bolderman nl Voordelige all-inclusive reizen! bolderman.nl 15 Fitness tijdens lockdown: aan de gewichten in achtertuin SNEL DOORGROEIEN NAAR 1250 VESTIGINGEN Basic-Fit de grootste eigen vestigingen in onze vijf kernlanden. Daar komen voorlo pig geen andere landen bij.'' Loonsteun Basic-Fit kon zijn zesduizend medewerkers tijdens de lock- downs in dienst houden. Deels met dank aan de loonsteun van de Nederlandse overheid. Uit het register van het UWV blijkt dat de keten uitgesmeerd over vier aanvraagperiodes ruim 12 mil joen euro aan NOW-steun ont ving. Dat Basic-Fit zo groot is gewor den, heeft volgens Van der Aar voornamelijk met locatiekeuze en de prijs van het lidmaatschap te maken. ,,We zorgen dat we bij zowat iedereen om de hoek zit ten.'' Wat de groei van de keten in de weg kan staan, is het vinden van voldoende personeel. Ronald Wouters van NL Actief maakt zich zorgen over de krapte op de ar beidsmarkt. ,,Op zich kan iedereen een T-shirt aantrekken met de tekst 'fitnesscoach' op zijn rug, maar het gaat erom dat mensen voldoende gekwalificeerd zijn om sporters adequaat te begeleiden. We hebben van het ministerie van Economische Zaken subsidie ont vangen om medewerkers uit andere sectoren om te scholen tot kwalitatief goede fitnessinstruc teurs. Maar dan nog zal het veel moeite kosten om voldoende mensen te krijgen.'' Geld-terug-garantie Repatriëringsgarantie ^Zekerheid via SCR Bij Bolderman w aanbetalen niet verplicht! scr 5 dagen All-inclusive Drielandenreis Valkenburg 5 dagen Sauerland all-inclusive 5 dagen Moezel en Rijn all-inclusive 10 dagen Adriatische Kust light all-inclusive 10 dagen Istrië en Slovenië, Umag all-inclusive 8 dagen Salzburgerland, Kaprun all-inclusive f GO ZATERDAG 9 OKTOBER 2021 fitnesscentra weer in de lift Voor corona waren 3,2 mil joen Nederlanders lid van een fitnessclub, tijdens corona zakte het ledental terug naar 2,7 mil joen. Inmiddels staat de teller weer op 3 miljoen. Nederland telt 1800 sport scholen. Dat zijn er bijna 400 meer dan in 2015. Daarnaast zijn er ook ruim 2000 kleine studio's waar vooral yoga- en pilateslessen worden gegeven. Omzet fitnessbranche in 2019: 1,4 miljard, 50.000 werkne mers. Basic-Fit is de grootste fitnessketen in ons land, met ruim 200 clubs. Bedoeling is dat dit aantal groeit naar 300 vestigingen. BRON: CBS EN NL ACTIEF In Nederland zijn 1800 sportscholen. Lisa Broers (22) en Stijn Mols (21) uit Tilburg begonnen an derhalf jaar geleden met fitnes sen en zijn sindsdien vijf a zes keer per week in de sport school te vinden. Ze wonen in de Tilburgse wijk Reeshof en zijn blij met de opening van een Basic-Fitvestiging in hun buurt. Hiervoor gingen ze naar Waal wijk. Stijn: ,,Waarom Basic-Fit? Omdat het zo lekker goedkoop is natuurlijk. En nu ook dichtbij, dat scheelt ook. Via de app moet je nog wel reserveren wanneer je komt, maar er is eigenlijk altijd plaats.'' Lisa geeft aan dat de club altijd open is, 24/7. ,,Niet dat ik om 3.00 uur 's nachts nog aan ge wichten loop te trekken, maar af en toe zijn er dagen dat we pas laat kunnen sporten.'' Met name Stijn heeft in anderhalf jaar tijd flinke spierballen ontwikkeld. Blessure Ook Lisa zegt dat ze niet meer zonder fitness kan. ,,Het hoort bij onze levensstijl. Ik voetbalde eerst, maar door een blessure kon dat niet meer. Door hier te trainen, blijf ik fit en gezond.'' De sluiting van de sportscholen viel de twee eerst rauw op het dak, maar ze vonden al snel een alternatief. Stijn: ,,Ik had zelf al de nodige gewichten in huis en via vrienden van ons hadden we al snel een behoorlijke collectie apparaten bij elkaar om te trai nen. Dat deden we bijna altijd in de achtertuin bij Lisa. Of het nu regende of sneeuwde, het was geen excuus om niet te fitnes sen.'' De Tilburgers zijn blij dat hun tijdelijke fitnesshonk weer is ingeruild voor een echte sport school. ,,Hier komen we ook nog veel bekenden tegen, dus het is nog gezellig ook.'' Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Bekijk de voorwaarden op onze website. ANVR Brochure en (0318) 58 09 58 jj^r boekingen: www.bolderman.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excL Calamiteitenfonds, reserveringskosten SGR-bijdrage. Vertrekdatum: 6 november Vertrekdata 2022 boekbaar! Vertrekdata 2022 boekbaar! Vertrekdata 2022 boekbaar! Vertrekdata 2022 boekbaar! Vertrekdata 2022 boekbaar! Vertrekdatum: 25 oktober Vertrekdata 2022 boekbaar! n Lisa in de nieuwe Basic-Fit in Tlburg. FOTO KOEN VERHEIJDEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 15