12 ZEELAND
BC VLISSINGEN WINSTI
VOETBALUITSLAGEN
ZATERDAGVOETBAL
SPORTUITSLAGEN
WATERPOLO
maandag 27 september 2021
PM
Derde divisie
Hoek-VVOG 4-0, ACV-Harkemase Boys 0-1,
DVS'33-FC Lisse 1-2, Barendrecht-Ajax (Ama.) 2-1,
Excelsior '31-Sportlust'46 4-1, SteDoCo-Sparta Nij-
kerk 0-1, Odin'59-Dovo 4-1, Ter Leede-Staphorst 0
0, VVSB-Goes 2-2.
Sparta Nijkerk 6-14 DVS'33 6-7
Harkemase Boys 6-12 Ter Leede 6-7
Excelsior '31 6-11 Hoek 6-6
ACV 6-11 VVOG 6-6
Sportlust'46 7-11 SteDoCo 6-5
Staphorst 6-10 Barendrecht 6-5
FC Lisse 6-10 Odin'59 6-5
VVSB 6-9 Dovo 6-5
Ajax 6-7 Goes 7-4
Eerste klasse B
Nieuwenhoorn-Papendrecht 1-1, Heerjansdam-
Brielle 1-1, RVVH-Nieuw Lekkerland 0-2, Kloetinge-
SHO 2-0, Oranje Wit-XerxesDZB 1-4, BVCB-Hei-
nenoord 2-0, Neptunus-Terneuzense Boys 2-1.
XerxesDZB 1-3 Nieuwenhoorn 1-1
Kloetinge 1-3 Papendrecht 1-1
Nieuw Lekkerland 1-3 Heinenoord 1-0
BVCB 1-3 Terneuzense Boys 1-0
Neptunus 1-3 RVVH 1-0
Brielle 1-1 SHO 1-0
Heerjansdam 1-1 Oranje Wit 1-0
Tweede klasse E
's-Heer Arendskerke-Walcheren 0-1 (0-0). Jo-
simar Pattinama 0-1.
De Meeuwen-Bruse Boys 4-2 (1-2). Domenique
van den Berge 0-1, Domenique van den Berge 0-2,
Menno de Nooijer (strafschop) 1-2, Delano Lange-
zaal 2-2, Wessel van de Stel 3-2, Vincent Heeren 4
2.
MZC'11-Arnemuiden 3-0 (0-0). Luuk van Vos
sen 1-0, Roemer Bijdevaate 2-0, Jesper Kriens 3-0.
Rode kaart: 23. Jannick Schroevers (Arnemuiden)
bij een 0-0-tussenstand.
NSVV-DBGC 4-1 (2-1). Jeroen Sep 0-1, Sjoerd
Hofstede 1-1, Peter-Jan Cazander 2-1, Sjoerd Hof
stede 3-1, Jeroen Voshart (strafschop) 4-1. Rode
kaart (2x geel): 77. Robert Koster (DBGC) bij een 3-
1-tussenstand.
Oostkapelle/Domburg-Yerseke 1-0 (0-0). Sven
Wisse 1-0.
Serooskerke-SSV'65 1-1 (0-1). Claude de Smit
(strafschop) 0-1, Alex Jobse (strafschop) 1-1.
VVGZ-FC Axel 3-0 (0-0). Paul Scheurwater 1-0,
Koen Kuipers 2-0, Xandro Zwildens 3-0.
NSVV-DBGC 4-1.
NSVV 1-3 SSV'65 1-1
MZC'11 1-3 Heer Arendskerke 1-0
VVGZ 1-3 Yerseke 1-0
De Meeuwen 1-3 Bruse Boys 1-0
Oostkapelle/Domburg1-3 DBGC 1-0
Walcheren 1-3 Arnemuiden 1-0
Serooskerke 1-1 FC Axel 1-0
Derde klasse A
Goes-Nieuwdorp 2-0 (0-0). Kadar Abdullah 1-0,
Taylen Doesburg 2-0.
GPC Vlissingen-Bevelanders 2-1 (1-1). Joël
Schout 0-1, Jaygani Giselle 1-1, Joey van Belzen 2-1.
Rode kaart (2x geel): Wesley de Haze (Bevelan
ders).
