FAMILIEBERICHTEN 11 Marian Maarten Jacobus Goud Jan Cornelis Fierloos OVERLEDEN Maria Adriana van Asselt - Schmelter Lena Adriana Dekker - Zandee Lia van der Bliek - Heijboer {^aoQMi/uz ^QofmeÊUi vm^Qjmdhahj dinsdag 5 oktober 2021 'Mijn genade is ugenoeg' Wij zijn intens verdrietig, maar dankbaar dat nog meer lijden haar bespaard is gebleven nu na een slopende ziekte is overleden onze lieve en sterke moeder, oma en overgrootmoeder 8 oktober 1943 t 3 oktober 2021 weduwe van Evert van Asselt f 3 oktober 2016 Reini (in liefdevolle herinnering) Evert en Ria Marleen en Huub Rianne enAldrik Atjaan enAnja Reini en Felix Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zangvogelstraat 68,4451 CE Heinkenszand De dankdienst voor haar leven wordt in besloten kring gehouden op vrijdag 8 oktober om 13:30 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71 te Heinkenszand. De dienst is te volgen via kerkomroep.nl Na de kerkdienst brengen we (o)ma naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand waar iedereen welkom is. Ook is daar gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Wij willen iedereen bedanken die (o)ma heeft behandeld, verzorgd en gesteund tijdens haarziekte. De Heer is mijn herder Hij voert mij naar rustige wateren Wij zijn verdrietig omdat onze lieve, meelevende en zorgzame moeder is overleden op de mooie leeftijd van 91 jaar. De leegte die zij achterlaat wordt gevuld met de goede herinneringen die wij met haar in het dagelijks leven en op bijzondere momenten hebben gedeeld. sinds 15 februari 2012 weduwe van Simon Dekker Borssele 1 mei 1930 t Vlissingen 2 oktober 2021 Oost-Souburg: René Dekker Vlissingen: Leen Dekker Middelburg: Johan Dekker Middelburg: Francien Dekker Correspondentieadres: Dongestraat 53 4388 VK Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 7 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door ds. E. B. Renkema, wordt gehouden op vrijdag 8 oktober om 12.30 uur in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 te Middelburg. Tevens kunt u de dienst meebeleven via YouTube: www.gasthuiskerk.nl/live Aansluitend vindt omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats, Molenweg 2 te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "de Ark", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. f Hij zal geen bloesem meer zien bloeien geen zonlicht door de bomen zien gaan geen wind zien spelen tussen takken waar het rijpend fruit aan hing het is voorbij wat blijft is de herinnering Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van zijn gedachten nam. Verdrietig en tegelijkertijd terugkijkend op mooie herinneringen hebben wij op bijna 87-jarige leeftijd afscheid genomen van mijn zeer geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot-opa 20 oktober 1934 f 3 oktober 2021 Biezelinge 's-Heerenhoek Corrie Goud-Sonke Jan en Anita Irma en Dave Marco en Kelly Stan en Miranda Sophie en Robby Maurice Peter en Jolanda Jeroen en Alyssa, Bas Astrid Magnoliastraat 174, 4431 EK 's-Gravenpolder De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Na de begrafenis is er voor iedereen gelegenheid tot condoleren en om elkaar te ontmoeten op donderdag 7 oktober vanaf 12.30 tot 14.00 uur in "Schelde Brasserie De Landing", Zeedijk 7 te Baarland. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het woonzorgcentrum Theresiahof te 's-Heerenhoek voor de liefdevolle verzorging. Als leven lijden wordt, is liefde loslaten Met liefdevolle herinneringen denken we terug aan onze schoonzus Sjaak en Maja van der Bliek - Keizer Adrie en Geertje van der Bliek - Blom Jan en Anneke van der Bliek - Verduijn Cor en Catrien van der Bliek - Pieters Gerard en Eddy van der Bliek - Descamps Neven en nichten "Het leven is zó mooi" (Als je het wilt zien) Gonnie Snijder Conny en Ben Walraven Karei van IJsseldijk Christoffel van Zetten Op 25 september hebben wij afscheid genomen van onze goede vriendin. Gonnie is in besloten kring in Leusden begraven. Wij danken alle vrijwilligers en verplegend personeel van Hospice De Casembroot en Dr. Van der Meer voor de bijzonder goede en lieve verzorging. Diepbedroefd geef ik u kennis dat door de Heere van mijn zijde is weggenomen, mijn innig geliefde en zorgzame man in de leeftijd van 82 jaar. MJ. Fierloos - de Witte Mijn dank gaat uit naar Huisarts Schruer, het verzorgend personeel van SVRZ Ter Valcke en Zorgcentrum 'Rehoboth 'voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 3 oktober 2021 Marnixflat 13,4461 WX Goes De rouwdienst, waarvoor ik u uitnodig, wordt gehouden op D.V. vrijdag 8 oktober om 14.00 uur in de 'Sionkerk', ingang Gr. Adolfstraat, te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 13.00 tot 13.45 uur in de kerk gelegenheid om mij te condoleren. Na de begrafenis is er in de kerk uitsluitend schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Na een periode van steeds toenemende belemmeringen van lichaam en geest is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Qyjie& in de leeftijd van 93 jaar. Edith Breure - den Oudsten Jewan en Madeion, Julia, Wouter Sandra en Michel, Emy, Iris Liesbeth den Oudsten Bibi Tom en Iris Correspondentieadres: Kreekpad 12,4485 AZ Kats Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. =£i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43