I i ides 20 Proceswater maken en afvalwater zuiveren. Doe het maar. 24/7 betrouwbaar drinkwater leveren. Regel het maar. Procestechnicus Procesoperator zaterdag 25 september 2021 Personeel gevraagd? Huis &Tuin Postbus 2104, 1000 CC Amsterdam Tel.: (088)013 9999 E-mail: rubrieken@dpgmedia.nl Algemeen Hobby Verenigingen Onroerend Goed Feestdagen Evenementen Vacatures Personeel Auto Vervoer Goud Zilver Vakantie Recreatie Groot bereik, veel plezier? Wilt u ook adverteren met een mini? Bel 088-013 9999 of ga naar www.dpgmedia.nl/rubrieken waterbedrijf Terneuzen MBO-niveau 4 E&l Evides Waterbedrijf Ongekend veelzijdig. Sint Jansteen MBO-niveau 4 E&I/A0T/VAPR0 C Evides Industriewater Ongekend dynamisch. adverteren onder een rubriek rubrieken@dpgmedia.nl mini VRIJMETSELARIJ SCALDIS TE GOES: IETS VOOR JOU? Een vereniging waarbinnen je jezelf ontwikkelt Waar je met elkaar richting zoekt in levensvragen Waar je in openheid en vriendschap compareert Waar je niet vergeet stap voor stap jezelf bij te schaven Nieuwsgierig? Onze website is: www.vriimetselariigoes.nl Ons contactadres per email: loge.scaldis295@zeelandnet.nl Gestopt met postzegels OF munten? Verzamelaar komt bij u langs tel. 0299-621339/ 06-22447129 Kamers te huur omg. Hulst info 0630037372 SNUFFELMARKTGoes Grote Markt/Toegang gratis 10.00-17.00 uur. Info: schetsmarkten@zeelandnet.nl Huishoudelijk- en zorg medewerkers Zeelandcare Thuiszorg Tel: 0118725973 Verzamelingen Te Huur Aangeboden Braderiën Markten Personeel Gevraagd Overig GRATIS HALEN wij bij u op, bankstel, kasten, slaapkamers, inboedels, koelkasten, enz. Tel: 0115-561750. Alleen in Zeeuwsch Vlaanderen. Caravans, Campers Vouwwagens Wij kopen al uw caravans tegen contante betaling met vrijwaring (ook schades) 06 5499 3004 Inkoop WIJ KOPEN uw gouden sieraden heel of kapot. Gouden munten en verder alles wat van goud is. Marcel van Dam - 0115-530969 GEZOCHT: zilveren guldens en rijksdaalders, bankbiljetten, gouden munten en verzamelingen. Marcel van Dam 0115-530969 Nieuw of oud: GOUD GOUD! Wij betalen 45 tot €90 p/gram zuiver goud. Aankoop goud zilver (ook munten). Verkoop nieuwe 2e hands gouden zilveren juwelen met korting. Atelier vr alle herstellingen. Maridiam Noordstr. 17 Axel. T: 0115-564813. Open: vrij. 13-18 u. Za 10-17 u. Di t/m Do alléén op afspraak! www.maridiam.nl Europa ZWARTE WOUD, berglucht genieten Ruime kamers m. bad of douche, wc, tv, wifi en balk.(uitzicht) zomer/herfst-actie HP 39,- p.p.p.n. Fam.Stoffer Oberdorfstr.48 D-72270 Baiersbronn Zoover recommended, GASTHOF HOTEL RAPPEN Tel: 0049-7442-2332 (nl-eig.) www.hotel-rappen.de Nederland Waddeneilanden TEXEL, De Koog Hotel Boschrand 3 Nachten kamer met balkon of terras. Gratis parkeren en Wi-Fi. Bij aankomst tussen 28-09 en 15-11 incl. 1 dag gebruik fiets, sauna en kosten boot-overtocht Vanaf 232,50 p.p. HP (incl. 3x diner 3x ontbijtbuffet) Bel 0222-317281 of kijk op www.hotelboschrand.nl. adverteren onder een rubriek rubrieken@dpgmedia.nl Water is nooit zomaar water. Daar komt heel wat procestechniek bij kijken. En dat is uitdagender dan je denkt. Wij leveien jaarlijks ca. 158 miljoen m3 drinkwater in het zuidwesten van Zuid-Holland, Zeeland en op de Brabantse Wal. 2,5 miljoen consumenten