Luctor Heinkenszand-FC Dauwendaele 8-1 (1
0). Kevin van lersel 1-0, Martijn Simonse 2-0, Demy
Kole 3-0, Demy Kole 4-0, Barry Olierhoek 5-0, Mar-
tijn Simonse 6-0, Kevin van Iersel 7-0, Sjors van der
Want 7-1, Martijn Simonse 8-1.
De Noormannen-Lewedorpse Boys 1-0 (0-0).
Mark Minderhoud 1-0.
VCK-RCS 2-1 (0-1). Morad Bobouh 0-1, Jesper
Harinck 1-1, Rick Tramper 2-1. Rode kaart: 35. Gian-
luca Agnello (keeper RCS) bij een 0-0-tussenstand.
Zaamslag-Veere 1-4 (1-0). Frans Rokven 1-0,
Cores Siwabessy 1-1, Jelte Maljers 1-2, Ruben de
Looff (strafschop) 1-3, Nabil Azzanagui 1-4.
Zeelandia Middelburg-Patrijzen 2-0 (1-0). Ce-
lino Davidse 1-0, Dennis Kovacevic 2-0.
Luctor Heinkenszand1-3 Bevelanders
1-0
Veere 1-3 RCS 1-0
Goes 1-3 Lewedorpse Boys 1-0
Zeelandia Mb 1-3 Nieuwdorp 1-0
GPC Vlissingen 1-3 Patrijzen 1-0
VCK 1-3 Zaamslag 1-0
De Noormannen 1-3 FC Dauwendaele 1-0
Derde klasse B
Tholense Boys-Kapelle 4-2 (2-2). Youri Boudou
1-0, Wout Vink 1-1 (strafschop), Reinier Goedemondt
1-2, Melvin Lisseveld 2-2, Koen Nieuwkoop 3-2,
Koen Nieuwkoop 4-2.
Krabbendijke-De Fendert 0-4 (0-3). Florens
van Dis 0-1, Cas van Noort 0-2, Nick Krijnen 0-3,
Serge Palings 0-4.
Noad-Duiveland 0-2 (0-1). Dylan van Klinken 0-1,
Jordi Wesdorp 0-2.
ZSC'62-WHS 1-1 (1-1). Wout den Engelsman 0-1,
Mike de Voogd 1-1.
Overige uitslagen: Halsteren-Zwaluwe 2-1, Se-
olto-Klundert 2-1, Prinsenland-Kogelvangers 2-1.
De Fendert 1-3 ZSC'62 1-1
Tholense Boys 1-3 Klundert 1-0
Duiveland 1-3 Kogelvangers 1-0
Halsteren 1-3 Zwaluwe 1-0
Prinsenland 1-3 Kapelle 1-0
Seolto 1-3 Noad'67 1-0
WHS 1-1 Krabbendijke 1-0
Vierde klasse A
DwO'15-Spui 2-2 (1-2). Abed al Rahman Miari 0-1,
Niels van Geystelen 1-1, Abdull Amjad Alkatta 1-2 en
Delano Loontjes 2-2.
HKW'21-Wemeldinge 3-5 (2-3). Emiel Almekin-
ders 1-0, Thomas van Dijke 1-1 (strafschop), 2-2, 2-3
en 3-5, Robin van Eijkeren 2-1, Amaury Kramer 3-3
en Bas Koole 3-4 (eigen doelpunt).
Jong Ambon-Apollo'69 1-2 (0-0). Marciano
Weeda 0-1, Geraldo Roemeratoe 1-1 en David van
Wirden 1-2.
MZVC-Vlissingen 0-6 (0-2). Jaydian Guanipa 0
1, Saïd Bouzambou 0-2, Amran Dahraoui 0-3, Hi
cham Bouzambou 0-4, Anthony Osuji 0-5 en Hoes
sein Bouzambou 0-6.
Nieuwland-Cadzand 6-0 (4-0). Kyle Mohlmann
1-0, Wesley de Smit 2-0, 3-0 en 5-0, Richard
Joosse 4-0 en Davey van der Meijden 6-0.
