8 FAMILIEBERICHTEN Cornelis Johan Hollestelle Maatje de Jonge - Kort OVERLEDEN -Johan - Met verdriet geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, oma en over-oma Catharina van Hemert - Kwekkeboom sinds 2014 weduwe van Adriaan van Hemert in de leeftijd van 88 jaar. Casper en Sandra Ylona en Luuk; Finn, Senne Ko Kristian en Joyce; Mila, Fenna, Isa André Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de Clasinastraat voor de goede en liefdevolle verzorging. Arnemuiden, 25 september 2021 Correspondentieadres: Middelgat 38 4341 LA Arnemuiden De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 30 september om 13.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn we dat nog onverwacht is overleden mijn schoonzus en onze tante Catrien van Hemert - Kwekkeboom Wij wensen de familie veel sterkte toe. Maatje en Klaas (in liefdevolle herinnering) Geert en Ad Jannie en Robbie Casper en Jeanine en kinderen Arnemuiden, 25 september 2021 Op 25 september 2021 is onze lieve schoonzus en tante overleden Catrien van Hemert-Kwekkeboom weduwe van Adrie van Hemert. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Piet Crucq Prina Kwekkeboom-de Nooijer neven en nichten Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, enthousiaste, levenslustige en altijd positieve vriendin Jacqueline Maria Hendrickx - Jacky- Lieve Jacky, dank je voor je vriendschap. We gaan je enorm missen. Wemeldinge: Jan en Connie Jos en Karin Als na een mooi en liefdevol leven Het niet meer gaat zoals gehoopt Als je steeds meer wordt ontnomen En je moet toelaten dat een anderje verzorgt Als het leven niet meer jouw leven is Dan komt de tijd dat het einde goed is Met veel verdriet willen wij jullie laten weten dat mijn lieve man, onze vader en opa overleden is. Echtgenoot van Geertruid Maatje Hollestelle - Minnaard In de leeftijd van 86 jaar. Kees en Olga Jaroslav Vincent Hans en Ilse Theo en Paula Dominic Michelle HenkenAlieke Jesse Julia Joel Celeste John en Marion Ilse Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ Poelwijck en Ter Valcke voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 24 september 2021 Venkel 7,4451 TM Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Op Gods tijd is van ons heengegaan onze lieve schoonzus Leny Brouwer-Geertse Weduwe van Willem Brouwer Apeldoorn Johan en Ida Brouwer Gapinge Suus Griep-Brouwer Floor Griep Vlissingen Lien Maljers-Brouwer (in herinnering) Piet Maljers (in herinnering) Vrouwenpolder Elly de Voogd-Brouwer Andries de Voogd (in herinnering) Goes, 24 september 2021 Huib de Jonge Jacqueline Maria Hendrickx - Jacky - maandag 27 september 2021 PM dag lieve dag lieve ma dag lieve ma en oma dag lieve ma, oma en oma pop dag lieve... weduwe van Vlissingen, 6 oktober 1931 Vlissingen, 24 september 2021 Ruud en Beppie Ron en Cobie Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Vredehoflaan 520 4382 CJ Vlissingen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met al haar levenslust en enthousiasme stond zij elke dag vol in het leven. Onze moedige strijder heeft altijd doorgezet met haar power en wilskracht. Haar energie was eindeloos en haar vechtlust nog groter. Helaas heeft zij de oneerlijke strijd deze keer niet kunnen winnen en is zij omringd door liefde overleden. Mijn maatje en soulmate, onze moeder, bonusmoeder, schoonmoeder en omi Piet Feijtel kinderen en kleinkinderen Dorpsstraat 77,4424 CW Wemeldinge We hebben in besloten kring afscheid genomen van Jacqueline en haar leven gevierd. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Wemeldinge en naar Allévo. 's-Hertogenbosch, 14 mei 1953 t Wemeldinge, 19 september 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28