na oorwassing tegen Stevo Corn Boys is de 17-0 nog niet helemaal te boven Shirin van Anrooij knokt zich terug naar vierde plek ZEELAND 15 maandag 27 september 2021 Stevo zette BOK serverend on der druk en nam daardoor het initiatief. Guido de Beule be schikte over negen gelijkwaar dige krachten en bracht wissels in die de ploeg net dat zetje gaven dat nodig was. ,,Zij kregen knik kende knieën en wij juist ver trouwen'', vond de trainer van Stevo over de inhaalrace in de tweede set. ,,Wij een titelkandi daat? Dat kan je nu nog niet zeg gen. We zijn met negen punten uit twee wedstrijden wel goed gestart. Onze grootste tegenstan der zijn we zelf. Het gaat erom of ze de opdrachten kunnen blijven uitvoeren. Als we dit elke week kunnen opbrengen, gaan we wel meedoen." BOK vormt een blok bij een aanval van Stevo. foto cynthia cats Het laatste woord» Alex Rasenberg (24) is aan voerder van Corn Boys. De Sasse voetbalclub verloor vo rige week met 17-0 van HVV'24, maar rechtte gisteren de rug in het vierdeklasseduel met Biervliet. Bas Dingenouts Sas van Gent Oei, 17-0, dat kwam wel hard aan zeker? ,,Ja, dat was wel een pittig resul taat om te slikken, hoor. We speelden met een andere opstel ling als de wedstrijd ervoor, te gen VV Groede. Veel van de vaste basisspelers kregen rust, waardoor we met een behoor lijk ander elftal moesten spelen. Het wedstrijdbeeld was natuur lijk compleet eenzijdig, soms leek het zelf alsof we HVV'24 maar gewoon door lieten lopen om de goal te maken. Alles bij elkaar behoorlijk pijnlijk na tuurlijk." Heb je ooit wel eens eerder zoiets meegemaakt? ,,Een paar jaar geleden waren we ook in de beker ingedeeld met HVV'24. De andere teams in de poule waren toen volgens mij Clinge en Zaamslag. Als ik het me goed herinner, kregen we dat seizoen iets van 38 goals tegen. Dat is wel een beetje een vergelijkbaar met nu. Helemaal nieuw was het dus niet." En ging het tegen Biervliet al wat beter? ,,Het is 2-1 geworden voor Bier vliet. Een stuk draaglijker dan 17-0, maar toch zuur. Nader hand baalden we behoorlijk, want we hadden vooraf goede hoop. Biervliet had nog niet ge wonnen, dus we hoopten iets mee te kunnen pikken. Onze wedstrijd tegen Groede ging echt een stuk beter dan tegen HVV. We verloren met 0-2. Dit Het komt dus wel goed met Corn Boys. Dat voel ik bij mezelf —Quote wie Alex Rasenberg. resultaat hielden we in gedach ten richting de wedstrijd tegen Biervliet, maar het mocht helaas niet baten." Is de sfeer nog een beetje goed in de ploeg? ,,Over het algemeen is de sfeer prima. Dit seizoen is er een heel nieuwe lichting bij de eerste se lectie gekomen. Samen met de iets oudere garde proberen we dit tot een mooie mix te laten komen. Helaas worden we de laatste weken geteisterd door blessures. Dit maakt het voor de trainer natuurlijk niet bepaald makkelijk." Wat maakt het, ondanks de nederlagen, zo mooi om voor Corn Boys te spelen? ,,Het is gewoon hartstikke leuk om voor het eerste elftal van je club te spelen. Ik voetbal hier al sinds mijn achtste jaar, dus ik ben echt een kind van de club. We spelen nu met steeds meer jongens die bij de club groot zijn geworden. Dat zorgt echt voor een enorm en toenemend clubgevoel. Het komt dus wel goed met Corn Boys. Dat voel ik bij mezelf en mijn teamgeno ten. BREDENE Door een knappe slot- ronde pakte veldrijdster Shirin van Anrooij zaterdag nog een vierde plaats in de Ethias Cross in Bre- dene. De negentienjarige Kapelse had aan het einde nog wat over, dichtte een flink gat met Annama- rie Worst en stak haar ook nog voorbij. Van Anrooij, die een week eerder in Beringen al tweede werd, had een beroerde start. Door een snelle in haalrace kwam ze toch uit in een kopgroep van negen vrouwen. Toen die uiteen viel, zat de Zeeuwse er even niet bij van voren. Onder anderen Denise Betsema, de latere winnares, kon ze niet volgen. Maar de indruk die ze aan het einde maakte, was goed. Lindy van Anrooij, de oudere zus van Shirin, finishte als zestiende. n k a AI n/Mor kqym; Lth rriAPTri an zichzelf om goed in de rondte te kijken en het bij tijd en wijle fraaie Griekse landschap goed in haar op te nemen. ,,Want ik had van tevoren besloten dat dit mijn laatste Spartathlon zou zijn en dus zou ik alles voor de laatste keer zien", vertelde ze. ,,Dan kun je maar beter goed om je heen kij ken en al het moois leidt dan weer lekker af. Dan zit je met je hoofd niet meer bij de pijn." De Noord-Bevelandse gaat het ultralopen niet vaarwel zeggen, maar wil andere keuzes gaan ma ken. ,,Er zijn nog zoveel andere mooie wedstrijden om uit te kie zenIn 2022 gaat ze mogelijk het wereldkampioenschap 100 kilo meter lopen. Slotfeest Vandaag, twee dagen na de finish, hebben de deelnemers aan de Spartathlon een slotfeest. Ton weet nog hoe ze in 2019 heeft staan swingen. ,,Als je je bedenkt dat velen de 246 kilometer heb ben uitgelopen, vraag je je af: hoe kan dat? Maar het gebeurt. Je zit dan nog zo in de euforieOf de Zeeuwse ook weer de dansvloer betreedt, wist ze zaterdag nog niet. ,,Aan mijn kuit te voelen, moet ik voorlopig wel even rustig aan doen." Laatste keer Als Ton een dipje had, dwong ze deelname, heb ik de laatste 50 ki lometer bijna in z'n geheel ge wandeld. Dat is me nu bespaard gebleven. Al zag het aan het einde er misschien niet meer zo fris uit." PM grote madam 'SlÜfciii TOfJAC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 47