Schoondijke-Wolfaartsdijk 1-6 (1-1). Wynston
Wleh 0-1, Loek Dieleman 1-1, Jasper Flipse 1-2, Mit-
chel Claessens 1-3 en 1-6, Sam de Kam 1-4 en Timo
Westerweel 1-5.
Nieuwland 1-3 Spui 1-1
Vlissingen 1-3 Jong Ambon 1-0
Wolfaartsdijk 1-3 HKW'21 1-0
Wemeldinge 1-3 Schoondijke 1-0
Apollo'69 1-3 Cadzand 1-0
DwO'15 1-1 MZVC 1-0
Vierde klasse B
Brouwershaven-WIK'57 4-1 (1-1). Harmen van
de Bok 0-1, Senna Steenhorst 1-1, Martijn Dalebout
2-1 en 3-1 en Cas van der Meer 4-1. Rode kaart: Bart
van de Velde (WIK'57).
Colijnsplaatse Boys-FC de Westhoek'20 2-4
(2-2). Jelle Boogerd 0-1, Koen van Os 1-1 en 2-2 en
Dylan Adelaar 1-2, 2-3 (strafschop) en 2-4. Bijzon
derheid: Bij 2-2 krijgt Sven Hoogerheide (Colijn-
splaatse Boys) zijn tweede gele kaart en een straf
schop tegen.
SKNWK-Smerdiek 2-2 (1-2). Jarno van Nieuwen-
huize 1-0 en 2-2 en Sander van 't Hof 1-1 en 1-2
(strafschop).
SPS-Kruiningen 2-5 (1-1). Steffan van Houte 0-1
en 1-2, 2-4 en 2-5, Arjen de Heer 1-1 en 2-2 en San
der Rijk 2-3.
Stavenisse-Waarde 0-3 (0-0). Alfred Szilamer-
Biro 0-1 en 0-3 en Matthias de Kraker 0-2.
Hansweertse Boys-Rillandia 0-3 (0-0). Gijs
Heppe 0-1 en 0-3 en Mike Breevoord 0-2.
Kruiningen 1-3 Smerdiek 1-1
Brouwershaven 1-3 Colijnspl. Boys 1-0
Rillandia 1-3 SPS 1-0
Waarde 1-3 WIK'57 1-0
FC De Westhoek 1-3 Hansweertse Boys 1-0
SKNWK 1-1 Stavenisse 1-0
ZONDAGVOETBAL
Derde klasse A
Philippine-HVV'24 0-3 (0-0). Niek Luime 0-1 en
0-2, Thijn de Poorter 0-3.
Sprundel-Terneuzen 2-3 (0-1). Ayden Davies 0-1,
Hakan Basagac 0-2, strafschop 1-2, Hakan Basa-
gac 1-3 (strafschop).
Steen-Clinge 0-2 (0-0). Chris Seghers 0-1 en 0
2.
Overige uitslagen: DSE-Schijf 5-1, Hoeven-Victo-
ria'03 1-2, UVV'40-VVR 3-0, Zundert-Groen Wit 4-0.
DSE 1-3 Sprundel 1-0
Zundert 1-3 Hoeven 1-0
HVV'24 1-3 Steen 1-0
UVV'40 1-3 Philippine 1-0
Clinge 1-3 VVR 1-0
Terneuzen 1-3 Schijf 1-0
Victoria'03 1-3 Groen Wit 1-0
Vierde klasse A
Biervliet-Corn Boys 2-1 (1-0). Ben Ongenae 1-0
(strafschop), Ferco van der Hooft 2-0, Renzo van
Hooff 2-1.
Groede-Koewacht 0-3 (0-2). Emedy Junior
Ndabirore 0-1, Mark de Volder 0-2, Bickel Menue 0
3 (eigen doelpunt).
Hoofdplaat-Breskens 0-6 (0-2). Jesse Lauret
0-1, Nouredine Zaha 0-2, Joris Corijn 0-3, Ricardo
Mariman 0-4, Niels de Booij 0-5 en 0-6.
Hulsterloo-Graauw 1-1 (0-1). Fabian van Vliem-
bergen 0-1, Willem Cleys 1-1.
SDO'63-IJzendijke 0-4 (0-1). Mart de Bakker 0
1, Job Wiersum 0-2, Colin Fenijn 0-3, Mart de Bak
ker 0-4.
