9 Aad Cats burg Lia van der Bliek-Heijboer QtmnAj' nVunnik/-mrv Qoefielaa/v Lia van der Bliek - Heijboer Bram Louws Lieve Koos Uiteindelijk breken ook bijzondere bloemen, vooral zij laten waardevolle herinneringen na. Goes, 2 september 1956 t Kloetinge, 1 oktober 2021 Albert Arjan en Anna Judith en Arnout, Lisa Paula en Koos, Senna De herinneringsdienst zal plaatsvinden op 8 oktober om 14.00 uur in Crematorium Zoomstede aan de Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. U bent van harte welkom. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Boudewijn Büchlaan 6, 4481DV Kloetinge Ais ik mijn ogen sluit En het leven vliegt eruit En men vraagt Was het goed of matig? Was het vlot of statig? Blijf bij die vraag niet langer staan Vergeef me, ik heb mijn best gedaan! Mijn leven was vaak vol zorgen en pijn Maar gelukkig soms ook met zonneschijn Met veel verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een huwelijk van 63 jaar, is overleden mijn lieve vrouw en onze zorgzame mama en oma Nieuwerkerk, Zierikzee, 27 juli 1940 1 oktober 2021 Kees de Munnik Kees en Rianne Marjolein Hans Rian en Wilbert I.M. van der Bijlstraat 111 4316 AB Zonnemaire Dinsdag 5 oktober 2021 is er van 15.00 tot 16.30 uur gelegenheid om afscheid van Janny te nemen in Dorpshuis 'De Maire', I.M. van der Bijlstraat 10 te Zonnemaire. Woensdag 6 oktober 2021 zal de afscheidssamenkomst om 14.30 uur gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er in de koffiekamer gelegenheid elkaar verder te ontmoeten. In verband met een maximaal toegestaan aantal bezoekers vragen wij u ons te laten weten of u aanwezig kunt zijn en daarbij het aantal personen te vermelden. Wilt u dit voor dinsdag 5 oktober, 10.00 uur per e-mail doorgeven: cjdemunnik@zeelandnet.nl Geen bezoek aan huis Als leven lijden wordt is sterven een verlossing. Wij zijn erg verdrietig om het overlijden van onze lieve (schoon)zus Maar ook dankbaar omdat haar strijd nu voorbij is. Wij danken haar man Albert en hun kinderen Arjan, Judith en Paula uit de grond van ons hart voor de liefdevolle zorg waarmee ze Lia hebben omringd in de thuissituatie. Ton en Mien Heijboer - Kloosterman Elly en Ton Mous - Heijboer Anja en Chris (in liefdevolle herinnering) Wisse - Heijboer Neven en nichten maandag 4 oktober 2021 Na vele jaren van samen zijn en dankbaar voor alles wat hij betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen, dat van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze trotse vader, schoonvader en opa echtgenoot van Lenie Catsburg-van Vessem Rotterdam, 15 juni 1936 Oostburg, 2 oktober 2021 Rens in liefdevolle herinnering Oostburg: Peter en Anja Iris en Rens Ruben Femke en Sander Steenbergen-Welberg: Robert en Cindy Linde en Robin Niek Correspondentieadres: Mariahoevestraat 1,4501 EG Oostburg De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Na afnemende gezondheid is overleden onze buurman: We zullen hem missen en wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. De buren: Bram Adri Joop en Lucie Ina en Piet (in dierbare herinnering) Mart en Ankie Hans en Janneke Serooskerke, oktober 2021 bedankt voor je vriendschap en alle fijne momenten die wij met je gedeeld hebben, wat gaan we je missen. Stien en Gerarda Johan en Digna COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56