Li f FAMILIEBERICHTEN 13 JOHANNES DE RITTER OVERLEDEN Marinus Albert (Ab) Nijsen M.A. Nijsen -Ab- Adriaan Schieman DANKBETUIGING Anna Maria Cornelisse-Kwaak IN MEMORIAM Francine Van Laere Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger wasje niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we: Dank je voor watje hebt gedaan. Cyïiaüa/ ^joAanna/de/ cWlaAie/ echtgenote van Arnoldus Cijriel de Rijcke Lid in de Orde van Oranje-Nassau Biervliet, 6 augustus 1937 t Aardenburg, 26 september 2021 Aardenburg: Arnold de Rijcke Schiedam: Frank de Rijcke en Patries Martens Thomas en Manon Jurriën en Sophie Roos en Jort Aardenburg: Thea de Rijcke en Luuk van de Vijver Wij nemen in besloten kring afscheid van Marie. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van ZorgSaam Coensdike en in het bijzonder van de afdelingen De Parel en De Zeeschelp. Correspondentieadres: Romanlaan 7,4527 BD Aardenburg Hoek, 26 augustus 1942 Nellie Anita Aïsja, Mauro Ronald Jessica Dion, Boaz Benige handen en een sterke wil, vielen na een zorgzaam leven stil Aan het einde van een veelzijdig en gelukkig leven, waarin het hem zwaar viel de beperkingen van de laatste periode te aanvaarden, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa -HAN- Echtgenoot van Nellie de Ritter-van Driel Terneuzen, 25 september 2021 Correspondentieadres: Rodenbachstraat 77, 4532 CX Terneuzen De afscheidsdienst van Han zal in besloten kring plaatsvinden. 0»ze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Buurtzorg Terneuzen, Ziekenhuis De Honte afdeling B2 en Zorgteam De Zoutvliet voor hun steun en de goede zorg aan Han. Hoe lieflijk is uw woning, Heer van de hemelse machten. Van verlangen smacht mijn ziel naar de voorhoven van de Heer. Psalm 84:2 en 3a Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse (over)opa echtgenoot van Lien de Putter 11 juli 1930 127 september 2021 Lien Schieman-de Putter Franny en Ad van Langevelde-Schieman Diana en Merlijn - Gijs, Sofie Sander en Anoeska - Joya, Jayden Leon - Louis Levien en Dianna Schieman-Verbrugge Thamara Arjen Kreeksingel 55 4542 BN Hoek De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 1 oktober om 13.30 uur in de Protestantse Kerk te Hoek. Deze dienst is via www.kerkdienstgemist te volgen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg en Huisartsenpost Hoek voor alle goede zorgen. Alles waar je echt van houdt, zal je warmte blijven geven. Ook al is het niet gebleven, het blijft een deel van jou, een stukje van je leven. Een woord, een gebaar of een kaart doet je goed, wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma - Annie - Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, september 2021 In liefdevolle herinnering *25-09-1987 29-09-2006 Björn de Brouwer Geen dag vergeten, alle dagen gemist. Papa, mama, Boyan Carmen woensdag 29 september 2021 Afgelopen zaterdag bereikte ons het droevige bericht van het veel te vroeg overlijden van ons bestuurslid en oud collega Francine was na haar pensionering nog zeer actief binnen de Yara Jubilarissenvereniging. Met Francine verliezen wij een warme persoonlijkheid met een groot hart voor Yara-personeel en oud-personeel. We wensen Peter, Antoine en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Vereniging van Jubilarissen van Yara Sluiskil Na een lang en mooi leven is overleden weduwnaar van Maatje Dieleman Middelburg, 5 augustus 1928 Amsterdam, 20 september 2021 In zijn werkzame leven was pa loods met stand plaats Terneuzen (1954 -1960), daarna rivierloods in Vlissingen (1960 -1983). Pa bracht de laatste 8 jaar van zijn leven door in een verpleegtehuis in Amsterdam, dicht bij zijn naaste familie, waar hij zich ontpopte als een echte Pater Familias. We hebben op 27 september met familie en vrienden afscheid genomen van pa. Namens de familie, Ronald Nijsen Amsterdam, 28 september 2021 .oodswezen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, rivierloods, medeoprichter Loodsen Voetbal Vereniging en (oud-bestuurs)lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 22 september 2021 COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTI3DEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 72