Sluis-RIA W 1-4 (0-2). Samed Muselaj 0-1, Tolle-
nay Sahin 0-2, Samed Muselaj 0-3, Lodewijk van
Keeken 1-3, Tollenay Sahin 1-4.
Vogelwaarde-Hontenisse 1-2 (1-2). Jesse van
Goethem 0-1, Kevin van den Branden 1-1, Jesse van
Goethem 1-2.
Hontenisse 4-12 Graauw 2-4
IJzendijke 4-9 Vogelwaarde 3-3
Koewacht 4-9 Sluis 4-3
Ria W 3-7 Biervliet 4-3
Hulsterloo 4-7 SDO'63 4-3
Groede 4-7 Corn Boys 4-0
Breskens 3-6 Hoofdplaat 4-0
Oostburg 3-6
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse zaterdag: CSW-Hercules 1-1,
IJFC-Ter Leede 2 3-1, Berkel-Sporting'70 2-1, IJzen-
dijke-SC 't Gooi 5-2, Blauw Geel'55-SSS 2 5-2.
Blauw Geel'55 1-3 RVVH 2 0-0
IJzendijke 1-3 Sporting'70 1-0
IJFC 1-3 Ter Leede 2 1-0
Berkel 1-3 SC 't Gooi 1-0
CSW 1-1 SSS 2 1-0
Hercules 1-1
Eerste klasse zondag: HVCH-Hontenisse 5-2,
Prinses Irene-Nuenen 2 5-1, Bekkerveld-VDZ 1-0,
Orion-NSVV FC Kunde 1-5, OVV'67-UDI'19 1-4.
NSVV FC Kunde 1-3 VDZ 1-0
Prinses Irene 1-3 Hontenisse 1-0
HVCH 1-3 OVV'67 1-0
UDI'19/CSU 1-3 Nuenen 2 1-0
Bekkerveld 1-3 Orion 1-0
Eldenia 2 0-0
De basketbalsters van BC Vlissingen waren zaterdag met 60-46 te sterk voor Valkens
waard. Na een moeizaam eerste kwart (6-9) ging het bij de thuisploeg draaien. De achterstand
werd omgezet in een 24-15-voorsprong bij rust. Nadat Valkenswaard toch nog een keer aan de
leiding kwam, nam coach Astrid Franke een time-out. Daarmee kreeg ze haar team weer op
het juiste spoor. foto kees theune
BASKETBAL
Mannen. Eerste divisie: River Trotters-BC
Vlissingen 74-51. Scores BC Vlissingen: Thijs Be-
umer 21, Abdul Zombra 11, Benjamin Steenbeek
7, Noël Sies 3, Mike van der Hammen 3, Tom
Rottier 3, Bouke Schrik 2 en Leon Witsel 1.
Stand: River Trotters 2-4, Lokomotief 2-4, Bin
nenland 1-2, Pendragon 1-2, Squirrels 1-2, BC
Vlissingen 2-2, Wyba 2-2, Tantalus 2-2, Black Ea
gles 0-0, DAS Delft 1-0, Octopus 2-0, Virtus 2-0,
Baros 2-0.
Tweede klasse: BC Bladel-Scheldesport 88
59. Stand: BC Bladel 1-2, Agathos 1-2, Barons 3
1-2, Den Dungk 2-2, Black Eagles 3 0-0, East
wood Tigers 0-0, Springfield 0-0, Scheldesport
1-0, EBBC 2-0.
Vrouwen. Eerste klasse. BC Vlissingen-Val-
kenswaard 60-46. Scores BC Vlissingen:
Ashley 12, Johanna Kuijs Murcia 11, Lindsey 10,
Mae Bentschap Knook 8, Carmel Michaeli 7,
Chantell de Nooijer 4, Lotte Scheers 4, Medina
Gashi 2 en Lisa Varvne 2. Stand: WBB Giants 2
4, Yellow Sox 2-4, Attacus 1-2, Oirschot 1-2, BC
Vlissingen 2-2, Springfield 2-2, Octopus 2-2, Val-
kenswaard 2-2, Den Dungk 1-0, Lieshout 2-0,
Pendragon 2-0, Barons 2 1-0.
