RIA W. doet het rustig aan in thuisduel met SDO'63 Hattrick Westerhout maar geen punten II Gelijkspel Kloetinge voelt als een nederlaag jranova KCDLIJN 13 voorzet van de sterk spelende Wouter Faasse, maar hij werd aan de tweede paal verrast door de snel heid van de bal. Een bliksemstart na rust leverde de treffer van Mitchell de Nooijer op. Een minuut later kreeg stond de ploeg van trainer Kevin Vink met tien man na de rode kaart (twee keer geel) voor Stevie Soares. De thuisploeg wist niet te profiteren. Integendeel. RVVH oefende meer druk uit. ,,We speelden te slordig, terwijl we de bal meer hadden moeten rondspelen", vond Bart Gort, die als aanspeelpunt goed We speelden te slordig, terwijl we de bal meer hadden moeten rondspelen speelde. Verdedigend werd weinig weggegeven. Doelman Nando Pij nenburg hoefde sporadisch in actie te komen. Na de bevrijdende treffer van Pander was Terneuzense Boys ze ker van de eerste drie punten. Scheidsrechter Eddy van Yren deelde een rode kaart en zeven gele kaarten uit. Remco Buist van RVVH werd na een ongelukkige val op zijn schouder naar het zieken huis afgevoerd. Van Grimberghe nog wel hoop op een goed resultaat. Dit werd om gezet in een tweede helft waarin Philippine zeker zeventig procent balbezit had en dat leverde de ver diende aansluitingstreffer op, we derom via Westerhout. ,,Ik kapte die verdediger uit en dacht, laat ik het maar eens probe ren vanaf ruim 20 meter. Dat pakte goed uit." Groen Wit profi- Philippine speelt goed maar geeft de goals makkelijk weg teerde daarna van de ruimte die Philippine liet en schoot de 4-2 te gen de touwen. In de slotseconde was het wederom Westerhout die, nu vanaf de penaltystip, de eindstand op 4-3 bepaalde. ,,Het is makkelijk om je spelers de grond in te praten, iedereen maakt fou ten. We winnen met z'n allen en verliezen met z'n allen", sloot Van Grimberghe af. Breda ,,We gaven in het eerste halfuur echt geen kans weg, we speelden heel erg goed. Door dit spel wer den we ook beloond", vertelde Van Grimberghe. Jos Westerhout zette Philippine dan ook verdiend op een 0-1-voorsprong. ,,Wat er daarna gebeurt kan eigenlijk niet. Door individuele fouten scoorde Groen Wit drie keer. Tegen deze fouten kun je helaas niet op voet ballen, daar balen we met z'n allen van", vertelde Jos Westerhout. Na de rust hield de ploeg van WESTDORPE Na een drie punter in de seizoenopening uit bij Corn Boys (0-1), liep SDO'63 gisteren tegen alweer de vierde nederlaag op rij aan. Op bezoek bij RIA W. stond na negentig minuten een 5-0- eindstand op het bord, een resultaat waarmee niet iedereen bij de thuisploeg tevreden was. „Met die uitslag heb- ben we het bescheiden gehouden. De eerste helft was van een redelijk niveau, maar dat kon je van de tweede niet zeggen. We werden slordig en ineens leken de doelpunten vooral mooi te moeten zijn in plaats van gewoon effectief", aldus RIA-voorzitter Egbert Audenaerd. De in de slotmi nuut van de eerste helft door Tollenay Sahin onbenut gela ten strafschop (gekeerd door de doelman) was tekenend voor het tweede bedrijf. Trainer Arno Verlinde (foto) zag hoe zijn ploeg de derde zege op rij boekte. ,,In de rust hebben we de nodige wissels ingebracht zo dat iedereen speelminu ten kon maken. We hebben gewonnen en zijn niet tegen kaarten of blessures aangelo pen." Sahin scoorde na de rust alsnog zijn tweede van de middag en bepaalde zo de eindstand op 5-0. Voor de tweede week op rij kende Kloetinge een flitsende start. In het openingsduel van het seizoen, met SHO (2-0-zege) zette Kyle Doesburg de ploeg van trainer Marcel Lourens al snel op voor sprong. Zaterdag, thuis tegen Hei- nenoord was Tim de Winter het middelpunt van de vroege feest vreugde. Al na negen minuten maakte hij de 1-0 op het nieuwe kunstgras van Kloetinge. Eerste kans De Zeeuwse titelpretendent leek daarna door te drukken, maar Djim Kammerman van Heinen- oord maakte de tweede treffer van het duel. Het was de eerste kans voor de bezoekers, maar die le verde wel meteen de gelijkmaker op (1-1). Een beslissing kwam er vervol gens niet meer op het Wesselo- park. Zelfs niet na een grote kans voor Doesburg in blessuretijd. De spits raakte de lat. maandag 4 oktober 2021 nu wel van nul af -Bart Gort Philippine was gistermiddag de gehele wedstrijd sterker dan tegenstander Groen Wit. Toch stond de ploeg van trainer Carlo van Grimberghe na af loop met lege handen. Jos Westerhout wist in Breda drie keer het net te vinden, maar de punten bleven desalniettemin in Noord-Brabant: 4-3. Lars van Paemel De eerste wedstrijd op het eigen kunstgras leverde Kloe tinge zaterdag geen overwin ning op. Tegen Heinenoord nam de eersteklasser nog wel de leiding, maar de bezoekers trokken de stand gelijk en hiel den een punt over aan het be zoek aan Zeeland: 1-1. Daniel Vervelde Kloetinge Terneuzen-aanvaller Ayden Davies (rechts) neemt het doel van Zundert onder vuur. Links zijn ploeg genoot Jasper van Asten. foto camile schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 58