Linda Malou Tim en Ivana Joyce en Jeroen, Kiki Rachella en Danny Francisca en Pim Luuk en Sefien Nienke René en Cathalijne Hanna en Juda Sara Gijs Lisa Steijn Pa is bij ons thuis, dat is ook het correspondentieadres: Hengst 1, 4341 MT Arnemuiden. Liever geen bezoek aan huis. Dinsdag 12 oktober om 13.00 uur vindt de herdenkings dienst plaats. I.v.m. de beperkte ruimte in de kerk is de dienst alleen voor genodigden. Wel bent u welkom op de begraafplaats in Arnemuiden, Veerseweg 5. Wij verwachten daar rond 14.30 uur te arriveren. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Dorpskerk van Kleverskerke, Dorpsstraat 25. Onze dank gaat uit naar Zorgstroom Binnenhaven voor de liefdevolle zorg. Met droefheid geven wij kennis van het onverwachts overlijden van onze lieve broer, zwager en oom In de leeftijd van 76 jaar mevr. J.J. Siereveld-Marteijn mevr. T. Marteijn-Marijs mevr. P. Marteijn-Marteijn en alle dierbaren die ons ontvallen zijn neven en nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe. Nieuw- en Sint Joosland 07-10-2021 Verdrietig zijn wij, dat na 33 jaar alleen zijn, is overleden onze zwager We wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Gerda en Pietert Rien en Paula t Iza Rinus en Annie Jannie en Adrie Frans en Joke Ad en Marjolein Neven en nichten Aan zijn laatste reis begonnen, onze liefste 2 november 1967 6 oktober 2021 echtgenoot van Marja zoon van Trees en Kees - in herinnering broer van Chantal zwager van Jenny en Sjaak, Anita en Ron oom van Sander en Charlene Mark en Esther Angelique en Marco, Fay, Jari Natasja en Nick Onze dank gaat uit naar artsen en verplegend personeel van ADRZ afdeling D. Prinses Beatrixweg 7, 4424 AB Wemeldinge Bij het loslaten van jullie liefste wensen wij Marja, tante Trees, Chantal en familie sterkte en kracht om het verdriet te dragen. Liefde en steun voor nu en alle dagen. Alexandra en Viona, Boef, Moos Vaarwel tante Prina en ome Jan - in herinnering Trudi en Wim Johnny en Anneke, Owen, Vince Jolanda en Matthieu, Senn, Tess Intens bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw en onze moeder Vlissingen, 8 maart 1937 Goes, 7 oktober 2021 Leen Vermaat Ciska Vermaat en Willem Schmeits Stefan en Jessica Charlotte, Vincenzo en Jazzlynn Volkerakstraat 70, 4335 VK Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. We nemen in besloten kring afscheid van Patrick.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45