COLOFON Familieberichten dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Tineke Smolders 'Wij staan altijd voor u klaar.' Chris van Zalen OVERIGE BERICHTEN "De dood is niets. Ik ben alleen maar naar de overkant. Wat we voor elkaar waren, zijn we nog steeds." Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar verdrietig om het verlies laten wij u weten dat is overleden: Christina Maria Niesyto 22 juni 1947 - f 26 september 2021 De uitvaartdienst is maandag 4 oktober in crematorium Het Zeeuwse Landt, Kandtweg 2 te Goes. Jacques Michelle en Eric, Rosalie, Annebel Christian en Simone, Emily Stephanie en Enrico Stefan en Cecylia Niesyto Correspondentieadres: Van Hogendorplaan 46,4463 VR Goes Geen bezoek aan huis. Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Het Zeeuwse Land Y\Famili heberichten Laatste woorden van afscheid woensdag 29 september 2021 PM Heilige Augustinus Mijn liefde blijft aanwezig zal niet worden uitgeblust Maar er is geen hand meer in de mijne geen mond meer die mij kust Geen lach meer in de verte geen streling door mijn haar Niet meer samen zitten en kijken naar elkaar Onwerkelijk is nog het gemis Maar ik moet nu leven met hoe eenzaam, eenzaam is We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieverd, onze trotse pa en opa 30-3-1949 Vlissingen 23-9-2021 Riny van Zalen - Roos Kinderen en kleinkinderen Rubenslaan 68,4383 WG Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Waarom al dat vechten Waarom al die pijn Je wilde hier niet weg Je wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk en gelijk niet terecht Je wilde nog graag verder Maar verloor dit gevecht. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek. DEIA FAMILIEBERICHTEN meaia Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45