Tweede klasse A: BC Vlissingen 2-BC Bladel
61-31, Blauw Wit-Scheldesport 49-57. Stand
aan kop: Scheldesport 2-4, BC Vlissingen 2 2-2,
Blauw-Wit 2-2.
BILJARTEN
Eredivisie. Dallinga.com-Bousema Lo-
chem 2-6: Jean Paul de Bruijn-22-40, 24, Peter
de Backer-Gokhan Salman 20-40, 24, Steven
van Acker-Anno Kleine 40-32, 24, Berry Dal-
linga-Frans van Schaik 35-40, 42. Stand aan
kop: 1. SIS Schoonmaak 3-6, A1 DPC/De Kuul 3
5, Dallinga.com 3-4, J&F Auto's Den Haag 3-4,
Bousema Lochem 3-4,.
Eerste divisie poule 1: Hello Drydocks/Arbo
Industries-Treva/Theory Cues 4-4. Stand aan
kop: 1. BC Biljartacademie 3-6, Post Luchtkana-
len 3-5, Treva Theory Cues 3-5.
Tweede divisie poule 2: Team Bouwpartners-
Treva/Theory Cues 2 6-2, Polka Print-De Parel
Dranken 4-4, Pearle-BV Lynn Somers 2-6.
Stand: 1. Teletronika 3-6, De Distel Biljarts 2 3-5,
BV Sprundel 2 3-5, De Laan/Stolting 3-4, BV
Lynn Somers 2-4, Polka Print 3-2, De Parel Dran
ken 3-2, Team Bouwpartners 2-2, Treva/Theory
Cues 2 3-2, BV Sprundel 3 3-1, Pearle 3-1, 't Tap-
perijke 3-0.
HOCKEY
Vrouwen. Derde klasse B. Rapide-Pijnac-
ker 1-5: Sam Bartz 1-4. Stand: Pijnacker 3-7,
Noordwijk 3-7, Barendrecht 3-7, Rapide 3-6, HDS
3-5, Derby 2-4, Ommoord 3-4, Bleiswijk 3-3,
Tempo'34 3-3, Voorne 3-1Catwijck 3-0, Spijke-
nisse 2-0.
Vierde klasse F. Hilvarenbeek-Olympia 5-5:
Cato van Tiel 3-1, 3-2, 4-3, 5-4. Gilze-Rijen-
Goes 2-2: Famke Lindenbergh 0-1 en 0-2.
Tempo-Walcheren 1-3: Karlijn de Vlieger 1-1,
Rozan Aertssen 1-2, Alisia Windt 1-3. Stand: Hil-
varenbeek 3-9, Goes 3-7, Gilze-Rijen 3-7, Prin
senbeek 3-6, Walcheren 3-3, Zevenbergen 2-3,
DDHC 2-3, Teteringen 2-0, Tempo 2-0, Olympia
3-0.
Mannen. Vierde klasse D: Gilze-Rijen-
Olympia 2-1: Jannes de Visser 2-1. Rapid-
Goes 6-1: Ronny Bosselaar 3-1. Stand: Spijke-
nisse 3-9, Rapid 3-6, Zevenbergen 2-6, Bleiswijk
2-4, Tempo'34 3-4, Wateringse Veld 3-4, Teterin-
gen 2-3, Gilze-Rijen 3-3, Goes 3-3, DDHC 3-1,
Olympia 3-0.
KORFBAL
Ereklasse B. PKC-TOP (A) 14-24. Scores
TOP: Jeanine Marijs 8, Anita Jansen 2, Jurriaan
Bouwens, Sander Kloet, Jurgen Janse en
Remco Bezemer 1. Stand: PKC 4-8, DVO 4-8,
TOP (A) 4-4, TOP(S) 4-4, KZ 4-0, AW.DTV 4-0.
Hoofdklasse B. Swift-Fiks 14-24. Scores
Swift: Naomi Zuidweg 3, Jurgen Gillissen, Ste
phen den Boer en Sanne Oostinga 2, Dylan Gil
lissen, Kevin Kloet, Aisja Zuidweg, Menno Kasse
en Lisanne Pouwer 1. Stand: Dalto 4-6, DSC 3
5, Groen Geel 4-5, Fiks 3-4, Avanti 3-4, Sporting
Delta 3-2, SKF 3-0, Swift 3-0.
