Herman Mol Herman Mol Herman Mol Herman Mol L'»eve. O Pd k 5q C JC fr>i55e/l 16 FAMILIEBERICHTEN Herman Mol zaterdag 25 september 2021 *0X0 Intens verdrietig zijn wij, door het overlijden van onze unieke zwager en oom We wensen Jo en de kinderen heel veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Boskoop: Janny en Rien van Tol-Wagemaker Andre en Monique Mariëlle en Fred Jantine en Hielke Met zijn vakkundige visie groeide het touw- en oliebedrijf van zijn vader uit naar het Mol Schuddebeurs van nu. Hij was een inspirerend voorbeeld met hart voor de zaak en een harde werker die van geen ophouden wist. Altijd in voor een goed gesprek, een grap en een lach. We gaan hem enorm missen Marcel Mol Medewerkers van: Mol Schuddebeurs Shell Dauwendaele Shell de Gouwe Shell de Schelphoek Shell Souburg Shell de Zandkreek Avia de Poel Avia Renesse Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij zullen zijn warme persoonlijkheid en zakelijk inzicht heel erg missen en wensen de familie veel sterkte met het verlies. Namens de medewerkers van Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs en Kassteele-Tweewielers Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom M. Mol P.M. Mol-Hanse f M. Grevink J. Grevink-Mol f Neven en nichten Wat zullen we hem missen. Nieuwerkerk, f Goes, 25 april 1939 22 september 2021 Jo Mol-Wagemaker Marian en Danny Jesfee Sil en Amber Hetty en Jan Farah en Ritchie Demi en Davy Ineke en Eric Pom Marcel en Corien Daphne en Joeri Marsha en Jelt Cynthia Correspondentieadres: Zeerust1 4317 MN Noordgouwe Wij nemen op woensdag 29 september 2021 in besloten kring afscheid van Herman. Liever geen bezoek aan huis V1 Geschrokken en verdrietig zijn wij door het overlijden van Rijkdom bestaat niet uit het hebben van grote bezittingen maar uit het hebben van weinig behoeften Onze lieve, unieke man, vader en opa is heengegaan. Wij zijn heel verdrietig, maar hij zal altijd bij ons blijven door de onuitwisbare indruk en herinneringen die hij achterlaat. Een positieve, inspirerende persoonlijkheid is na een rijk en gelukkig leven van ons heengegaan. P

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44