effeweg.nl Kijkers konden niet stemmen Reizen 2022 volop boekbaar 25 effeweg.nl oF bel 08810 30 800 ,,In het begin zong ik Tennessee Whis key als een dolle. Hij leerde mij om rustige stukken in te bouwen. Niet gelijk duizend pk geven." „Landelijke bekendheid. Je moest eens weten hoe vaak ik mijn cd's naar radiostations heb gestuurd en grote boekers heb benaderd. Om moede loos van te worden. Ik heb overal ter wereld opgetreden, maar mijn genre Als ik mijn strot openzet, worden mensen meestal wel nieuwsgierig blijft een niche en wordt in Nederland alleen in bluesprogram ma's gedraaid. Naast mijn optredens ben ik altijd zelfstandig ondernemer geweest. Ik verhandel schoenen, tas sen en merkkleding. Je kunt mijn situatie als muzikant vergelijken met Danny Vera. Voordat hij doorbrak speelden we jarenlang in dezelfde clubs. Dan weer voor honderd man hier, dan weer voor 150 man daar. En ineens was daar die wereldplaat Rol lercoaster en speelt hij voor uitver kochte zalen. Zo'n doorbraak als Danny heb ik nog niet meegemaakt, maar hoe mooi zou het zijn als ik straks op de radio te horen ben? Op 24 november sta ik met mijn band (Phil Bee Band) in Tivoli. Echt te gek! Ik wil de komende tijd veel gaan optreden, mijn nieuwe single promo ten en zo hard gaan knallen dat men sen zich mij volgend jaar nog herin- een nummer van Ed Sheeran zingen, maar dan krijg je geen 100 procent overgave. Nu zong ik Tennessee Whis key van Chris Stapleton en When a man loves a woman van Percy Sledge. Ik denk dat coaches Ilse DeLange of Angela Groothuizen mij andere nummers hadden laten zingen. Ik weet niet of ik dan gewonnen had." neren. Als ik te lang wacht is The masked singer of de volgende Voice alweer op tv. Mijn momentum is nü." ,,Niks ten nadele van de vorige win naars, maar zij waren 70-plussers. Het winnen van The Voice was voor hen vooral een heel bijzondere pres tatie op hun leeftijd. Voor mij is het geen eindpunt, maar een startpunt. Mijn hoofd bruist, ik voel me 40 en ik wil alles eruit halen wat erin zit. Ik wil een vaste naam worden in thea ters en op festivals." ,,Klopt. Een jaar of twintig geleden kwam ik bijna wekelijks in een pla tenzaak in Maastricht. Daar bestelde ik cd's die niemand kende. Als ik ze ophaalde, zat er altijd een post-it op de hoes geplakt met de afkorting van mijn naam: Phil B. Klonk eigen lijk best goed. Kort daarna maakte ik een cd en zette voor het eerst mijn artiestennaam op de voorkant. Mijn echte naam is Philippe Bastiaans. Mwah, daar trek je toch weinig publiek mee?" ,,Nooit gedacht dat ik weer zou trou wen. Ik ben gescheiden en heb twee zonen. Drie jaar geleden was ik aan het daten via Tinder, maar ik had er al snel genoeg van. De vrouwen leken totaal niet op hun foto's. Opeens was daar Jacqueline op mijn scherm. Als dit niks wordt, gooi ik Tinder van mijn telefoon, dacht ik. Maar het was liefde op het eerste gezicht." Geld-terug-garantie Repatriëringsgarantie Zekerheid via SGR Vlieg-busreis Rondreis Klassiek Andalusië Vlieg-busreis Rondreis Klassiek Griekenland Vlieg-busreis Andalusië - Costa del Sol Vlieg-busreis Rondreis Hoogtepunten van Ierland Vlieg-busreis Kroatië, Dalmati- sche kust en Makarska Riviera Ontbjjt en diner Boek zonder aanbetaling GO ZATERDAG 9 OKTOBER 2021 G Phil Bee vraagt zijn vriendin Jacqueline ten huwelijk op het podium na zijn winst in The Voice Senior. Wat heeft Frans Bauer je geleerd? Wat hoop je dat The Voice Senior je brengt? Anders dan in voor gaande edities van The Voice Senior kon er gisteravond niet live gestemd worden door de kijkers thuis. Het publiek in de zaal - zo'n tweehonderd man - had met hulp van stemkastjes de beslissende stem. De finale werd drie maan den geleden opgeno men, vér voordat de eerste uitzending op tv was. Zodoende had het publiek ook geen voorkennis over de vier finalisten. Familie en vrienden die in de zaal zaten, mochten niet meestemmen. In voorgaande edities werd de finale ook eerder opgenomen, maar werd tijdens de laatste uitzending live gestemd. De uitslag van de televoting werd in de aansluitende talkshow van Eva Ji- nek of Beau van Erven Dorens bekendge maakt. In de tussentijd zaten de finalisten we kenlang in spanning. Coach Frans Bauer met zijn 'pupil' Phil Bee. FOTO'S RTL/BARBARA KIEBOOM Vorige winnaars van The Voice Se nior zijn in de vergetelheid geraakt. Hoe kan jij het verschil maken? Over die naam gesproken. 'Phil Bee' is niet jouw echte naam, toch? En straks is er een mevrouw Bee. -■ -r <v W--J ~V - Aki Ontbijt en diner Vertrek: 9,23 mei, 6,20jun, 12,19 sep, 17 okt Logies en ontbjjt Vertrek: 17,31 mei, 14,28jun, 20 sep, 4 okt Ontbijten diner Vertrek o.a.: 11,18,25 jan, 1,8,15 Feb, 1 mrt Logies en ontbjjt Vertrek o.a.: 6,27 apr, 18 mei, 1 jun, 12 okt Vertrek o.a.: 18 mei, 1,15jun, 31 aug, 21 sep Alle Fouten voorbehouden. ExclusieF reserveringskosten, CaLamiteitenFonds en SGR bijdrage.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 25