Laatste woorden van afscheid dpg1'1' FAMILIEBERICHTEN 13 C.A.L. van Espen - Franke OVERLEDEN Carla van der Hooft-Hamelink DANKBETUIGING Dirk de Smit Op 1 oktober 2021 is onze tante Cornelia Adriana Leintje, overleden. St. Maartensdijk, 14 februari 1917 Geersdijk, 1 oktober 2021 Sinds 1 april 1977 weduwe van K. van Espen Tante Cor heeft vele jaren met veel plezier in de Schakel in Goes gewoond en het laatste jaar van haar leven met bijzonder goede verzorging op Landgoed Rijckholt in Geersdijk. Familie van Espen Familie Franke In besloten kring is afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: Postbus 118,4460 AC Goes Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten woensdag 6 oktober 2021 "Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart" Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en naaste collega Carla was werkzaam als medewerker zorg bij SVRZ De Blide in Terneuzen. Wij hebben Carla leren kennen als een zeer gewaardeerde collega die tot het laatst toe erg betrokken was bij het wel en wee van de bewoners. We zullen haar missen. Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en naaste familie. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe. Namens collega's, bewoners en vrijwilligers, Piet Huijzers, locatiemanager SVRZ De Blide, De Redoute 't Verlaet Voor het medeleven en de steun die wij ontvingen na het overlijden van willen wij iedereen hartelijk bedanken. We missen mijn lieve man, onze onvergetelijke pa, opa en overgrootopa nog elke dag en we proberen met ons leven verder te gaan. Het is voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Zo zal Dirk in onze herinnering voortbestaan. Irene de Smit- Wijnands kinderen, klein- en achterkleinkinderen COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56