18 FAMILIEBERICHTEN Bert de Caluwé J? Jozina Muller Oma de Rijke Jozina Muller Lia Kint-Roels DANKBETUIGING Odile Wilfried Haerens Arno Maenhout Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE, op Zijn tijd en wijze, uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en altijd meelevende oma en overoma echtgenote van Cornelis de Rijke in de leeftijd van 85 jaar. C. de Rijke Adri en Maja de Rijke-van Burg Lydia en Jacky Corné en Arina Evert en Renée Johan en Els de Rijke-Dieleman Mathilde en Arco Coen en Lean Joost en Inge Ada en Dany Dieleman-de Rijke Adri en Nelleke Josine en Daniël Lenneke en Peter Achterkleinkinderen Terneuzen, 23 september 2021 Koninginnelaan 2, kamer 216 4532 BP Terneuzen D.V. Dinsdag 28 september is er vanaf 13.00 uur gele genheid afscheid te nemen in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam woonzorgcentrum "Bachten Dieke", afd. de Parel voor de liefdevolle verzorging en verpleging. Geen bloemen. Terneuzen Hoek: Terneuzen Biervliet Verdrietig zijn wij omdat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve en altijd meelevende Lydia en Jacky - Manoa, Mart, Marlynn Corné en Arina - Noël, Ivan Evert en Renée Mathilde en Arco Coen en Lean Joost en Inge Adri en Nelleke - Mirthe, Dani Josine en Daniël - Boaz, Tim Lenneke en Peter - Arjan, Dennis We wensen opa en onze ouders de kracht van de Heere toe om dit verlies te kunnen dragen. Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven Mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou, Psalm 27: 7 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat de HEERE op Zijn tijd en wijze, in de Hope des Eeuwigen levens, uit dit leven heeft weggenomen onze innig geliefde en zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Janna Hamelink-Duerink sinds 2 juli 2005 weduwe van Jan Hamelink in de leeftijd van 80 jaar. Moge de HEERE deze roepstem willen heiligen aan ons aller hart. Leen en Corien Jansen van Rosendaal-Hamelink Kees en Caroline Hamelink-Goud Elsa Hamelink Jannis en Heidi Hamelink-Guiljam Klein- en achterkleinkinderen 24 september 2021 Axelsestraat 95 4543 CE Zaamslag De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donderdag 30 september om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Christe lijk Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Deze dienst zal geleid worden door Ds. J.B. Zippro. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Ieder die zorg heef verleend aan onze moeder en oma willen we bedanken. Ze is thuis opgebaard. Geen Bloemen. Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling die wij als familie ontvingen na het overlijden van ^^atalina/ de/C^c>iac^/ Uw aanwezigheid, de bloemen, telefoontjes en kaarten hebben ons goed gedaan en zijn voor ons een troost bij de verwerking van dit verlies. Familie de Broek Eede, september 2021 De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Bert in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Joep en Maaike Julie, Rein Manon en Erik Suus, Daan Koewacht, september 2021 Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Echtgenote van onze broer, zwager en oom Kees de Rijke Wij wensen Kees en de kinderen veel sterkte met dit verlies. Namens broers en zussen, neven en nichten de Rijke. Terneuzen, 23 september 2021 Echt leven is er het beste van maken telkens weer en de warmte ervaren van mensen die naast je staan Verdrietig laten wij weten dat we toch nog onverwachts afscheid hebben moeten nemen van onze lieve dochter, zus en tante partner van Steven Breepoelt eerder gehuwd met Wim Kintt Hulst, 29 maart 1955 t Terneuzen, 21 september 2021 Ma en Pa t Roels Marleen en Theo Cindy en Jos, Joep Angelique en Peter, Tim, Jurre Anita en Pault Sander en Sof ie Iris Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. familie Kint Rucphensebaan 93 B,4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 29 september om 13.30 uur in de aula van Rouwcentrum De Ridder, Spoorweg4 in Hulst. Aansluitend vindt de begrafenis plaats in besloten kring. Uitsluitend schriftelijk condoleren voorafgaand aan de afscheidsdienst. zaterdag 25 september 2021 Wij willen iedereen bedanken voor alle vormen van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van Het doet ons goed om te weten dat hij zo werd gewaardeerd. Zijn broers Wilfried, Raymond, Rudy en Walter Schoonzussen, nichten en neven IJzendijke, september 2021 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuiging na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en omi Namens de kinderen en kleinkinderen We bedanken iedereen voor de belangstelling, lieve brieven, kaarten en mooie bloemen die we hebben ontvangen na het overlijden van onze liefste De vele hulp en reacties hebben ons ontroerd en zijn hartverwarmend. Gerda Maenhout - Begheijn Nienke en Sophie Maenhout Veronique en Dirk Vanderwaeren - Maenhout en kinderen Buddy Aardenburg, september 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 138