Laatste woorden van afscheid dpg"'1' EN 19 Theodoor Adriaan Boudeling Oswald Dhaene Jo Quaak - den Hamer Trudy Verduijn-Michielsen Erna Marie Mollet ■ii' (i Ria Blommaert-Buijsse Een warmer afscheid van onze vader, opa en overgrootvader hadden wij ons niet kunnen wensen. Wij willen u bedanken voor alle vormen van medeleven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Boudeling Swifterbant, oktober 2021 OOO Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. José Dhaene-Bracke Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sluiskil, oktober 2021 VJ Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Coïïy de Wolf - Jdenneken zeggen wij u hartelijk dank. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Willy de Wolf Monique en Adri Paul Kleinkinderen Terneuzen, 9 oktober 2021 COLOFON Familieberichten Rosemarie van Limmen ZV ZATERDAG 9 OKTOBER 2021 Wij danken u hartelijk voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en oma. Uw aanwezigheid, de vele kaarten en warme woorden van troost hebben ons gesteund in deze moeilijke tijd. Carlo en Margot Blommaert Joris en Daphne Maaike Hulst, oktober 2021 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot vader Dank u Voor de troostende woorden, gesproken of geschreven en voor alle tekenen van medeleven. Het was voor ons een grote steun na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Sjaak en Elly Quaak - Heinsdijk Klein- en achterkleinkinderen Sluis, oktober 2021 Niet meer in ons midden Maar voor altijd in ons hart Via deze weg willen we u hartelijk bedanken voor u medeleven, aanwezigheid, lieve woorden en kaarten die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en schoonmoeder. Dit heeft ons diep ontroerd en tegelijkertijd erg gesteund. Bram Verduijn Andréen Jeannet John en Bea Terneuzen, oktober 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m Voor uw blijken van belangstelling gPjL en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Een bijzonder woord van dank aan 'De Ridder' uitvaartverzorging voor de warme en professionele begeleiding. Familie van Limmen Philippine, oktober 2021 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en klein omaatje Zij zijn voor ons een grote steun. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluis, oktober 2021 Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 138