en het bedrijfsleven vertrouwen 24 uur per dag, 7 dagen per week op levering van betrouwbaar drinkwater. En wij vertrouwen op onze vakkundige Procestechnici. Als Procestechnicus zorg jij, samen met jouw team, voor een ongestoorde drinkwaterlevering. Je controleert en bedient de installaties en houdt toezicht op de processen. Onderhoud en het ver helpen van storingen zijn bij jou in vertrouwde handen, waarbij je ervoor zorgt dat de klanten er niets van merken. Ook begeleid je derden bij uitbreidings- en vervangingsprojecten. Op termijn ga je meedraaien in consignatiedienst. Op onze beurt steken wij graag tijd en aandacht in jou: via een intern programma leiden wij je op. We hanteren flexibele arbeidstijden en bieden een goede pensioenregeling. Op basis van je ervaring is het maximale bruto jaarsalaris 52.488. Dit is inclusief 20% flexibel in te zetten arbeidsvoorwaardenbudget. Een mooie job in een fijne werkomgeving, dus. Zeker als je beschikt over een MBO-diploma in een technische richting (bij voorkeur E&l) en zo'n 2 jaar vakgerichte ervaring hebt. Maar ook als je net van school komt en wilt leren van onze erva ren mensen is dit een mooie start. Heb je een hoge norm ten aanzien van veiligheid, werk je precies en ben je niet snel van je stuk te krijgen? Dan zoeken wij jou. Solliciteer voor 31 oktober 2021 online via www.werkenbij- evides.nl en stuur je CV en motivatiebrief mee. Meer weten over ons? Kijk op www.evides.nl. Het aanvragen van een VOG is onderdeel van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Evides Industriewater is de meest toonaangevende waterpartner voor de industrie in de Benelux Met een focus op de chemische industrie, petrochemie en de voedingsmiddelenindustrie richten wij ons op maatwerk-in-water: complete waterdiensten op maat. Wij leveren diverse soorten proces water, zorgen voor de zuivering van afvalwater en maken hergebruik van water mogelijk. Met een oog voor innovatie en vooruit denken. Onze Procesoperators zitten dan ook nooit stil... Als Procesoperator zorg jij en/oor dat de installa ties optimaal blijven functioneren. Je controleert, bedient en onderhoudt diverse installaties en voert procesevaluaties uit. Eventuele storingen los je zelf of met inzet van anderen op. Op termijn ga je meedraaien in consignatiedienst. Daar zet Evides Industriewater graag iets tegen over: zo kennen we flexibele arbeidstijden en bieden een goede pensioenregeling. Ook hebben we diverse interne opleidingsprogramma's. Op basis van je ervaring is het maximale bruto jaarsalaris 52.488. Dit is inclusief 20% flexibel in te zetten arbeidsvoorwaardenbudget. Wil je dit als extra vakantiedagen, opsparen of juist elke maand laten uitkeren? Je mag het zelf bepalen. Ben jij risicobewust en analytisch? En ben je in het bezit van een VCA-diploma? Dan zoeken wij jou. Solliciteer voor 31 oktober 2021 online via www.werkenbijevides.nl en stuur je CV en motivatiebrief mee. Heb je vragen, neem dan contact op met Donny de Vriend, Regiohoofd Productieregio Zee land Zuid-Oost, tel. 06 20 118 748. Meer weten over Evides Industriewater? Kijk op www.evidesindustriewater.nl Het aanvragen van een VOG is onderdeel van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 68