Laatste woorden van afscheid dpg'1, FAMILIEBERICHTEN 13 Janny Rentmeester-Schipper DANKBETUIGING OVERIGE BERICHTEN Marijke Herselman Telefoon 0113-3403811 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I info@uitvaartpeterbutler.nl Stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 Kapelle voor een persootifijfe uitvaart begeleiding Het adres voor een respecWoiafscheid. 'DE BEVELANDEN' Johzw/Hoekmcuv Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten woensdag 6 oktober 2021 PM Op 4 oktober 2021 is, na een kort ziekbed, van ons weggenomen onze fijne moeder, oma en oud omaatje echtgenote van Piet Rentmeester in de leeftijd van 90 jaar. ledereen wil oud worden, niemand wil oud zijn, maar een Leffe op zijn tijd verzacht wel de pijn. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Wilt u iets doen ter nagedachtenis aan Janny maak dan een donatie over aan Nationale Vereniging de Zonnebloem. Wij willen het personeel en de vrijwilligers van Ter Weel Krabbendijke ontzettend bedanken voor hun inzet en hulp. Wees zuinig op deze mensen! Corine Rentmeester Douglas de Haas Mike Kim Tanja Rentmeester Stefan Ottenheijm Nadine en Rik Bart en Marly Jill en Nicky, Djez Peter Rentmeester Adriënne Rentmeester-Hoogesteger Olaf Ylva Bente De belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn grote liefde, onze lieve mama en trotse oma is overweldigend geweest. Wij zijn eenieder daar zeer erkentelijk voor. Haar liefde, spontaniteit en enthousiasme missen we enorm en zal voor altijd in ons hart voortleven. Dave Herselman Jon en Monique Herselman - van Oosten Kim Tristan en Danielle Hendriek en Johan-Peter Flikweert - Herselman Evi Oktober 2021 ORG Peter Butler COLOFON familieberichtentubantia@dpgmedia.nl V» 088-013 99 99 Qwww.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45