18 FAMILIEBERI JJans Weeuwse Patrick van der Veer Ronald van Waes Pieternella Antoinette Vermaat - Sommeijer Patrick Lieve Patrick Mieke de Graaf-Swartelé Pieter Willem Jansen OVERLEDEN Nel DANKBETUIGING Herinner mij maar niet in sombere dagen. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon Vandaag is zacht en kalm ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Agnes Philomena Alexandra der Weduwe weduwe van Petrus Maria Goethals Schinnen, 19 april 1928 t Hulst, 7 oktober 2021 Arno en Marlies Goethals-Bun Stephanie Correspondentieadres: Zegerstraat 2 4564 EP St. Jansteen De begrafenisplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het team van de 'Blaauwe Hoeve', afd. somatiek 2, voor hun inzet en goede zorg. Iedere dag een beetje, steeds meer leverde je in. Je wereld werd maar kleiner, niemand paste er nog in. Zoveel vragen en geen antwoord, wat ging er allemaal in je om? Ik probeerde het te begrijpen en steeds vroeg ik me af: "waarom?" Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee je met je ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en zwager in de leeftijd van 65 jaar. Susan Meeuwse - de Paepe Boy en Chris Schoondijke, 2 oktober 2021 Dorpsstraat 4,4507 BK De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. echtgenoot van zoon van broer van zwager van oom van Bedroefd zijn we dat uit ons midden is weggenomen onze oudste zus, schoonzus en tante Agnes der Weduwe weduwe van Petrus Goethals Familie der Weduwe broers en zussen schoonbroer en schoonzussen neven en nichten Ronald Prudent Camiel Petrus Alina echtgenoot van Louisa Maria van Waes-de Bakker - Patrizio - Carl Heinz Dobbelaar ZATERDAG 9 OKTOBER 2021 ZV Aan zijn laatste reis begonnen, onze liefste 2 november 1967 6 oktober 2021 Marja Trees en Kees - in herinnering Chantal Jenny en Sjaak, Anita en Ron Sander en Charlene Mark en Esther Angelique en Marco, Fay, Jari Natasja en Nick Onze dank gaat uit naar artsen en verplegend personeel van ADRZ afdeling D. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na een leven vol Liefde en hartelijkheid is tot ons groot verdriet overleden onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en trotse opa Koewacht, 1 juni 1952 t Terneuzen, 1 oktober 2021 Kloosterzande: Loes Hulst: Saskia en Ad Thijs Hulst: Hans en Denisse Paula Ailyn Rozenstraat 42,4587 AE Kloosterzande De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Intens bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw en onze moeder Vlissingen, 8 maart 1937 Goes, 7 oktober 2021 Leen Vermaat Ciska Vermaat en Willem Schmeits Stefan en Jessica Charlotte, Vincenzo en Jazzlynn Volkerakstraat 70,4335 VK Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Bij het loslaten van jullie liefste wensen wij Marja, tante Trees, Chantal en familie sterkte en kracht om het verdriet te dragen. Liefde en steun voor nu en alle dagen. Alexandra en Viona, Boef, Moos Vaarwel tante Prina en ome Jan - in herinnering Trudi en Wim Johnny en Anneke, Owen, Vince Jolanda en Matthieu, Senn, Tess Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden mijn allerliefste man, onze lieve pap en opa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn de komende tijd. Marianne Dobbelaar-Asjes Kinderen en kleinkinderen Hulst, oktober 2021 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen IJzendijke, oktober 2021 We nemen Prinses Beatrixweg 7, 4424 AB Wemeldinge in besloten kring afscheid van Patrick. Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve pa, opa en opa Koek Weduwnaar van Suzanna Johanna Jansen-Lergner Terneuzen, Terneuzen, 3 juli 1923 3 oktober 2021 Terneuzen Wim Carla Jansen-van Eijk Ron Sebastiaan Jolanda &Alex Lynn Schoondijke Miranda &Jan de Nooijer-Jansen Correspondentieadres: Zaanstraat 33,4535 GL Terneuzen De uitvaartplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137