Johanna Minderhoud-Schotman 8 FAMILIEBERICHTEN Joke Lia van der Bliek-Heijboer Lia van der Bliek - Heijboer OVERLEDEN Neem, Heer, mijn beide handen. En leid Uw kind, tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vind. Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee zij met haar ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma 17 april 1951 - 1 oktober 2021 Echtgenote van Jan Minderhoud Oost-Souburg: Jan Minderhoud Steenbergen: Marjan en Henk Sips-Minderhoud Vlissingen: Hans Minderhoud Oost-Souburg: Pieter Minderhoud en Marleen Minderhoud Kleinkinderen: Robbie, Charlie Onze speciale dank gaat uit naar Buurtzorg Oost-Souburg team 1, voor de goede zorg van de afgelopen jaren. Tevens danken wij dagbehandeling en verplegend personeel van Buitenrust, afdeling Dolfijn voor de liefdevolle verzorging en begeleiding en IC-verpleegkundigen en artsen van ADRZ Goes. Grote Abeele 3 4388 W Oost-Souburg Op donderdag 7 oktober zullen wij Joke naar haar laatste rustplaats brengen. De kerkelijke dankdienst voor het leven vangt aan om 13.00 uur in de Protestantse kerk 'De Open Haven', aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend begeleiden wij Joke gezamenlijk naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats in Oost-Souburg. Vanwege corona hebben wij ervoor gekozen om de condoleance achteraf in familiekring te laten plaatsvinden. De afscheidsdienst is ook te volgen via de livestream: www.kerkomroep.nl, Oost-Souburg, PG Open Haven. Uiteindelijk breken ook bijzondere bloemen, vooral zij laten waardevolle herinneringen na. Goes, 2 september 1956 t Kloetinge, 1 oktober 2021 Albert Arjan en Anna Judith en Arnout, Lisa Paula en Koos, Senna De herinneringsdienst zal plaatsvinden op 8 oktober om 14.00 uur in Crematorium Zoomstede aan de Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. U bent van harte welkom. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Boudewijn Büchlaan 6, 4481DV Kloetinge Als leven lijden wordt is sterven een verlossing. Wij zijn erg verdrietig om het overlijden van onze lieve (schoon)zus Maar ook dankbaar omdat haar strijd nu voorbij is. Wij danken haar man Albert en hun kinderen Arjan, Judith en Paula uit de grond van ons hart voor de liefdevolle zorg waarmee ze Lia hebben omringd in de thuissituatie. Ton en Mien Heijboer - Kloosterman Elly en Ton Mous - Heijboer Anja en Chris (in liefdevolle herinnering) Wisse - Heijboer Neven en nichten Bedroefd delen wij u mee dat na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze geliefde schoonzus en tante Joke Minderhoud-Schotman echtgenote van onze broer Jan Minderhoud. Leen en Koos Minderhoud-de Kam Rie Minderhoud Ko en Corry t Minderhoud-Huibers Leny Herzog-Minderhoud Walter Bimmerlein Janny en Han t van Belzen-Minderhoud Neven en Nichten Bram Louws maandag 4 oktober 2021 PM Na afnemende gezondheid is overleden onze buurman: We zullen hem missen en wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. De buren: Bram Adri Joop en Lucie Ina en Piet (in dierbare herinnering) Mart en Ankie Hans en Janneke Serooskerke, oktober 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28