FAMILIEBERICHTEN 17 Cornelis Fieret Cor Fieret Ank Sonderse Jacobus Morauw Neeltje Hage-Ligtendag Jozina Remijn - van Stee Ank Sonderse -Nelly Sien Remijn-van Stee Peter Borghart Wij zijn bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alle liefde en zorg voor ons tijdens zijn leven. De Heere heeft tot Zich genomen onze lieve vader, schoonvader, opa en (betovergrootvader sinds 26-7-2019 weduwnaar van Jorina van de Gruiter Oostburg, 14-4-1921 Zaamslag, 23-9-2021 HoutenJoke Vreugdenhil-Fieret Kees Vreugdenhil TerneuzenCorrie Simons-Fieret Peter Simons Oostburg Bert Fieret - in herinnering - Gerry Fieret-Hamelink IbizaPeter Fieret Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Correspondentieadres Kristaldreef 7 4533 AL Terneuzen De rouwdienst zal in besloten kring worden gehouden op D.V. woensdag 29 september om 13.30 uur. U heeft de mogelijkheid de plechtigheid mee te kijken via de livestream. Graag een berichtje naar info@deridder-uitvaart.nl en u krijgt de inloggegevens toegestuurd. God is getrouw, Zijn plannen falen niet. Hij kiest de Zijnen uit, Hij roept die allen. Onze sterke, lieve (oude) Opa Carolien Remco - Sem, Rebecca, Sarah Jorina Jean-Pierre - Joeri, Sefien, Wietse, Florian Cor Carolien - Eliza, Noa Bertjan Carmen - Bent Na een liefdevolle verzorging in Ter Reede is heel rustig van ons heengegaan onze vader, opa en overgrootvader -Ko- sinds 10 november 2016 weduwnaar van Riet Morauw-de Vos in de leeftijd van 91 jaar. Louis en Irma Dave en Esther, Bas en Nanette Kenny en Cindy, Eddy, Davey, Jakey Ron en Maija Jeroen Sander Iris en Julien Vlissingen, 20 september 2021 Familie Morauw Zomeraagt 33 4386 EK Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn genade is u genoeg Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma - Sien - in de leeftijd van 86 jaar. P. Remijn Wim en Anke (in liefdevolle herinnering) Naomi en Lucas Timo Lia en Peter Margaux Antoine en NikM Nico en Yolanda Bo en Marly Mink René enAstrid Jens Susan 23 september 2021 Zangvogelstraat 14,4451 CE Heinkenszand De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 28 september om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 12.45 tot 13.15 uur in het mortuarium naast de kerk gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum van Uitvaarzorg van der Hooft te 's-Gravenpolder gelegenheid om samen te zijn en ons te condoleren. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Frons Menting zaterdag 25 september 2021 PM Helaas moesten wij afscheid nemen van onze dierbare vriendin Ank was een bevlogen en ondernemende vrouw. Zij had een groot gevoel voor humor. Wij zullen haar missen. Liduïn Korrel Roos Heijdens Wim Roose Door de Heere is thuisgehaald, na een periode van afnemende krachten, onze innig geliefde en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Stavenisse 21-4-1931 Goes 22-9-2021 echtgenote van Leendert Hage, sinds 30-9-2009 in liefdevolle herinnering Rien en Pamela Hage-Santing Marjolein en Wouter van der Graaf-Hage Sanne, Niek, Thijs Carolien Hage Ina en Frank Visscher-Hage Pieter-Bart en Janine Visscher-Maljaars Roemer, Morris, Bregje Lennart en Laura Visscher-Dorst Max, Jack, Ezra Eline en Joost van Lindenberg-Visscher Cobi en Hans van den Berg-Hage Luuk van den Berg Sal van den Berg Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Randhof voor de liefdevolle verzorging en verpleging Correspondentieadres: Kloetingseweg 60, 4462 BB Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 28 september om 13.30 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43A te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Geldeioozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van ons vele jaren trouwe koorlid We wensen Piet en familie heel veel sterkte toe. Namens het dameskoor st Blasius Wij ontvingen het droevige bericht dat onze zeer gewaardeerde oud-collega op 21 september op een veel te vroege leeftijd van 67 jaar is overleden. Wij hebben Peter gekend als een hele fijne, warme en vooral lieve collega, die zich 35 jaar vol overgave heeft ingezet voor onze TUI winkel in Middelburg. Hij was oprecht geïnteresseerd in anderen, zeer bevlogen en als absoluut vakman een voorbeeld voor zijn collega's. Hij laat niet alleen een grote leegte achter bij zijn familie maar ook bij alle collega's met wie hij heeft samengewerkt. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Marja en de rest van de familie. Directie en medewerkers TUI Nederland Heden is overleden mijn allerliefste *27maart 1940 Vlissingen 121 september2021 Levenspartner van Correspondentieadres: Hemelrijklaan 15 2910 Essen (België) De crematie heeft volgens Ank haar wens in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45