a B TSS2 Google houdt ook draad loos een oogje in het zeil Lachen naar de camera Game van het jaar? mmm HEBBEDINGEN r 71 stand van jouw gebit door. Beginnen er 25 Dat kan duurzamer TECH ook uit; cortenstaal is vaak duurder dan zwart staal. De branders werken op propaangas, verkrijgbaar in cam pingwinkels of tankstations. Wil je een terrashaard op een wat afgesloten veranda plaatsen? Kies dan voor bio- ethanol.'' Een vuurtafel, waarbij je om het (gas)vuur kunt zitten en in de vlam men kunt staren, komt het dichtst bij het vertrouwde kampvuur. Het zorgt voor sfeer op je terras, zegt Hoek. ,,Het vermogen van de vuurtafels ligt gemiddeld tussen de 8 en 19,5 kilo watt, waardoor de ene tafel meer warmte afgeeft dan de ander. De rvs-brander wordt gecamoufleerd met lavastenen en (keramische) houtblokken. Je bepaalt zelf de hoogte van de vlam door de draai- knop te gebruiken.'' 'Een vuurtafel zorgt voor sfeer op je terras. Met de draaiknop bepaal je zelf de hoogte van de vlam' GO ZATERDAG 25 SEPTEMBER 2021 De redactie van Zo werkt samen met de specialisten van AutoTrack, Hardwareinfo, Independer, Intermediair, Koken&Eten, Nationale Vacaturebank, New Scientist en Tweakers. Alle terrasverwarmers verbruiken energie, waarbij een groot deel ver loren gaat aan het verwarmen van de buitenlucht. Tips om zo duur zaam mogelijk warm te zitten op je terras: IGa uit de wind zitten, liefst over dekt, en sla een wollen trui of deken om. 2 Plaats een terrasverwarmer onder een overkapping en maak hem vast aan de gevel. De warmte wordt vastgehouden door de muur. Gebruik een dimmer. 3 Maak een berekening van wat je nodig hebt. Voor een terras voor vier personen heb je een elektrische heater van 2000 watt nodig of, voor hetzelfde effect, een gasheater van 12.000 watt. 4 De meest duurzame verwar- mers zijn warmtekussens en -dekens: energie gaat niet verloren, omdat de warmte niet weg kan wan neer je erop zit. De kussens verwar men direct je romp en daardoor voelt het alsof je hele lijf warm is. De ver warmingselementen zijn oplaadbaar en schakelen uit als je opstaat. Je vindt ze onder andere van de merken Sit&Heat en Stoov. Zoekgigant Google bracht al heel wat hardware uit, maar één ding ontbrak nog in het assortiment: een video deurbel op batterijen. Met de nieuwe Nest Doorbell is dat hiaat gedicht. Je künt hem trouwens ook aan de stroomdraad aansluiten als je geen zin hebt eens in de paar maanden te moeten opladen. Maar draadloos is de installatie stukken eenvoudiger. De beeldkwaliteit is prima en de bel is slim genoeg om zelfs pakjes voor de deur te herkennen en te mel den. Qua design springt dit elegante model er echt uit. Ook nieuw is dat je zonder extra abon nementskosten de beel den terug kunt kijken. Wel beperkt, helaas. Google gunt je een blik van slechts drie uur in het verleden. Wil je meer, dan dien je daarvoor de porte monnee te trekken. Google Nest Doorbell €200 - PETER HOEK Cosiloft vuurtafel van teak en aluminium van Cosi, o.a. via designtuinhaarden.nl. Lamp linksboven: Eurom partytent heater 1502, o.a. via bol.com Terrasver warmer Eurom Golden Shadow 2500, o.a. via bol.com. Terrasheater Sunred Lugo, o.a. via vuur- korfwinkel.nl. Altijd gevaarlijk om in septem ber al het jaar uit te luiden, maar om te voorspellen dat het intrigerende Deathloop hoog in de top 10 zal eindigen hoef je geen helderziende te zijn. Dat ben je trouwens wel in het spel zelf, bij wijze van spreken. Doordat dit schietspel zich in een eeuwig herhalende dag op een vreemd jaren 60-eiland af speelt, weet je uiteindelijk pre cies waar vijanden zich bevin den en wat ze aan het uitvreten zijn. Dag in, dag uit hetzelfde riedeltje. Die kennis kun je weer aanwenden om de boel flink te ontregelen. Want dat is de ultieme missie in deze eigen aardige game die filminvloeden als Groundhog Day mengt met de hersenspinsels van Christopher Nolan en de branie van Quentin Tarantino. Stiekem is het een als shooter vermomd puzzelspel, met als fascine rende optie dat andere spelers jouw game kunnen infiltreren om de door jou zorgvuldig beraamde zetten te saboteren. Deathloop voor pc en PS5 €70 Tijd voor een gebitscontrole? Geen probleem, want de tandarts heb je altijd op zak met de Adent-app. Met 1 behulp van de camera licht die de toe gaatjes te ontstaan, zijn de tanden net jes op een rij, hoe staat het tandvlees ervoor? Daarvoor hoef je dus niet te wachten tot de volgende tandartsafspraak. Gewoon een kwestie van je smartphone trekken, op instructie gekke bekken te trekken en de foto's laten analyseren door de kunstmatige intelligentie. Die mag dan wel slim zijn, maar ook bijzonder sloom: houd reke ning met een verwerkingstijd van 24 uur. Dat doet die tandarts van vlees en bloed toch een stuk sneller. Adent Health gratis voor iOS en Android Games, gadgets, apps: techjournalist Anton Damen tipt elke week de leukste en beste die hij tegenkomt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 73