Angela Had ik maar niet voor ramptoerist gespeeld bij K3 Daniel Craig maakt het nog één keer Bond: 28 r j| 1 7* KIJKT TV Het was een ongeluk dat je van kilometers afstand zag aankomen. Tenminste, wie de moeite had genomen om langer dan 3 se conden na te denken over de opzet van K2 zoekt K3, de tv-zoektocht die traditiegetrouw uit de kast wordt getrokken zodra het blonde lid van de kleu- terpopformatie genoeg heeft van het brave imago en de niets-aan-de-handliedjes over oma's, brand weer en politie. Helaas voor alle fans hoorden bij de mensen die langer dan 3 seconden hadden nagedacht in elk geval niet Studioioo, de Vlaamse pretfabriek waar K3 al decennialang het uithangbord van is. En ook niet SBS 6, de zender die de zoektocht in Neder land nu voor de derde keer uitzendt. Om totaal onbegrijpelijke redenen hebben de hoge heren van deze bedrijven namelijk besloten Gordon in de jury te zetten. Oftewel: onze nationale kampioen platheid die evenveel heeft met K3 en de piepjonge doelgroep als Mona Keijzer met timing en team spirit. Als moeder die fijne herinneringen aan K3 koes tert, twijfelde ik vrijdag wel even of ik mezelf dit aan wilde doen. Maar de ramptoerist in mij won het glansrijk. Eigen schuld. Twee uur en een kwar tier moest ik aanzien hoe Gordon als een olifant tekeerging in de suikerspinroze porseleinkast die K3 heet. In de wereld waar het draait om hartjes, vriendschap en lief zijn, serveerde hij op het oog prima deelnemers af met termen als 'spruitjes lucht', 'veel te gewoontjes' en maakte hij in zijn vintage John de Wolf-overhemd een al even vin tage Geer en Goor-grap: ,,Ach, zij komt er wel. Bij de uitgang." Elke jongeman die er maar een beetje leuk uitzag of een hysterisch roze pakje droeg, ging natuurlijk wél door. En zodra Gordon vond dat hij even niet genoeg in de belangstelling stond - en dat was zo'n beetje om de minuut - plakte hij zich tegen het glas van zijn juryhokje om zich ervan te verzekeren dat niet de kandidaten maar hij in beeld was. Samantha Steenwijk, het andere jurylid dat SBS om volstrekt onduidelijke reden had afgevaardigd, solliciteerde ondertussen om Plien van Bennekom op te volgen als boegbeeld van een winkel in ge hoorapparaten. Iedereen die vals zong, drukte ze door naar de volgende ronde. Om het succes com pleet te maken, had SBS 6 Tooske opgedregd uit het archief van uitgerangeerde presentatoren én was deze aflevering twee weken geleden al te zien op de Vlaamse tv. Zodat de echt geïnteresseerde kijker allang wist wie er afvielen. Voorgaande reeksen van K2 zoekt K3 trokken al snel een miljoen kijkers of meer, deze bleef steken op een schamele 436.000. Iedereen die daar langer dan 3 seconden over nadenkt, vindt het nog veel. Quote van de dag W+' 'fV Moulin Rouge in de prijzen FILM BRITSE ACTEUR OVER ZIJN LAATSTE ROL ALS 007 Derde serie Undercover Nominatie voor Atsma De 25ste James Bondfilm staat eindelijk voor de deur. Deze krant sprak met de hoofdrolspelers van No Time to Die, onder wie Daniel Craig, die een terugkeer als 007 eigenlijk niet zag zitten. „Tijdens een pauze kon ik mezelf toch weer bij elkaar vegen." Hij zou nog liever zijn pol sen doorsnijden dan terugkeren als de iconi sche geheim agent James Bond. Het is best span nend om Daniel Craig die inmiddels beroemd geworden sneer - daterend uit 2015, twee dagen na de opnames van zijn vierde 007-avontuur Spectre - opnieuw voor de voeten te werpen. De Britse acteur heeft de reputatie nukkig te zijn. Wie pech heeft, ziet zijn interviewtijd plotsklaps verdam pen. Een interviewtijd van slechts 4 minuten. Met meldingen in de Zoom-chatfunctie herinnert een moderator de journalist daar doorlo pend aan. 'Nog 30 seconden, nu af ronden!' Dat Craig (53) een buitengewoon ontspannen indruk maakt en voor een digitaal Hawaïdecortje zelfs gere geld een tevreden glimlach laat zien, is eigenlijk niet heel verrassend. De man die ook vóór Spectre weleens blijk gaf weinig heil meer in Bond te zien, moet opgelucht zijn dat het nu écht voorbij is. Die vijfde film, Ik houd van alle dingen die Bond speciaal maken, maar ik wilde het wel op mijn manier doen No Time to Die, vanaf donderdag na een mede door corona geforceerde omzwerving van jaren eindelijk in de bioscoop, is zijn zwanenzang. Het gevoel van verlossing knalt bijna uit zijn poriën. Dat 'liever mijn polsen doorsnij den', hoe serieus was dat nou? ,,Ik denk dat ik na Spectre klaar was om het op te geven", klinkt het resoluut. ,,Ik had vooral het gevoel het fysiek niet meer te kunnen opbrengen. Wat is dan nog de reden om door te gaan als Bond? Dus ja, ik meende het echt." Speelde dit niet al eerder? ,,Het zat daarvoor al wel in mijn achterhoofd om ermee te stoppen ja, tot ik lelijk gewond raakte tijdens Spectre (hij brak zijn been, red.). Het idee om er nóg een te maken...? Van het prille begin tot het eind ben je al snel drie jaar zoet met zo'n film. In dit geval kon je daar nog eens negen maanden aan herstel bij optellen. Ik zag er te genop dat weer te doen." En toch: na Casino Royale, Quan tum of Solace, Skyfall en dat ge wraakte Spectre liet Craig zich wel degelijk overhalen voor nog een We gaan Charlie vreselijk missen. Op het podium en daarnaast DINSDAG 28 SEPTEMBER 2021 PC MUSICAL Moulin Rouge! heeft de Tony Award voor beste musical gewonnen. De muscial won tien awards, on der meer voor acteurs Aaron Tveit en Danny Burstein en voor regie, cho reografie en kostuums. STREAMING Het derde sei zoen van de hitserie Under cover is vanaf 21 november te zien op Netflix. Ferry komt weer vrij en ontdekt dat zijn plaats in de top van de xtc-wereld is in genomen door een nieuwe bende. HV' TELEVISIE Barry Atsma is in de race voor een Beierse Televi sieprijs. Hij is ge nomineerd in de categorie beste hoofdrol voor zijn vertolking in de serie Du sollst nicht lügen. De serie gaat over een ver meende ver krachting na een date. Atsma laat in een reactie weten trots te zijn op zijn nomi natie voor 'een uitdagende rol van een complex figuur'. 'Ik dacht het fysiek niet meer te kunnen opbrengen' Gudo Tienhooven - Daniel Craig - Mick Jagger bij de start van de nieuwe tour van The Rolling Stones in het Ameri kaanse St. Louis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28