J? V M FAMILIEBERICHTEN 17 Jf Abraham Stoffel Louws Bram Louws VatvdefaQ/Üet- éQmdm' Jaan Olaf Anton Willem Tesink DANKBETUIGING Jaan van der Vliet - Lansen Abraham Stoffel Louws Catharina Dieleman-Verhelst In plaats van kaarten deze advertentie. Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij soms niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds. Dan is het weer heel even net zoals vanouds. Na een zorgzaam leven is rustig overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma C/fófrutWOs weduwe van Rinus van der Vliet Kapelle, 15 juni 1937 Goes, 28 september 2021 Cor van der Vliet en Lynda Noorland Marco en Annelies van der Vliet-Koens Leon en Eline, Lynn Rick en Robin Eric-Jan van der Vliet f Gert-Jan Fabiënne Ina Flikweert Onze dank gaat uit naar het personeel van SVRZ Ter Valcke K410 voor de goede zorg aan Jaan. Correspondentieadres: C. van der Vliet Van de Spiegelstraat 19C, 4461 LJ Goes Het afscheid van Jaan zal in besloten kring plaatsvinden. Uit ons oog, maar nooit uit ons hart. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Kapelle: Herman Ticheler Elma en David van Boven -Ticheler Marian Ticheler en achterneven Het gemis zal altijd blijven. De lege plek, het doet zo'n pijn. Ingedachte en in ons hart zal hij altijd bij ons zijn. N'oubliez Jamais Het is voor ons onmogelijk om eenieder persoonlijk te bedanken voor de betrokkenheid tijdens en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Wij vinden het heel bijzonder dat hij in zijn leven voor zoveel mensen veel betekend heeft. De belangstelling tijdens het mooie en waardige afscheid, de vele kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen waren hartverwarmend en hebben ons erg goedgedaan. Hartelijk dank daarvoor. Anita Desiree en Geert Lena, Elien Selena en Rachelle Eleni en Edwin Vlissingen, oktober 2021 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. namens de familie Suus de Smit-Dieleman zaterdag 2 oktober 2021 ...And the Lord give you peace Verdrietig, maar dankbaar voor zijn leven en voor alles wat hij heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze (schoon)vader en opa Serooskerke, 14 augustus 1936 t Middelburg, 29 september 2021 Echtgenoot van Gretha Louws-Jobse t Risto en Mieke Annemijn Sara Bram en Sanne-Sophie Emma Kees en La-Veme Brendat Marika en Cole Thomas en Rebecca La-Keasha Conny en Stefan Oostkapelseweg 37, 4353 ED Serooskerke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 6 oktober om 13.30 uur in de Johanneskerk, Noordweg 3 te Serooskerke. De dienst is ook online te volgen via kerkdienstgemist.nl en zoek op 'Protestantse Gemeente Serooskerke'. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Serooskerke (W), daar is iedereen welkom en is er gelegenheid tot condoleren. Na de begrafenis is er koffie en thee in "De Zandput", Zandput 5 te Serooskerke. Er is een land van louter Licht Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd Meerkerk: Chris Louws Ada Louws - Wondergem (in dierbare herinnering) Vlissingen: Piet LOUWS (in dierbare herinnering) Suus Louws - Bode (in dierbare herinnering) Gapinge: Jaantje Sturm - Louws Jo Sturm (in dierbare herinnering) Wuppertal: Laura Schelp - Louws Michael Schelp Neven en nichten -W Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en opa in de leeftijd van 68 jaar. Francien Tesink-Krougman Sebastiaan en Natasja Sofie Leonie en Remco Olivia en Quinn Goesestraatweg 45,4431 RG 's-Gravenpolder Olaf is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, waar geen gelegenheid is tot bezoek. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen dinsdag 5 oktober om 9.00 uur in de aula van crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er in de lounge van het crematorium gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Verdrietig delen wij u het overlijden mee van onze geliefde zwager en oom We wensen kinderen, kleinkinderen en familie veel kracht en sterkte toe om dit verlies samen te dragen. Sien en Daan Faasse-Jobse (in herinnering) Maatje en Wim Francke-Jobse (in herinnering) Jo (in herinnering) en Hannie Jobse-Janse Nel Jobse (in herinnering) Gerrit (in herinnering) en Corrie Jobse-Pro- voost Leen en Ina Jobse-den Hollander Corrie en Rien Geluk-Jobse Neven en nichten 29 september 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45