Laatste woorden van afscheid dpg'11' FAMILIEBERICHTEN 19 Paula Geensen - van Gassen Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Catharina Dieleman-Verhelst Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. namens de familie Suus de Smit-Dieleman Wat je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt V Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen, betoond na het overlijden van onze lieve ma, oma overgroot oma. Uw warmte en betrokkenheid hebben ons goed gedaan tijdens deze verdrietige periode. Mare Gina Margot Kleinkinderen achterkleinkinderen Heikant, oktober 2021 Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Marie Herman Goethals We voelen ons gesteund bij het verwerken van het grote verdriet. Maureen en Karei Brian en Daphne Sluiskil, 2 oktober 2021 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN Opfamilieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten zaterdag 2 oktober 2021 ZV Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 139