nWwtinu - 'TRaA^at - 18 FAMILIEBERICHTEN Jf Koos Luteijn-de Bue Alida Silleman - Heijneman Piet Baas Henk van Oostenbrugge OVERLEDEN Na een leven vol liefde en hartelijkheid is tot ons verdriet overleden onze lieve, zorgzame man en vader en trotse opa Oosterland, 17 juni 1934 t Goes, 29 september 2021 "Een groot man met een groot hart. We hebben veel van hem gehouden." J.J. Hage-de Bie Marjolein Hage Theun en Hanneke Hage Pieter Martijn Hage en Cathelijne de Raad Isa Matthijs Correspondentieadres: J.J. Hage-de Bie Oude Rijksweg 814472 AG 's-Heer Hendrikskinderen Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Ali Margaretha Maria Thielens-Heye DANKBETUIGING Jenny Maerman-Bonte De warme blijken van medeleven ondervonden na het overlijden van zijn ons tot grote steun geweest. Het is hartverwarmend te vernemen dat zij bij velen waardevolle herinneringen heeft achtergelaten. Namens allen die haar liefhebben David Anja 8e Louis Linda 8s Martin de kleinkinderen zaterdag 2 oktober 2021 ZV Verdrietig geven we kennis van het overlijden van weduwe van Jacobus Silleman In de leeftijd van 99 jaar We zullen haar en haar humor missen. Familie en vrienden Ali is het personeel van de Hooge Platen zeer dankbaar voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Stade de Colombes 20 1098VT Amsterdam Volgens de wens van Ali heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na een mooi en werkzaam leven hebben we, toch nog onverwacht, afscheid moeten nemen van onze Ma, Oma en Bomma weduwe van Alfons Thielens In de leeftijd van 97 jaar. Vrasene, 7 maart 1924 Noëlla t Lansu-Thielens Jo en Lilianne Lansu-Cobert Michelle en Joost - Noël, Fréderique Nico Mariene en René van Domburg-Thielens Pieter-Jan en Oxana - Sofia Lotje Eric Thielens en Renate van Damme Gerda Overdulve Chantal en Herman van Halewyck-Thielens Els en Nick Ann en Jonas Wim Greet en Tom Hulst, 29 september 2021 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 5 oktober om 11.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder", Spoorweg 4 in Hulst, voorafgaand is er vanaf 10.30 uur gelegenheid afscheid van Margotte nemen. Ondanks dat het afscheid in besloten kring heeft moeten plaatsvinden, hebben wij veel blijken van medeleven mogen ontvangen.Wij danken u voor de bloemen, de vele kaarten, de lieve reacties die wij hebben gekregen na het overlijden van onze ma en oma Het heeft ons goed gedaan. Graauw, oktober 2021 Kinderen en kleinkinderen Tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa hebben wij van vele mensen heel veel steun gekregen. Uw belangstelling was hartverwarmend. Wij willen iedereen daarvoor hartelijk danken. Suus Baas Kinderen en kleinkinderen Breskens, oktober 2021 Zoveel belangstelling, zoveel kaarten, zoveel lieve woorden Overweldigd door de grote belangstelling, het medeleven door jullie allen betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa, schoonpa en opa willen wij jullie op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Suus, kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 138