De beste Italiaanse koffiesmaken koffievoordeGl.nl QQQQE! 47 Zoektocht naar de beste koffiesmaken: culinaire reis Dit is premium koffie voor een normale prijs! MAESTRO De lekkerste bonen nu in je brievenbus! Gratis bezorgd: koffievoordeel.nl/brievenbus of bel 030 - 32 000 92 WANT GOEDE KOFFIE IS EEN KEUZE Reviews 31.672 Uitstekend Het assortiment van Gran Maestro Italiano is gebaseerd op de rijke koffieculturen van Italië. De smaken laten zich proeven als een 'Italiaanse Koffiereis van Noord naar Zuid'. Deze reis vormt de belangrijkste inspiratiebron voor de samenstelling van het karakter volle assortiment. Uit het noorden komen delicaat verleidelijke aroma's met romige, lichtzoete smaaktonen. Deze hebben intensiteiten vanaf 6 tot 8. Langzaam afzakkend naar het zuiden van Italië vinden we de meer donkere, pittige en intense smaaksensaties met intensiteiten 8 tot en met 12. betrokkenheid van Gran Maestro Italiano bij het duurzaam produceren van koffie. Hun meesterbranders, melangeurs en fijn proevers waken als vanouds over de bonen selectie, het brandproces en de uiteindelijk de smaak. En dit doen de mensen bij Gran Maestro Italiano allemaal zo duurzaam mogelijk. Op bezoek bij Gran Maestro Italiano om de koffies te komen proeven, werden we overrompeld door de kwaliteit. Absolute topkoffies. Hier worden koffieliefhebbers heel blij van! De kwaliteit van Gran Mae stro Italiano koffie is bijzondergoed. Op het niveau van de bekende Italiaansemer- ken - maar dan wél aantrekkelijk geprijsd! Een aanrader. In het assortiment vinden we koffiebonen, aluminium capsules, pads en gemalen koffie. Ons enthousiasme werd daarnaast ook nog eens versterkt door de Gran Maestro Italiano koffie is Rainforest Alliance gecertificeerd en wordt tevens klimaatneutraal geproduceerd. Zo waar borgen ze dat ook toekomstige generaties van deze kwaliteitskoffies kunnen genieten. Gran Maestro Italiano koffie smaakt niet al leen heel erg goed, maar denkt ook aan de toekomst. De koffie van Gran Maestro Italiano is in Nederland exclusief verkrijgbaar bij Koffievoordeel.nl. LUNQO IMTENSO KOFFIEBONEN 4x 150gr Nu we weer wat vaker van huis zijn is de brieven busverpakking van Gran Maestro Italiano koffie bonen superhandig! Voor de lekkerste mix van au thentieke Italiaanse koffiesmaken geldt: vandaag vóór 21:00 bestellen morgen in je brievenbus, je hoeft er niet voor thuis te blijven. Wat zit er in de brievenbusverpakking? Vier keer 150 gram 100% arabica koffiebonen met de fan tastische Italiaanse koffiesmaken Originale, Lungo Intenso, Espresso Forte en Ristretto. (ma. t/m vr. van 08.30 tot 17.00 uur) Geldig t/m 17 oktober 2021.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 16