J? 18 FAMILIEBERICHTEN Jf Pieter Cornelis van der Klis Catrien van de Vijver - de Baar Jozien Bakker Marinus Boonman An van der Heijden - Stuis Henk van de Pas Q^Ylahici (3QajaJdjje/ ^a/td6uli0j - vcui dek $tvdm K Rinus de Bruine Vera Jobse Wij tjjn dankzij jouw liefde en geworden wie wij tjjn. We vergeten je niet. Verdrietig delen wij u mede dat het leven van mijn lieve vrouw, onze trotse moeder en oma dAdÜUfj- is overgegaan in dierbare herinneringen. Echtgenote van Krijn Jacobus Zandburg Oost- en West Souburg 4 maart 1940 f Terneuzen 21 september 2021 Chris Zandburg Natas ja Koen Sophie Remco Juliette Stefan Irish Richard Natasja Wij nodigen u uit voor de uitvaartdienst van Diny op maandag 27 september om 13.00 uur in de r.k.k. Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 in Terneuzen. Vooraf is er van 12.30 uur tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats van Terneuzen aan de Bellamystraat Na de begrafenis bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Deze bevindt zich naast de Zuiderbegraafplaats. Na een voltooid leven heeft afscheid van ons genomen (docent aardwetenschappen) Deventer, 29 juni 1939 Oostkapelle, 22 september 2021 Hilda Venema Jolie en Edwin, Leora, Rosalie Etzel en Caroline, Mireille, Floris Petra t, JonathanDavid, Esther Valeska en Hans, Robin, Kiki Wilfried Bult Correspondentieadres: H. Venema Aanloop 7 4357 HK Domburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Minggus Lawalata DANKBETUIGING Willie Van vele kanten mocht ik meeleven ontvangen in verband met het overlijden van mijn man Daarvoor zeg ik iedereen hartelijk dank. De welgemeende troostwoorden hebben mij goed gedaan. Het gemis is er, maar uw belangstelling heeft het dragelijker gemaakt. Mattie de Bruine - de Visser Middelburg, september 2021 Wim van der Harst Mooi zijn de herinneringen, maar het gemis zal altijd blijven. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de overweldigende hoeveelheid blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Wim van der Heijden Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 25 september 2021 Het is onmogelijk om haar te vergeten die zoveel heeft gegeven om te herinneren Bedankt voor de overweldigende belangstelling en het medeleven na het verlies van de liefde van mijn leven, onze liefdevolle moeder en trotse oma We missen haar enorm maar voelen ons door jullie gesterkt. Anton Schuit Marieke Berbel Lars en Noortje Storm, lanthe en Sebastiaan Adrie Kluijfhout-van Sluijs Wat een gemis, als er geen samen meer is. De leegte voelen, de stilte horen. Tijdens het ziek zijn en overlijden van onze liefste man, pap, schoonvader en opa was er een warm meeleven. Vele mooie herinneringen nemen we voor altijd met ons mee. Joke van de Pas-Paauwe Jylka en Erik, Mats, Jinte Suan en Enrico, Riva, Bodhi Middelburg, september 2021 zaterdag 25 september 2021 PM Y4®f" Wij wensen Ulliie, kinderen kleinkinderen veel sterkte en aanvaarding toe met dit grote verlies. Tonny en Sasha Leijnse, Bonaire Kinderen, Nederland Kleinkinderen, Nederland Ook bijzondere bloemen breken uiteindelijk. Vooral zij laten bijzondere en waardevolle herinneringen achter. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij ons gegeven heeft, hebben wij sneller dan verwacht afscheid moeten nemen van mijn grote liefde, onze sterke en altijd betrokken moeder en oma 22 augustus 1940 19 september 2021 Cees van de Vijver Karin en Leo Anouk Timo, Lars Jaccoen Filippien Okke Liv, Rozemarijn, Fem Dennis en Bob Antonie Yentl, Jelle, Mathijs Correspondentieadres: Hollandiaplein 11 02,4461 GT Goes We hebben in besloten kring afscheid genomen van Catrien. Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve moeder, onze trotse oma en mijn zus Uw warmte en betrokkenheid hebben ons goed gedaan tijdens deze verdrietige periode. Daniëlleen Dennis Laura, Denise, Sanne Reusel, september 2021 Onlangs hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken, maar we willen u laten weten dat uw aanwezigheid, de vele kaarten en warme woorden ons erg goed hebben gedaan. Paula Marcel, Sem Angelique en Marcel, Lilly We willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze lieve pa en opa Het medeleven in welke vorm dan ook heeft ons goed gedaan. Anita en Ko, Carolien, llona Bedankt voor de kaartjes, mailtjes, appjes, telefoontjes en gesprekjes i.v.m. het overlijden van onze lieve (schoon)moeder en oma Heel fijn dat jullie zo met ons hebben meegeleefd. Biggekerke, september 2021 Kinderen en (achterklein kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46