V V FAMILIEBERICHTEN 19 Piet Vermeule Laatste woorden van afscheid dpg Richard van der Linden t£ena uan de tyifecje-tyif'die Herman Matthijs BtomPijpjelink Roza de Smit- Cornelis nnn mensenlinQ Inspiratie en informatie rondom overlijden Jf samss dSSs Lidwien Jansen-Boeding Wij willen iedereen bedanken voor de overwel digende belangstelling, lieve woorden, prachtige bloemen, de vele kaarten en fijne brieven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze papa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen, dat zal ons de komende tijd zeker steunen Karin, Rody en Tygo St jansteen, september 2021 COLOFON Familieberichten Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die ik van u mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve vader zeg ik u hartelijk dank. Carin Matthijs Zuiddorpe, september 2021 Wij willen u allen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, welke wij ontvangen hebben tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Dit geeft aan hoe hij ook bij u een bijzondere plaats innam. Ook voor ons is het moeilijk te wennen aan het feit dat hij niet meer bij ons is. Kinderen, Kleinkinderen, Achterkleinkinderen Axel, september 2021 FAMILIEBERICHTEN mensenlinq.nl zaterdag 25 september 2021 ZV Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Timo en Irma Herbert en Marit en kleinkinderen Kloosterzande, september 2021 Voor al uw telefoontjes, kaarten, bezoekjes en andere blijken van medeleven bij het plotseling overlijden van willen wij u hartelijk danken, het helpt ons bij het ven/verken van dit verlies. Nelly, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kloosterzande, september 2021 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van onze moeder, oma en over-oma Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, september 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve en zorgzame ma, oma en omaatje willen wij u allen hartelijk danken. Al de uitingen van deelneming waren voor ons een grote steun. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar de medewerkers van unit 3 van de Blaauwe Hoeve voor de goede zorgen. Familie de Smit Hulst, september 2021 Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media I familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 139