Ton Aertssen Lia Kint-Roels Riet Boot-van Dorland Hendrika Gerritje Boot-van Dorland FAMILIEBERICHTEN 15 Herman Gerritsen Ondanks zijn enorme wilskracht, heeft mijn liefste Tonny, onze allerbeste papa en hele trotse opa helaas de regie uit handen moeten geven. Verdrietig, maar met veel dankbaarheid nemen wij dan ook afscheid. Anthonius Franciscus 19-01-1944 Goes 122-09-2021 Middelburg: Corrie Aertssen-de Hond Hoogstraten: Felicia van Dijk-Aertssen Mark van Dijk Stéphanie en Ruben Oud-Sabbinge: Gaico Aertssen Miranda Aertssen-Risseeuw Olivier Meestoof 98 4331 VE Middelburg De afscheidsceremonie zal op woensdag 29 september om 15.00 uur in besloten kring plaatsvinden. Er is een mogelijkheid om de ceremonie met een livestream bij te wonen. Een toegangscode kunt u tot en met dinsdag 28 september via info@uitvaartinzeeland.nl aanvragen. Veilig in Jezus' armen Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus Noordgouwe, Mijnie Dalebout-Boot Brouwershaven, Han Boot Jacomien Boot-Kappetein Syke-Sörhausen (Did.), Joop Boot Marianne Boot-Meifiner en onze kinderen en kleinkinderen In liefde gedenken wij hen die ons zijn voorgegaan. Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korintiërs 13 13 Als je in de harten van velen een plaatsje hebt gekregen, dan is het leven rijk geweest. Na vele jaren van liefdevol samenzijn en dankbaar voor alles wat Riet voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van de liefde van mijn leven, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Riet echtgenote van Wim Boot Ede, 6 maart 1941 t Zierikzee, 23 september 2021 Zierikzee, Wim Boot Singapore, Harry Boot Jackie Boot-Cragg David, Marieke, Gabrielle Brielle, Gertjan Boot Angelique van Oers Luuk,Alec Den Haag, Anneke Panman-Boot Tekke Panman Fien, Thijn, Puck Anna van Saksenlaan 6 4303 AD Zierikzee De dankdienst en begrafenis vinden in besloten kring plaats. U kunt de dienst woensdag 29 september om 13.00 uur meebeleven via: kerkomroep.nl (Zierikzee, Geref. Thomaskerk) Onze dank gaat uit naar iedereen die Riet in de afgelopen jaren zo liefdevol heeft bijgestaan en verzorgd. Jozina Muller Leintje Brouwer-Geertse -Leny- weduwe van Willem Brouwer in de leeftijd van 81 jaar. G/no Maria zaterdag 25 september 2021 Echt leven is er het beste van maken telkens weer en de warmte ervaren van mensen die naast je staan Verdrietig laten wij weten dat we toch nog onverwachts afscheid hebben moeten nemen van onze lieve dochter, zus en tante partner van Steven Breepoelt eerder gehuwd met Wim Kintt Hulst, 29 maart 1955 tTerneuzen, 21 september 2021 Ma en Pa t Roels Marleen en Theo Cindy en Jos, Joep Angelique en Peter, Tim, Jarre Anita en Pault Sander en Sof ie Iris Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. familie Kint Rucphensebaan 93 B, 4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 29 september om 13.30 uur in de aula van Rouwcentrum De Ridder, Spoorweg 4 in Hulst. Aansluitend vindt de begrafenis plaats in besloten kring. Uitsluitend schriftelijk condoleren voorafgaand aan de afscheidsdienst. y Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Echtgenote van onze broer, zwager en oom Kees de Rijke Wij wensen Kees en de kinderen veel sterkte met dit verlies. Namens broers en zussen, neven en nichten de Rijke. Terneuzen, 23 september 2021 Op Gods tijd is van ons heengegaan onze geliefde moeder en oma Zij was ons zeer dierbaar. Hans Brouwer Lia en Zoran Brouwer Tjeerd Ymke Willeke Brouwer Yvonne en Ronnie Walhout-Brouwer William en Ellen, Rebekka, Lois, Esther, Ezra Anneleen en Jacco, Amber Robbin en Deborah Elsemarie Wietske en Daniël Wouter Goes, 24 september 2021 Mozartlaan 2 4462 JS Goes Moeder is opgebaard op haar kamer in zorgcentrum Rehoboth, Bergweg 1 kamer 137 te Goes. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 25 september van 16.00 tot 17.00 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 28 september om 10.45 uur in de Sionkerk, Louise de Colignylaan 177 (hoofdingang) te Goes. De dienst is ook te beluisteren via www.gergemgoes.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Nu heb je eindelijk rust Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Arnhem, 23 november 1939 t Middelburg, 22 september 2021 Tona Gerritsen - Geerinkï" Judith en Ed Ouwerkerk - Gerritsen Kevin Tim en Zoë Ingrid Gerritsen en Arjen de Pagter Zoro Natasja en Richard de Leede - Gerritsen Sof/'e Correspondentieadres: Molenwater 2,4331 SB Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 28 september om 14.30 uur in de Sint Augustinuskerk, Zuidsingel 70 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43