Ji? COLOFON Familieberichten EN 17 Cornelis Wondergem Cornelis Wondergem fim mensenlinQ i, Elizabeth Stroobanet-Po Iderman Sanny van Dijke - de Koster Dien van Ast-van de Schelde OVERLEDEN DANKBETUIGING Jack Bliek mensenlinq.nl Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar om wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader Kees Weduwnaar van Tannie Wondergem-Breel Oost- en West-Souburg 1 juli 1927 t Oost-Souburg 3 oktober 2021 Mieke en Ad Jan en Marieke, Aimy, Lotte Anne en Roel, Noa, Floor Willem (in herinnering) Geert en Michelle Theo Ornx dank gaat uit naar de medewerkers van Werkt Voor Ouderen, afdeling Thuiszorg voor de respectvolle zorg en aandacht. Schroeweg 4 4388 VS Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Heden ontvingen wij het droeve bericht dat overleden is mijn broer, zwager en onze oom. Cornelis Wondergem weduwnaar van Tanny Wondergem - Breel W. Wondergem L.P. Wondergem - Pouwer neven en nichten Wij moesten afscheid nemen van onze meelevende zwager en oom Kees weduwnaar van Tannie Wondergem-Breel in de leeftijd van 94 jaar. We wensen zijn nabestaanden sterkte toe. familie Breel Inspiratie en informatie rondom overlijden ik ben dankbaar voor mijn leven er is me zoveel goeds gegeven Veel vriendschap en liefde heb ik steeds ontvangen Wat kan een mens nog meerverlangen Bep weduwe van LJ. Strooband Vlissingen, 16 januarii927 f Vlissingen, i oktober 2021 Leo Angeline en Benny Correspondentieadres: L. Strooband President Rooseveltlaan 238,4382 KZ Vlissingen De uitvaart keejt in besloten kring plaatsgevonden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van bet hospice Ter Reede voor hun liefdevolle zorg en begeleiding. We willen u hartelijk bedanken voor het medeleven dat we mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve moeder en oma Uw belangstelling heeft ons als familie goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Nieuwerkerk, oktober 2021 Wij zijn u ontzettend dankbaar voor alle steun en medeleven na het overlijden van onze lieve vrouw en moeder De troostvolle woorden, warmte en steun hebben heel veel voor ons betekend. Dit geeft ons veel kracht en troost bij het verwerken van dit grote verhes. Heel erg bedankt. Ph.J. van Ast Carola en Willem Arjo in liefdevolle herinnering Brouwershaven, oktober 2021 Wij bedanken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze vader, opa en opaatje Cornelis van Sluijs 12-5-1928 -19-8-2021 f Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Arnemuiden/Oost-Souburg Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten PM VRIJDAG 8 OKTOBER 2021 Lieve mensen, Bedankt voor alle mooie bloemen, kaarten en steun tijdens en na het overlijden van Jopie Bliek-Boone Kinderen en Kleinkinderen Vlissingen, oktober 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45