Laatste woorden van afscheid dpg,|1' 0 Henk 9 Henk Dekker Henk Dekker Qanmfs der nWunnik/-vari Doefielaab Lieve Koos DANKBETUIGING Jan Simonse COLOFON Familieberichten You never walk alone... Na een onvergetelijk, kleurrijk en muzikaal leven is heel rustig van ons heengegaan onze lieve Middelburg, Goes, 6 november 1963 30 september 2021 Zoon van Chris Dekker t en Nel Dekker-Klaasse t Broer van Chris en Sari Dekker-Louwerse Addy en Cees Koeijers-Dekker Bram Dekker Willem en Lennie Dekker-Arendse en hun kinderen en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van locatie Westerhof voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Elisabethpark 21 4872 BM Etten-Leur Henk is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, wordt in besloten kring gehouden. U kunt deze wel meebeleven via www.hjobse-uitvaart.nl, livestream op vrijdag 8 oktober vanaf 13.30 uur. Je blik, je lach, je sjjn. Je was gewoon bijzonder. Bewoners en begeleiding de Westerhof Als ik mijn ogen sluit En het leven vliegt eruit En men vraagt Was het goed of matig? Was het vlot of statig? Blijf bij die vraag niet langer staan Vergeef me, ik heb mijn best gedaan! Mijn leven was vaak vol zorgen en pijn Maar gelukkig soms ook met zonneschijn Met veel verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een huwelijk van 63 jaar, is overleden mijn lieve vrouw en onze zorgzame mama en oma Nieuwerkerk, 27 juli 1940 Kees de Munnik Kees en Rianne Marjolein Hans Rian en Wilbert Zierikzee, 1 oktober 2021 I.M. van der Bijlstraat 111 4316 AB Zonnemaire Dinsdag 5 oktober 2021 is er van 15.00 tot 16.30 uur gelegenheid om afscheid van Janny te nemen in Dorpshuis 'De Maire', I.M. van der Bijlstraat 10 te Zonnemaire. Woensdag 6 oktober 2021 zal de afscheidssamenkomst om 14.30 uur gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er in de koffiekamer gelegenheid elkaar verder te ontmoeten. In verband met een maximaal toegestaan aantal bezoekers vragen wij u ons te laten weten of u aanwezig kunt zijn en daarbij het aantal personen te vermelden. Wilt u dit voor dinsdag 5 oktober, 10.00 uur per e-mail doorgeven: cjdemunnik@zeelandnet.nl Geen bezoek aan huis Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. maandag 4 oktober 2021 PM Op 30 september 2021 is overleden onze lieve neef Familie Dekker Familie Klaasse N 7 bedankt voor je vriendschap en alle fijne momenten die wij met je gedeeld hebben, wat gaan we je missen. Stien en Gerarda Johan en Digna De zeer vele blijken van medeleven in de periode van ziekte en na het overlijden van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom hebben ons goed gedaan. Hiervoor betuigen we u onze oprechte dank! Familie H. Simonse-Westerbeke Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, oktober 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29