Overgangsklasse D. Pernix-Ondo 22-17.
Scores Ondo: Mark Wisse 5, Kelly Sanderse 3,
Marit van Huizen en Thomas Mesu 2, Mathijs Gi-
deonse 2, Dennis de Witte, Job van Hartings-
veldt en Kristy Kolmus 1. Stand: HKC 3-6, Valto
3-6, Pernix 3-4, SDO 2-2, Excelsior 3-2, Vrien
denschaar 3-2, Oranje Wit 2-0, Ondo 3-0.
Eerste klasse F. RWA-Fortis 18-16. Scores
Fortis: Remco Crucq 3, Joyce Schoonaard en
Milo van der Meulen 2, Niels de Rijke, Rowena de
Pagter, Noor Wisse, Mayella Kuizenga, Tim
Crucq en Rens van Driest 1. Stand: Albatros 3-6,
RWA 3-6, Merwede 3-4, Vitesse 2-2, KOAG 3-2,
Fortis 3-2, Kinderdijk 2-0, Juliana 3-0.
Tweede klasse G. Togo-Atlas 27-22. Scores
Togo: Mijke Tahapary 5, Jasmijn Hamelink en
Youri de Back 4, Tim van Zon en Renske Bal
kende 3, Kim Koppejan, Anouk Hazelaar, Wietse
de Munck en Jannick Sinneker 2. Scores Atlas:
Thomas Mesu 6, Mathijs de Vries en Tim Dybala
4, Evi Ovaa 3, Niek Wondergem en Irina Trujillo-
De Visser 2, Fenna Wondergem 1. Stand: DES
3-6, Erasmus 3-5, Togo 3-4, Vriendenschaar 3-4,
ACKC 3-2, Korbatjo 3-2, Atlas 3-1, Keep Fit 3-0.
Tweede klasse H. Tjoba-Weidevogels 16
13. Scores Tjoba: Dennis Broerse 4, Esmee Wal
raven, Lieke Oggel en Anne-Sophie van Duijn 3,
Jurgen de Kunder 2, Martijn Bakker 1. Stand:
Tjoba 3-6, Weidevogels 3-4, ODO 3-4, Twist 2-4,
GKV 3-3, Twist 2-2, Wion 2-2, Rapid 3-1, Dunas
3-0.
Derde klasse H. Stormvogels-KVK 12-12.
Scores Stormvogels: Jonathan Koets, Lauren
Peene en Robien van Breda 3, Vera Geschiere,
Sander Verrijzer en Lourus Minderhoud 1. Scores
KVK: Lennart Volkers 4, Koen Volkers en Jeanne
van der Have 2, Romie de Winter, Kim Hermes,
Sander van Ast en Ralph Schreuder 1. Seolto-
Scheldevogels 22-10. Scores Seolto: San
der Meertens en Mariëlle Francke 6, Levy Hart-
hoorn 4, Remi van den Broeke 2, Jeroen Blok,
Shannon Bakker, Cyntha Minderhoud en Lieven
Middelhoek 1. Blauw Wit-Good Luck 25-13.
Scores Blauw Wit: Kirsten Verschuure 6, Anne-
marijne Holl, Marty De Vilder en Joost van Die-
men 4, Marieke Wolters en Jacco Goedheer 2,
Mieke Kroes 1. DSO-Luctor 18-13. Scores Luc-
tor: Lotte Durink, Evi Lauret en Jasper de Pooter
3, Eline Jansen 2, Florian Hamelink 1. Stand: Se-
olto 3-6, Blauw Wit 3-6, DSO 3-6, Stormvogels
3-5, KVK 3-1, Scheldevogels 3-0, Luctor 3-0,
Good Luck 3-0.
