9 Carry vcuvSchie/ - Vekkery EN 17 OVERLEDEN QowrieÉia Joop Dina Stroo - de Witte apg je, een OantaaAn ofikoueft oom een andeA, umdb ook jouw eüjenjwud, ueA&ckt. Corrie Hans Hoogesteger Jozef Anthonius Jacob Paauwe Met liefdevolle herinneringen denken wij terug aan onze schoonzus en tante Dien Stroo-de Witte Wij wensen Nel, Tahar, Jan, Carla, de kinderen en achterkleinkinderen sterkte met dit verlies. L.J. Stroo-Schreijenberg M. de Visser-Post Neven en nichten en allen die Dien zijn voorgegaan uit de familie Stroo Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Dien Stroo - de Witte A. de Witte - van Maurik nichten en neven COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Laatste woorden van afscheid PM DONDERDAG 7 OKTOBER 2021 Na een leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen is op 94-jarige leeftijd overleden onze moeder, ons lieve buurtje weduwe van Zierikzee, 28 oktober 1926 Oostburg, 3 oktober 2021 Ko Jeannette Hoogesteger Els Peter Krull Samantha Robby, Dean Kevin Correspondentieadres: Monuta Isabelle Braem Postbus 78 4500 AB Oostburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 8 oktober om 14.00 uur in de PKN kerk, Kerkplein 1,4501 CH te Oostburg. Aansluitend zullen wij Corrie begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats Oude Stad Oostburg. Hierna bent u allen van harte welkom in het kerkcentrum, gelegen tegenover de kerk voor het informele samenzijn. -Enkel schriftelijk condoleren- 26 juni 1938 1 oktober 2021 Na volop van het leven genoten te hebben is mijn allerliefste zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa er niet meer. Wat zullen we hem missen! Leny Paauwe-de Korte Marjon en Jan Mul-Paauwe Fiene Bavo Stephan en Eline Paauwe-Bekius Nienke Joost Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen T.a.v. familie Paauwe Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Als je ouder wordt en niet meer ziet waar je bent, als je mensen hoort, maar niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te blijven en te leven, dan hopen wij datje nu de eeuwige rust is gegeven Langzaam doofde op 91-jarige leeftijd het kaarsje van: Onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en over- oma op maandag 4 oktober 2021 om 22:30 uur. Dankbaar voor alle mooie momenten en de zorg die we elkaar wederzijds hebben mogen geven en alles wat we samen beleefden. Het is goed zo Jan Stroo 16 november 1999 24 september 1952 Nel en Tahar Fati ma en Rachid Kenza en Ismael, Nawfal en Radia Rachid en Regina Massimiliano en Jessy Samira Rayane en Yassine Jan en Carla Mariska en Patrick Ferdy en Jacoline Piet (in herinnering) en Elly Vrijdag 8 oktober is er gelegenheid tot afscheid nemen van 17:00 -18:00 uur in de Catharinakerk in Zoutelande. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 9 oktober om 10:00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande waarna wij lopend naar de begraafplaats gaan. U kunt indien u dat wilt aansluiten of dit bij de begraafplaats doen. Voel u welkom. De begrafenis vindt om 11.30 uur plaats. De dienst is ook terug te kijken via www.kerkdienstgemist.nl Correspondentieadres: N.J. Mansab-Stroo Van Hogendorpweg 142 4384 HC Vlissingen Onze dank voor de liefdevolle zorg aan "Dina" besteed gaat uit naar de zorgmedewerkers van afdeling Valkenhof Nieuw Sandenburg. Al hield je nog zo van het leven Je had het niet in eigen hand Ongevraagd moet je het verlaten en wij staan machteloos aan de kant Met veel verdriet in ons hart, laten wij u weten dat van ons is weggenomen mijn lieve vrouw, onze fantastische moeder en trotse oma Wateringen 7-3-1952 69 jaar Jan van Schie Cindy, Carlos, Catalina Barry, Debby Heinkenszand 6-10-2021 Sleutelbloemstraat 51 4451TD Heinkenszand De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk de Drieweg te Heinkenszand voor de goede begeleiding. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. FAMILIEBERICHTEN media l|l' familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45