VOLLEYBAL
Mannen. Derde divisie: Hovoc-Volt 1-3,
Nuvoc-Stevo 3-1, The Atletes Foot/VC Sittardia-
Udenhout 4-0, Hands Up 2-Skunk 2 2-3, Volley
Tilburg 2-Volley Tilburg 3 4-0, Stravoc/VC Weert-
VCE/PSV 4-0. Stand: Skunk 2 2-8, The Atletes
foot/VC Sittardia 1-5, VCE/PSV 2-5, Nuvoc 2-5,
Hovoc 2-5, Volley Tilburg 2 2-5, VC Volt 1-4,
Udenhout 2-4, Hands Up 2 1-2, Stevo 2-2, Stra-
voc/VC Weert 1-0, Volley Tilburg 3 2-0.
Promotieklasse A: Erasmus Volley-Forza/In-
termezzo 3-1, Volley Zuid 3-WHV 1-3, City Bril
Krimpen 2-Sliedrecht Sport 5 3-1, Voleco-
RVC/Libanon'50 4-0. Stand: Voleco 1-5, Slie-
drecht Sport 5 2-5, Sliedrecht Sport 6 1-4, WHV
1-4, City Bril Krimpen 2 1-4, Erasmus Volley 1-4,
Volley Zuid 3 2-4, VCN 3 1-2, Forza/lntermezzo 1
1, Apollo 1-1, RVC/Libanon'50 2-1, Move 4U 0-0.
Eerste klasse C: AVC'87-Next Volley Dordrecht
5 3-1, Vollido 3-Forza 2 4-0. Stand: Vollido 3 2
10, AVC'87 1-4, Forza 2 2-4, Ardito 1-1, Next Volley
Dordrecht 5 1-1.
VrouwenPromotieklasse A: Smash'66-VC
WIK Groot Ammers 2 0-4, Voleco/VC Krimpen
2-Voltena 3 1-3, DVO-WHV 1-3, Volley2B-Slie-
drecht Sport 4 4-0, Volley Zuid 2-Forza 4-0.
Stand:Volley2B 2-9, VC WIK Groot Ammers 2
2-9, Volley Zuid 2 2-7, WHV 2-7, Voltena 3 1-4,
Voleco/VC Krimpen 2 1-1, DVO 1-1, RVC/Liba
non'50 2 1-1, Forza 2-1, Erasmus Volley 0-0, Slie-
drecht Sport 4 1-0, Smash'66 1-0.
Promotieklasse B: Bladel-De Burgst Breda 4
0, BOK-Stevo 0-4, Donki Sjot 3-Dunamis 3-1, Vol
ley Tilburg 4-VC Bravo 4-0. Stand: Stevo 2-9,
Bladel 1-5, Volley Tilburg 4 1-5, Dunamis 2-5,
BOK 2-5, Donki Sjot 3 1-4, Vollido 1-1, VC Bravo 2
1, ODI 0-0, Gepidae 0-0, Cegelec Zuvo 0-0, De
Burgst Breda 2-0.
Eerste klasse C: VAT-Next Volley Dordrecht 4
3-1, VVS'92-Jola Olympus 1-3, Flits 2-De Burgst
Breda 2 1-3, VOKO-Sliedrecht Sport 5 4-0.
Stand: Jola Olympus 2-9, De Burgst Breda 2 2
8, VOKO 1-5, VAT 1-4, VVS'92 2-2, Flits 1-1, Next
Volley Dordrecht 4 2-1, Sliedrecht Sport 5 1-0.
Mannen. Poulefase ManMeer!-Cup: MNC-
DZK 8-10. Stand: De Linge/PCG 3-9, DZK 3-9,
MNC 3-3, Z&PC Rotterdam 3-3, Wiekslag 3-3,
ZVVS 3-0.
Eerste klasse district zuid: De Schelde-Aegir
9-7. Stand: De Schelde 2-6, RZ 2-6, SWNZ 1-3,
ZVDO'74 1-3, DZT'62 2-3, Nuenen 1-3, Aegir 2-1,
De Krabben 1-0, Thalassa 1-0, Nayade Classic 1
0, Argo 1-0.
Vrouwen. Eerste klasse district zuid:
HZPC-DZK 3-4. Stand: De Treffers 2-6, De Wa
rande 1-3, SWNZ 1-3, PSV 1-3, Lutra 1-3, Hellas-
Glana 2-3, DZK 2-3, Nayade 0-0, Zeester-Meer
val 1-0, TRB-RES 1-0, HZPC 2-0, Arethusa 2-0.
ft. I JIN "HI !p